Цікаво, коли трамп оголосить шо він нас бросає і іп-ться з росією самі. Обстріли продовжуються. Очевидно, трамп не може радикально повпливати на путіна. Та і не хоче
Vlada-Maria• 07 марта в 13:02
Ответ дляLudaSHS
Промова пуйло в Мюнхені теж була історичною
+1, тому раджу послухати і освіжити собі пам´ять ти , хто розказує тут, що ’далі не піде’
Ответ дляnatapri
Я, наприклал, за Пороха голосувала, але по принципу ’З двох зол’. Але не бачу ніякого сенсу постійно звинувачувати у всьому Зеленського
А можна хоч одне досягнення Зеленського?Хоч одну виконату обіцянку?Бо я бачу на чолі держави людину з підлітковими комплексами і біду в усіх сферах де воно торкнулося.
Vlada-Maria• 07 марта в 13:06
Ответ дляlilu1990
Дебальцівськой котел при порошенко згадайте. Чи вже не лишилось живих хто міг би бути від нього в шоці
Ну то освіжіть мобі пам´ять, ХТО посприяв утворенню Дебальцевського котла. І знайдіть відмінності з нинішніми
Ответ дляlilu1990
В армії біда з часів розвалу союзу. І одна людина ну ніяк у цьому не може бути винна
Особливо Зеленський,який по приходу до влади заморозив всі програми озброєння,потім розвів війська,потім ввів штрафи за вогонь у відповідь по ворогу.Потім проложив асфальт по основним напрамках руху росіян на Київ.Ну молодець же?
Все розмінував,все підготував..
Ответ дляРеверанс
А є зараз на кого поміняти? А до нього був хтось краще? Пропонуєте поексперементувати саме зараз? Так, я із секти ’неначасі’.
Vlada-Maria• 07 марта в 13:08
Ответ дляlilu1990
Все шо не робиться - на краще
Тоді чого лементувати і плодити безперервно теми?
Фрау Донна Роза• 07 марта в 13:15
Зачем нам этот предатель Трамп, мы и сами без него в состоянии победить
Фрау Донна Роза• 07 марта в 13:20
Ответ дляРеверанс
Ну как же - нам казали буде вийна, доллар по 40....
Вот, выполнил
Фрау Донна Роза• 07 марта в 13:23
Ответ дляnatapri
Неее, потужного нельзя менять, второго такого нет, вон как постарел, ездит по миру за нас просит, выбарывает нам гарантии
Эт лучшее, что с нами случилось за все годы
Тетьяна с Вол. обл.• 07 марта в 13:25
Та причина не в дипломатії і ні в чому , і ні в кому, і ні в костюмі, і навіть не остання конференція з Зеленським . Трамп ще до виборів був в зговорі з Путіним і все, що він обіцяв про закінчення війни це також мав на увазі на своїх умовах з Путіним . А все інше , що сталося на конференції і т. д, це тільки правокація . Це план Трампа від початку.
А можливо він і не збирався закінчувати війну, а просто хотів і хоче зупинити допомогу
Sova splushka• 07 марта в 13:29
Ответ дляlilu1990
Не ображайтесь, я зараз вас усіх поблокую. Бо ви мені надоїли
Прямо усіх? Я ж тільки що зайшла, ще й слова навіть не написала!
Aksinia 111• 07 марта в 13:53
Ответ дляАвокада
цена вашим словам такая же как и ваша грамотность.координально ...)))
Конечно это всё меняет . Аргумент в пользу дипломатии железный.
Как и заявление Келлога))
’Трамп пообіцяв завершити війну за 24 години, але не казав, в який саме день, — спецпосланець Трампа з питань України Келлог’
100% дипломатия высшего класса!
Как и заявление Келлога))
100% дипломатия высшего класса!
Ответ дляФрау Донна Роза
ой посмотрите на своего пуйла.сколько сотен тысяч россиян уложил в сырую землю в чужой стране
Ответ дляФрау Донна Роза
Вот, выполнил
путин тоже говорил как донбасс расцветет с приднестровьем и абхазией.вон в сирии уже банановые рощи и кисельные берега..а кацап как разбогател.даже в челябинские бараки унитазы поставили
Ответ дляSvetrise
напишите письмо тем «дипломатам» и джонесюку, которые сорвали переговоры в марте 22 года и спросите у них с какой целью они это сделали. а еще зе95 спросите об этом и сколько они на этом заработали.
а еще, почему не защитили народ Украины и чего добились.
в чем успех? сотни тысяч смертей, искалеченных?
попробуйте радикально повлиять на нашу недовласть, может она что то хорошее сделает для своего народа:
- перестанет из Украины делать полигон и сделает все что бы прекратить смерти наших мужчин;
- перестанет разворовывать бюджетные средства;
- перестанет участвовать в коррупционных процессах и возглавлять их, а реально уничтожит их..;
- соберет батальоны из своих сыновей, родственников, тцк, судей, инвалидов прокуроров, полицаев и пойдет с лопатами отстаивать «победу»;
- начнет контролировать цены, прекращая их повышение, сделает приемлемым и цены на коммунальные расходы и на еды- потребител корзину;
- откроют границы (это не рабовладельческий строй и не крепостное право), они не имели никакого права закрывать людей, запрещать людям свободное передвижение как скоту;
- начнут наконец то выполнять свои обязанности согласно Конституции и другим законам и по внутренней и во внешней политики, вместо лозунгов, пустых слов, пиара и зомбирования.
Популізм.
Ви можете виїхати на окуповану і розказати там путлєру що він має робити. Бо у березні 2022 перемовини були про здачу України, її окупацію рашистами.
Боти кацапські зі штанів випригують, просуваючи наративи про ’нада дагаварівацца’ і одночасно щедро поливаючи вогнем. ’Дагаварівацца’ по-узькі - це стати федеральним округом сосії. На менше кацапня не згодна.