Реверанс• 04 марта в 13:49

Дії Зеленського

Все що робить останній рік Зеленський, нагадує затягування часу в футболі-порожні безпекові угоди, про які вже ніхто не вспоминає, саміти миру, теж саме, перший ні про що, другий анонсований не відбувся. Формули ’перемоги’, яку він сам вже не згадає, вимоги вступу до НАТО, коли всі розуміють,що зараз це неможливо, і багато чого ще. За цей ми втратили багато територій, та людей, значно погіршили свій стан. Також станом на сьогодні, через тупість та невміння вести перемовини ми втратили ключового безальтернативного союзника. Плюс дружба с російською ОПЗЖ, репресії опозицї, публичні суди над військовослужбовцями. Дуже багато фактів та співпадінь, які вимальовуються в єдину картину-війна Зеленському вигідна, і Слуги будуть робити все, щоб вона продовжувалась.Дипломати домовилися, що для нормалізації достатньо листа Зеленського з висловленням жалю щодо неконструктивної зустрічі.
95 квартал з властивим плінтусовим рівнем вивішує на своїй сторінці фото роялю з надписом Трамп.
Вашингтон оцінив гумор. Військова допомога повністю зупинена.
Кремль випив усі запаси святкового бухла.
Результат:
вже голосів: 123
84 (68.29%) Зеленський шкодить Україні
39 (31.71%) Зеленський робить правильно
Ола15К• 04 марта в 13:52
А де ви сперли той текст?
ptica• 04 марта в 13:52
Цікаві закиди
На замовлення?

Для шефів з оркостану?
Nathalie27• 04 марта в 13:53
Жаль, що всі, хто знає як правильно робити зайняті балаканиною в інтернеті
автор Реверанс • 04 марта в 13:53
ЄС пропонувала допомогу.
Але головний мачо планети відмовився.Досвід Ірини Геращенко
Добре, напишу про перший візит Порошенка до Трампа влітку 2017. Ми не анонсували цю поїздку, такою була вимога його адміністрації. До останньої хвилини, вже навіть коли наш кортеж прибув до Білого Дому, зустріч не підтверджували. Росіяни через всі свої канали працювали над тим, аби зустріч зірвати.
Перед входом в Овальний кабінет українській делегації сказали, що це бути ритуальний 5-хвилинний протокол з 2 паркетними камерами і особистими фотографами.
Зустріч тривала 45 хвилин. На ній домовилися про закупівлю американського вугілля для України і вперше проговорили поставки летальної зброї. Саме так зʼявилися військові катери і Javelin.
Але за 20 хв після виходу з Білого дому на українську делегацію накинулися Плюси і ко зі стьобом, що Порошенко давав брифінг за підсумками один, без Трампа, і не в Овальному кабінеті. А після повернення накинулися вся опозиція, від Самопомочі до Батьківщини, за американське вугілля, бо же втрати бюджету і «невигідно». Потім Порошенко збирав лідерів фракцій і пояснював свої дії і логіку комунікацій з новою адміністрацією, яка виявилася прагматичною і правильною.
Я прекрасно розумію, що зараз інший час, драматичніші обставини , але й
зроблено стільки помилок на дипломатичному напрямку, що цей шлейф накриватиме країну ще довго.
Цей пост не про Порошенка. Він про Зеленського. Немає іншої команди, ніж наша, яка розуміє всю складність спілкування з Вашингтоном, за всіх президентів, але за Трампа особливо. Весь цей час ми пропонували свою допомогу- інтелектуальну, досвід, наші контакти і звʼязки, наші напрацювання і комунікації. Заради країни. Але 5-6 менеджерів вони ж все знають краще. Влітку минулого року нам навіть заблокували візит на республіканський конвент, де були все керівництво і впливові особи партії. Результат такої дипломатії Офісу- вигребе вся країна.
І ще одне. Як людина, яка мала честь працювати прес-секретарем Президента України, весь час прокручує в голові ті жахливі сцени в Білому домі. В принципі, все було прогнозовано, навіть те хамське питання з костюмом. Задача команди- підготувати лідера і його реакцію на всі можливі запитання.
Мільйон найкращих громадян України, сьогодні змінили цивільні костюми на однострої. Тисячі журналістів змінили свої піджаки і краватки на військову форму. Професійні журналісти і прекрасні люди Олександр Махов і Сашко Бондаренко теж могли задавати гострі питання президентам і премʼєрам, але вони загинули за Україну. Верховний головнокомандуючий армії, якою б пишалася будь яка країна, солідарний з тими, хто сьогодні в однострої. Кожною своєю відповіддю варто нагадуючи про війну. Нехай гідна відповідь покаже ницість тих, хто цькує.
Я від щирого серця бажаю команді Зеленського мудрості і спуститися на землю. Це потребує визнання помилок, в першу чергу всередині країни. Переформатування більшості і уряду, це перезрілі рішення. Без яких все буде ще драматичніше.
Ола15К• 04 марта в 13:54
Вкритися можна тією простинею. І не лінь же
_Irina-K_• 04 марта в 13:54
Бо для нього це шоу, шоу має тривати. Піпл хаває, піпл підтримує.
HelloKitty18• 04 марта в 13:55
Ответ дляptica
Цікаві закиди
На замовлення?

