Фляшка на трьох• 07 марта в 15:56
Вірус. Коли пройде температура
Захворіла вірусом від дітей ( не грип, робили тест), соплі і кашель. Кашель майже пройшов, закладеність носа ще ні.
Температури високої не було ні дня , але з понеділка і до сьогодні то 36,8-37,0.
Я її наче не відчуваю, але чоловік коли обіймає каже що я тепла, каже помір темпера уру ти якась затепла. Міряю - 37.
Лікар каже що і два тижні може так бути після вірусу.
Аналізи не здавала, почуваю себе прекрасно. Лише температура. Як її привести в норму?
Нервогенератор• 07 марта в 16:12
Вы серьезно? Это даже на температурный хвост не тянет. Перестаньте ее мерить и слушайте врача.
Угги в горошек• 07 марта в 16:12
Як її привести до норми, лише жарознижуючим, але якось тупо при такій маленькій його приймати
Фляшка на трьох
• 07 марта в 16:18
Ответ дляНервогенератор
Так, але всі навколо кажуть що я тепла , тому й міряла , від початку вірусу того й до тепер тримається 37. Ні більше ні менше
Редиска Я• 07 марта в 16:50
Ответ дляФляшка на трьох
Гірше було б якби ви були холодна.... А так нормальна температура для вірусу, з часом пройде ...не міряйте її , якщо ви її не відчуваєте
Фляшка на трьох
• 07 марта в 16:57
Ответ дляРедиска Я
Ну то справді так, гірше як холодна. Але й 37 не добре.
Редиска Я• 07 марта в 16:58
Ответ дляФляшка на трьох
При вірусі це нормально. І сама прийде в норму
Фляшка на трьох
• 07 марта в 17:04
Ответ дляРедиска Я
Добре, дякую. Зачекаю тиждень як не прийде в норму здам Зак.
Фляшка на трьох
• 07 марта в 17:11
Ответ дляНервогенератор
Так, про температурний хвіст знаю. Але думала 37 залишається протягом 1-2 тижнів після високої температури. А тут все почалось з 37 і так цілий тиждень. Ні більше ні менше. Каже лікар що то нормально. Але вирішила спитати ще досвід інших. Як не пройде то здам аналіз крові
Усатая полосатая• 23 марта в 23:11
Ответ дляФляшка на трьох
Як ви зараз себе почуваєте?
У дитини так само температура стрибає і сильна закладеність в носі .
Фляшка на трьох
• 24 марта в 08:53
Ответ дляУсатая полосатая
Як ви зараз себе почуваєте?
Ні, все пройшло, дійсно за тиждень - два після початку хвороби , і ніс став в нормі і температура нормалізувалась.