lilu1990• Изменено 07 марта в 09:04

Ну шо, помогла вам ваша дипломатія...

Цікаво, коли трамп оголосить шо він нас бросає і іп-ться з росією самі. Обстріли продовжуються. Очевидно, трамп не може радикально повпливати на путіна. Та і не хоче
LudaSHS• 07 марта в 12:46
Ответ дляPinkMa
вы забыли что это ’их земля’))
исконна рюске
Ні
Вони в 90 х визнали Україну і низка договорів навіть про кордони.
По друге вони воюють з нато чи Сша тут, то повторюю навіщо гинуть ці расеяни?
Vlada-Maria• 07 марта в 12:47
Ответ дляlilu1990
Як він сказав: між нами океан
Та не океан.... 40-180 км Берінгової протоки, напишіть йому)
natapri• 07 марта в 12:48
Ответ дляPinkMa
поэтиому все разговоры о ’мире’ с жертвой (Украиной) бред сумасшедшего как и обсуждение то костюма по поведения Зеленского и мне жаль что столько глупых людей на это ведется и ждет что если мы подпишем какоц-то договор то война остановится. разве что капитуляцию и то
Афганистан уже подписывал подобный договор, и мы знаем чем это закончилось
Реверанс• 07 марта в 12:48
Ответ дляlilu1990
Шо ви думаєте, ваш Порошенко згодився підписати сепаратний мир?
Я думаю не про нього.Зеленський не дипломат, а хто? У нього взагалі є хоч одна риса, яка характеризує його позитивно, для того що він робить і власне зобовязаний? Я реально не знаю,яким тупим треба було бути щоб за таке голосувати, однозначно тупішим за нього, хоча здавалося б куди вже більше
wind-d470• 07 марта в 12:49
Ответ дляVlada-Maria
При всій моїй неповазі до фіранки єрмака, не допомогло б навіть, якби приїхав в мантії англійського короля. Тут Ви не праві
А я вважаю, що ви не праві, повинен був бути бездоганним, аби хоча б намагатися.
Реверанс• 07 марта в 12:49
Ответ дляlilu1990
Світовий рекет. Ми вам захист - ви нам гроші