Для шефів з оркостану?
Так, а що це не правда?
автор Реверанс • 04 марта в 13:55
Ответ для_Irina-K_
За це шоу хлопці платять своєю кровью.
ТайТаке• 04 марта в 13:55
Ответ дляРеверанс
За це шоу хлопці платять своєю кровью.
Я зелю не люблю. Но ваши темы пахнут заказухой пороха
ТайТаке• 04 марта в 13:56
Ой , не пахнут. Смердят.
автор Реверанс • 04 марта в 13:57
Ответ дляТайТаке
Мова йде про існування України,в не про те кого Ви любите.
_Irina-K_• 04 марта в 13:57
Ответ дляТайТаке
FightingFox• 04 марта в 13:59
Ответ дляptica
Цікаві закиди
На замовлення?

Для шефів з оркостану?
лІдор зєлєбоба так непагано ботів офісних підкормлює.
PinkMa• 04 марта в 14:00
Ответ дляptica
Цікаві закиди
На замовлення?

Для шефів з оркостану?
ну а как же. По другим темам уже засветилась своими заявами
elenze66• 04 марта в 14:00
Ответ дляptica
Цікаві закиди
На замовлення?

Для шефів з оркостану?
А рояль від кварталу для кого ? Думаєте, Трамп не оцінить ? І це на користь Україні такий жарт ?
FightingFox• 04 марта в 14:00
Ответ дляРеверанс
Маня очень любит бабло зеленого нИгадяя.
Иначе это гнусавое недоразумение не назовешь.
Макака Джо• 04 марта в 14:00
Ответ дляОла15К
А де ви сперли той текст?
Нові методички
автор Реверанс • 04 марта в 14:01
Ответ дляМакака Джо
Нові методички
Звичайно.І рояль підкинули.
Сором який.
ptica• 04 марта в 14:02
Ответ дляelenze66
Це все не на користь Україні
Необхідно домовлятися
Іншого виходу немає
Шеллар• 04 марта в 14:04
Невтримаюсь, Ви у заголовку зробили помилку, там має бути буква П замість Л. Для того щоб пінгвіни жрали ікру, Крупа змінила простирадло на матрас із долярів та зробити заміну світлофорів на смарагловий війна має продовжуватись.
Svetrise• 04 марта в 14:05
поддерживаю!
повторюсь:
зеленский кинул миллионы украинцев, предал всех. в том числе и тех, кто за него голосовал.
он обязан был прекратить войну! не дать погибнуть сотням тысяч мужчин!
он обязан был вести политику такую, что бы не допускать войну!
он воровал все это время миллиардами вместе со своей командой.
это уроды, все вместе со всеми 3 ветвями власти вольготно и безнаказанно себя чувствовали все это время, назначая себе премии и зарплаты в сотни тысяч гривен, когда в стране для всех зарплата нищенская, а цены высокие.
это уе… диктатор, уничтоживший оппозицию, сми, религию, терпимость друг другу.. все то, благодаря чему развивается гражданское общество.
он не достоин ни одного нормального слова и я надеюсь, что он заслужит/получит скоро всего самого худшего.
Макака Джо• 04 марта в 14:05
Ответ дляРеверанс
ЄС пропонувала допомогу.
Все правильно. Формат зустрічі диктує Америка як приймаюча сторона. Питання: чому зустріч з По - тихаря, щоб не знала не те, що русня, а навіть українські медіа, а з Зе - публічна порка з закидами на камери світових ЗМІ. Як ви вважаєте, чому так?
Perfect look• 04 марта в 14:06
Он сейчас торгуется за личные гарантии безопасно для себя и компашки, а выгребать это всё простым украинцам!
kissaniya• 04 марта в 14:07
Ответ дляptica
Цікаві закиди
На замовлення?

Для шефів з оркостану?
Вы не знаете беговелик и реверанс один и тот же человек? Или они по очереди на вахте
автор Реверанс • 04 марта в 14:09
Білий дім підтвердив припинення військової допомоги Україні, - CNN.

Цю інформацію повідомили також інші американські ЗМІ.
Зокрема, джерело Bloomberg розповіло, що йдеться про всю військову допомогу, у тому числі ту, яка вже перебуває на шляху до України, зокрема, в транзитних зонах у Польщі.
Дякуємо мудрому президенту Зеленському.
автор Реверанс • 04 марта в 14:09
Ще Старлінки відключать.
Oksana-Rai• 04 марта в 14:09
Удалено администрацией...
Filomena• 04 марта в 14:10
Ви як завжди довго спали. 50 попередніх тем не помітили)
Perfect look• 04 марта в 14:10
Ответ дляРеверанс

Дякуємо мудрому президенту Зеленському.
И всё это благодаря кому ?
А не работа ли это на рашу ?
Добился, что весь мир отвернулся от Украины.
Вот это план - оман
FightingFox• 04 марта в 14:11
Ответ дляРеверанс
Ще Старлінки відключать.
Не, не отключат.
Пока что.
А если отключат и перестанут спонсировать эту мясорубку-то нас ждут Круты