Цікаво, коли трамп оголосить шо він нас бросає і іп-ться з росією самі. Обстріли продовжуються. Очевидно, трамп не може радикально повпливати на путіна. Та і не хоче
Ответ дляPinkMa
поэтиому все разговоры о ’мире’ с жертвой (Украиной) бред сумасшедшего как и обсуждение то костюма по поведения Зеленского и мне жаль что столько глупых людей на это ведется и ждет что если мы подпишем какоц-то договор то война остановится. разве что капитуляцию и то
Так вы розумієте шо війна справді зупиниться. Але є нюанс - трамп не обіцяв шо вона так зупиниться як ми то собі уявляємо
Ответ дляТуся Муся
Мне не понравилось его замечание при встрече когда он пожимал ему руку. Это не дипломатия. И когда трогал плечо Зеленского тоже. Посмотрите в общем и не цепляйтесь только за одежду. Не дипломатично повёл себя Трамп.
Дуже ’дипломатично’ЛІВОЮ рукою хапав Зеленський арабського шейха.Ліва рука в ісламі всі ж знають,що вважається нечистою.На свого президента дивіться,там чи за серце треба хапатися чи за голову.Необучаємий клоун.
Vlada-Maria• 07 марта в 12:30
Ответ дляLudaSHS
Так наче ви вірили в дипломатію? Що трамп порішає. Чи ні?
Пуйло буде робити обстріли і наступати на фронті поки є потенціал, і сцяти, ПоКи, він хотів на команду трампа і спроби про припинення вогню. Він зупиниться ,коли йому потрібна буде пауза чи коли на нього, не на нас, на нього будуть важелі так званих гегемонів.
А йому оно подарунок - припинення розвідданих і т д , вони напевно аж реготали там з цього , такої дипломатії.
Автор, як той флюгер))))
Ответ дляТуся Муся
Не забывайте о контексте. Макрон перебил Трампа чтобы поправить касательно 350 млрд. Трамп его перебивать не стал и ругаться тоже.
Ви порахували скільки раз в розмові пан Зеленський перебив президента Трампа.Як на базарі себе поводив наш мачо Зеленський.Але,не прокатило.
Сидів потім з виглядом,наче підгузник непоміняли йому.
Vlada-Maria• 07 марта в 12:31
Ответ дляlilu1990
Так ото. Цікаво в який момент трампу це все набридне і він просто забє на нас болт
Він і так забив, у нього в голові один болт - Нобелівська премія миру. Коли там її вручають?
Ответ дляМанула
Відсутність мізків в головах.
Здається диктатури просто сміються з США та потирають свої криваві долонькі - а що так можна?
Ще ось
До купи
’Трамп раскритиковал американо-японский договор о безопасности, заявив, что США обязаны защищать Японию, но Япония не предлагает взамен таких же гарантий безопасности, — Bloomberg
Комментарии Трампа вызвали в Японии опасения, что он будет добиваться от Японии, имеющей положительное сальдо торгового баланса с США, заключения сделок в сфере безопасности или торговли.’’
А у них договір, і це стратегія стримування Китаю в тихоокеанському регіоні.
Воно рушить все чи що це?
До купи
Воно рушить все чи що це?
Vlada-Maria• 07 марта в 12:32
Ответ дляRemensa
Та ніхто не може вплинути на хуйла бо то ядерна крана. І хуйло це розуміє. Зрозумійте і ви. Ніхто не хоче ядерної війни.
Совок теж був ядерним, і де він зараз?
Ответ дляРеверанс
Шо ви думаєте, ваш Порошенко згодився підписати сепаратний мир?
Ответ дляlilu1990
Та не ідіот він. Просто йому це нецікаво
Крім того, а хто сказав шо цілі не досягнуті? Росія на грані економічній і демографічній. Вистріляла майже все совєцкє наслєдіє
цель восстановление империи, включая польшу и страны балтии
там нового дофига и трошки. Вы видели что в Судже? Что как они Одессу обстреливают последние дни?
росия далеко не на грани
Поэтому трамп и идиот что не понимает последствий для США в первую очередь.
росия далеко не на грани
Ответ дляMALINA_M
Навіть не можу уявити, що це правда. Все думаю, може то вони так на публіку кажуть, а самі дають якийсь таємний код для доступу до розвідданих і супутників..
