nennsi• 07 марта 2025

Зеленського спробують прибрати фізично...

Часто говорять і пишуть зараз за це і не тупі люди.Маряна дивна але теж туди....Мар´яна Безугла
21 год ·
США і росія разом із деякими іншими гравцями, на жаль, готують ґрунт для заміни Зеленського на більш зговірливу фігуру для капітуляції.
При цьому вони не кладуть усі яйця в один кошик і працюють одразу над кількома потенційними кандидатами. Серед них є "ватнуваті трампісти" на кшталт Арестовича, Гончаренка, Разумкова, декілька відверто проросійських діячів, а також "старожили" – Тимошенко та Порошенко тощо.
Крім того, активно розкручують Залужного як радикально "проукраїнського кандидата", який має перебити Зеленського своєю риторикою, забрати патріотичний електорат, а потім діяти за вказівками (адже, зокрема, один лише компромат щодо південного контрнаступу чого вартий – сам "не попляшеш"). Сьогодні у Валерія Федоровича бенефіс – він неочікувано завзято критикує США:)
Паралельно ведеться зондування олігархів – Пінчука, Ахметова. Де в цій конфігурації знаходиться Кличко, поки що незрозуміло.
Усі ці рухи спрямовані на те, щоб посадити в крісло президента зручного, який поверне Україну до васалітету й не буде чинити опору. Поділену між США та росією Україну...
Не виключаю, що Зеленського спробують прибрати фізично...
- Ніяких виборів під час війни не можна допустити.
- Не варто сподіватися на допомогу США найближчі роки і ми маємо зняти себе з цієї голки шантажу, яка б не була ломка.
- Треба триматися і боротися доки в росії наберуть обертів процеси розпаду, а це вже 2026 рік.
Капітулювати зараз, капітулювати назавжди. Врятована знову росія знищить нас, не повторюючи помилок.
P.S. Жаль, що Олексій Арестович у все це вліз, але такий вже його вибір. Стільки говорити про комплекси меншовартості і самому погоріти на цьому...
Teonaa• 07 марта 2025
Може тимошенка і є та жінка з пророцтва, яка прийде до влади і настане мир? Я тоді думала що така жінка -.це харріс. Но нєт.
Тож може мова йшла про Тимошенко…
Звучить правда як лайно
Леска• 07 марта 2025
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
Останнє діло цькувати людей за зовнішність.
Гірше коли кебету нема
автор nennsi • 07 марта 2025
Ответ дляvoloshka_s
Молитись треба тим, хто при владі і бажано так щоб і лоба пробили.
молитись треба попередникам бо світить тюрма і дуже скоро з конфіскаціями
Perfect look• 07 марта 2025
Ответ дляnennsi
Арестович учора сказав що Зеленський всьо.Співайте заупокойні пісні.
Как-то так пофиг, шо аж невдобно.
автор nennsi • 07 марта 2025
Ответ дляЛеска
Гірше коли кебету нема
у нього 10 см .тому і гаситься на цьому форумі
автор nennsi • 07 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Как-то так пофиг, шо аж невдобно.
кто би самневался
Аноним ФЕЯ• 07 марта 2025
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
Це ви про тварину диванойоба венса? Це він хомосапієнс??
🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️боже боже.
alex-3f3c• 07 марта 2025
Ответ дляЛеска
Гірше коли кебету нема
Удалено администрацией...
alex-3f3c• 07 марта 2025
Ответ дляЛеска
Гірше коли кебету нема
Тут дело не во внешности, а во внутренности, если бы это была личность, харизматичная, достойная быть вторым человеком во власти воюющей страны с ответственностью за свой пост то ни у кого в стране не повернулся язык его хряком назвать, а так он вошел в образ и похоже у него возражений нет
Metelitsa• 07 марта 2025
Соната любви• 07 марта 2025
Удалено администрацией...
Соната любви• 07 марта 2025
Ответ дляMetelitsa
ну так нужно же как-то разжалобить общество.
чтобы оно с радостью добровольно было согласно на бесконечную войну.
шло воевать за жизнь зе.
типа сейчас все расплачутся, и побегут в тцк мобилизоваться.
chornoruk• 08 марта 2025
Ответ дляJust a crow
Всё будет как в сериале Слуга Народа, попробуют, но не убьют.
https://m.youtube.com/watch?v=PWgaBAnb_qc
Дякую за фрагмент, я так і не бачила цього серіалу. Можливо, і слаа богу, так як і не слухала Арестовича. Тут лише читала як за ним сохли, я як чула той улестливий голос, відразу переключала
Life-game• 08 марта 2025
Ответ дляJust a crow
Испугается и станет послушный?)))))
А вообще это всё ширма, зе итак самый послушный. А нас разводят
Мама Никитки-2• 08 марта 2025
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
Блд. Який результат? Ідіть про стефанчука почитайте хочаб щось.
Тікі бред вмієте нести на мамському форумі.
Вашому венсу до нього, як до Київа рачки. Якби не армія, сиділо напівписьменне
Feel good• 08 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️боже боже.
як його узагалі поставили у віцепрезиденти...
напевне, дружить з маском.
Аноним ФЕЯ• 08 марта 2025
Ответ дляFeel good
напевне, дружить з маском.
Взагалі, все що зараз відбувається у вашингтоні, просто схоже на якийсь абсурд і реальну ідіократію.
Мама Никитки-2• 08 марта 2025
Ответ дляFeel good
напевне, дружить з маском.
Венс проект Пітера Тіля. Він його утримував і спонсорував починаючи з йелю . Сенаторство і т.Д. А потім познайомив з Донні 2, який завів до тата як майбутнього віце-президента
Feel good• 08 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ого
Велика політикка.
Хм. Це викликає ще більше питань..
tanysha777• 08 марта 2025
Нє-нє
Отак просто прибрали і все?

Повинен відповісти по повній за все, що зробив з Україною
samataka• 08 марта 2025
Ответ дляFeel good
напевне, дружить з маском.
Наярює і маску і трампу