Кришу пропонує, за баблішко. Тут не цінності, чистий прагматизм
Не те,що президент Зеленський.Чистий альтруіст з велосипедом,правда?
LudaSHS• 07 марта в 12:50
Ответ дляVlada-Maria
Автор, як той флюгер))))
Є люди які каруселяться новинами і навіть не новинами а припущенями, інформаційний хаос дуже впливає
wind-d470• 07 марта в 12:50
Ответ дляРеверанс
так тут досі повно сектантів свідків непрогнувшегося лідора, хоч би що їм
natapri• 07 марта в 12:50
Ответ дляlilu1990
Так ото. Цікаво в який момент трампу це все набридне і він просто забє на нас болт
А зараз що він робить? Намагається обібрати перед тим як заб´є болт?
Реверанс• 07 марта в 12:51
Ответ дляPinkMa
ужас, сочувствую. Они в окружении сейчас, это п-ц почему это опять повторяется
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 07 марта в 12:51
Ответ дляnatapri
Так
Vlada-Maria• 07 марта в 12:52
Ответ дляPinkMa
надеюсь все те защитницы совка и скучающие по нему в бесконечных плодящихся темах про него, получат свое. Дефицит нищету гулаки (а это будет, русня в этот раз если придет не оставит ничего украинского, они учатся на своих ’ошибках’).
Вони свято впевнені, що їх не тронуть. Вони ж такі послушні, покладисті, завжди напоготові і з вазелин в кишені.... їх за що? Знаєте, як один з Київщини казав ’мені нема чого бояться, я навіть на вибори не ходив. Хай бояться тьфу що бігли в тероборону записуваться’.
Вже нічого не скаже... разом зі своїм виводком... а так бігав, услужливо бутлі з водичкою носив окупантам
LudaSHS• 07 марта в 12:53
Ответ дляlilu1990
Ну ви знаєте... але правда. 500 млн єс трясеться перед 1,5 млн уже не кадрових навіть! А мобілізованих кацапів. Ну вибачте, і всім дупу має прикрити Америка. Ну це вже смішно
Вони трясуться не перед військовими рф
А пуйловскою манечкою, якому закони не писані, стрільне оно щось - і ракети полетять, чи теракти, чи виключить через хакерів все.
Пуйло ж пітерська підворотна криса , гадити під забором його. Це не про фронт з Ес.
LudaSHS• 07 марта в 12:53
Ответ дляVlada-Maria
І не тільки Україну. Воно відкрито ше в 2007 році озвучувало , що ціль- відродити совок і варшавське гетто, ой, соцлагєрь
Промова пуйло в Мюнхені теж була історичною
wind-d470• 07 марта в 12:54
Ответ дляVlada-Maria
ви справді думаєте, що ви чим то від русні відрізняєтесь?
Реверанс• 07 марта в 12:57
Ответ дляwind-d470
Весь фронт в шоці з дій дебіла.
Vlada-Maria• 07 марта в 12:57
Ответ дляРеверанс
Суть в іншому... як можна було радісно казати ’так’ малоросу гундявому, котрий обзивав свою країну повією, глумився з Голодомору і загиблих на Майдані, а його жона в 2014му в мережах лайкала пости -заклики блокувати і здавати пересування наших військ?
Вони вибрали подібного собі, бо мають таке саме малороське продажне нутро, вибрали в надії, що розверне Україну назад до рашки. І писали це тут відкрито, навіть не ховаючись
автор lilu1990 • 07 марта в 12:58
Ответ дляРеверанс
Весь фронт в шоці з дій дебіла.
Дебальцівськой котел при порошенко згадайте. Чи вже не лишилось живих хто міг би бути від нього в шоці
PinkMa• 07 марта в 12:58
Ответ дляLudaSHS
Ні
это мы с вами знаем, а они ж ’асвабаждают узких людей с исконна сваей земли’
так что в их голове все логично
Vlada-Maria• 07 марта в 12:58
Ответ дляwind-d470
Я теж так вважаю, але ще раз повторюсь, це б не допомогло
Реверанс• 07 марта в 12:59
Ответ дляlilu1990
Дебальцево пройшло багато моїх знайомих.Як і Іловайськ.
Зараз за нерозумного правління просто зникли цілі міста і села,лишились на карті назви і руїни.Так же краще правда ж?
PinkMa• 07 марта в 12:59
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 07 марта в 13:00
Ответ дляVlada-Maria
Я скептично відношусь шо тут в принципі може бути шось путнє. Як не європа, так росія. Лебідь, щука, рак тягнуть в різні сторони того воза. Логічне завершення - розвал.
natapri• 07 марта в 13:00
Ответ дляwind-d470
Я, наприклал, за Пороха голосувала, але по принципу ’З двох зол’. Але не бачу ніякого сенсу постійно звинувачувати у всьому Зеленського
Vlada-Maria• 07 марта в 13:00
Ответ дляLudaSHS
А, точно,, забула)))) то ж автора радісні теми а-ля ’Ура, хаос це супер, трамп всіх стрепене, молодець ’
автор lilu1990 • 07 марта в 13:00
Ответ дляРеверанс
А хто нато вписав в конституцію а нас підставив під гнів путіна?
Реверанс• 07 марта в 13:00
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Ну,так не нийте,що на фронті біда.Які керівники,такий і фронт.
автор lilu1990 • 07 марта в 13:01
Ответ дляVlada-Maria
Все шо не робиться - на краще
PinkMa• 07 марта в 13:02
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 07 марта в 13:02
Ответ дляРеверанс
В армії біда з часів розвалу союзу. І одна людина ну ніяк у цьому не може бути винна