Ну всі очікували якось такого, бо Трамп в передвиборчій казав - про відміну пакетів зброї нам, але що будуть ще вибивати таке... ну не знаю. Ми отримували розвіддані ще від частих контор платно, так оно вранці написано що вже одна відмовила у звʼязку з запитом Сша.
Ответ дляLudaSHS
Ще ось
До купи
Воно рушить все чи що це?
До купи
Воно рушить все чи що це?
Світовий рекет. Ми вам захист - ви нам гроші
Кришу пропонує, за баблішко. Тут не цінності, чистий прагматизм
Ответ дляLudaSHS
Ще ось
До купи
Воно рушить все чи що це?
До купи
Воно рушить все чи що це?
со всеми союзниками все пересрал и партнерами, а рашке подлизывает)
ну-ну, запасаемся попкорном и наблюдаем когда жаба сожрет гадюку
Ответ дляPinkMa
росия далеко не на грани
Як він сказав: між нами океан
Ответ дляPinkMa
росия далеко не на грани
Я про суджу тепер мало що знаю. У мене там друг пропав безвісти недавно.
Ответ дляLudaSHS
Тут навіть не бізнес, тут вже інше. Бо Сша десятиріччями будували в Ес, морських водах стратегію, а цей всім навалює.
я начинаю верить в то что он реально агент КГБ)))
еще и нового посла уже в США от рашки назначили, типичная тоже харя советского деда агента
Vlada-Maria• 07 марта в 12:37
Ответ дляwind-d470
дипломатія нам як раз не допомогла, тому що хтось дуже хреновий дипломат, приїхав в пижамі до Америки , та поводив себе неадекватно
При всій моїй неповазі до фіранки єрмака, не допомогло б навіть, якби приїхав в мантії англійського короля. Тут Ви не праві
Ответ дляLudaSHS
Ну ви знаєте... але правда. 500 млн єс трясеться перед 1,5 млн уже не кадрових навіть! А мобілізованих кацапів. Ну вибачте, і всім дупу має прикрити Америка. Ну це вже смішно
Ответ дляDumky
«Ми повинні вибрати для себе такий варіант миру, який нас влаштує і який забезпечить мир нашій країні в довгостроковій перспективі», – сказав путін групі російських жінок, які втратили близьких під час трирічної війни в Україні.
Відповідаючи на запитання матері одного з загиблих військових, чи буде росія відступати, путін відповів, що не має наміру цього робити. Наразі росія контролює трохи менше п’ятої частини України – близько 113 000 квадратних кілометрів.
Сьогодні видно дипломатичні налаштування були в ночі. Перед цим шахедами прицілювались, а орєшніком остаточно помиряться…і настане дипломатичний мир.
Якого чорта вообще ліз і положив іх чоловіків рідних за чужу землю?
Vlada-Maria• 07 марта в 12:39
Ответ дляnavariya
Не забывайте, кто такой путлер. Зто высокообразованый кадровик, агент и офицер КГБ. И если поставил себе цель он будет добиваться. Как-то писала, ещё в 2008 году, он приезжал в Украину, и в интервью Гордону, заявил, что его цель захватить всю Украину. Вот и началось(
І не тільки Україну. Воно відкрито ше в 2007 році озвучувало , що ціль- відродити совок і варшавське гетто, ой, соцлагєрь
Ответ дляVlada-Maria
надеюсь все те защитницы совка и скучающие по нему в бесконечных плодящихся темах про него, получат свое. Дефицит нищету гулаки (а это будет, русня в этот раз если придет не оставит ничего украинского, они учатся на своих ’ошибках’).
Vlada-Maria• 07 марта в 12:42
Ответ дляИрина-bbd0
Но к ним глянь.вопросов нет))))
Бариня лягли і просють... може вже й списочки тримає напоготові, надихнулась портновим
Ответ дляPinkMa
Та не кгб він. Просто чесно каже: ми не будем рвати ні за кого ж просто так
А шо чемберлен може був агентом гітлєра коли дозволив поділити Чехословаччину?
Обіцяли, обнімались, цілувались в дьосна, шось підписували, а потім партнери здали Чехословаччину як гнилі помідори на базарі