В кого тако було• 08 марта в 12:39

Я не хочу чтобы наступило лето

Адская жара, ужасный воздух, и естественно будут отключения света.
А как жить людям в квартирах, чьи окна выходят на Юг, Восток, Запад?
Байрактара• 08 марта в 12:40
Если не будет электричества, как в прошлом году, то все равно куда выхолят окна (((((
Кидстаффовна• 08 марта в 12:40
лето и жара у вас об этом не спросят....
GaleTTa• 08 марта в 12:41
А я ещё и абонемент в зал купила. Не представляю как в жару без кондиционера там отлипать от тренажеров?)) и брать тряпку лужу после себя вымакивать сразу?))
Патріотка з дивану• 08 марта в 12:42
Ответ дляКидстаффовна
Серйозно? А ми думали, зараз ото поскаржимося, і усе норм буде...
Ласковая_львица• 08 марта в 12:42
Я с вами абсолютно согласна. Жара, солнце, дольше светло. Бесит.
Копирайторша• 08 марта в 12:42
Люблю літо. Особливо не страждала, хоч вікна всі на сонячну сторону Поки були світло вмикала кондиціонер. І коли не було вентилятор на станції. Гуляли біля води, пляж. На дачу. Мені краще аби зими та осені не було ото все що з листопада по березень можна щоб не було?!
Чумачечая_• 08 марта в 12:43
Так, авторе, може бути важко. Але ж минуле літо протримались? То й це переживемо з будь-якими складнощами, тим більш що ми вже досвідчені та підготовлені.
П. С. Вікна на схід, 12 поверх і коли немає світла, то і води немає, будинок без газу. Важко, але можливо
💛💙 Тримаймось 💛💙

Ну хто там вже себе по мордяці ляпає під цим постом? Що, без квітів сьогодні чи чому настрій поганий?
Пасхальний тролік• 08 марта в 12:43
Не обов´язково буде жара.
Я люблю літо.
От зараз в моїй квартирі +25, вночі вікно не відчиниш бо смердить на дворі. Батареї смалять, як скажені. Я опалюю вулицю і плачу за це три тисячі.
Нафаня Маня• 08 марта в 12:44
Зимой от холода не умерли, и лето переживьом!
Чумачечая_• 08 марта в 12:45
Ответ дляЛасковая_львица
Я взагалі-то люблю літо і в тому числі за те, що пізно темнішає. Мені влітку набагато легше ніж взимку, навіть без кондиціонера можна, аби воду хоч на пару годин давали
все по ГОСТу!• 08 марта в 12:45
Ну не хотіть собі на здоров´я, все одно від вашого нехотіння нічого не зміниться.
Точу ляси• 08 марта в 12:45
пекло, сморід шо вікна не відчиниш і відключення світла при цьому взагалі буде жесть. а такий шанс точно не упустять щоб вимикати світло
все по ГОСТу!• 08 марта в 12:48
Ответ дляБайрактара
Зовсім не все одно. У мене на південь. Опалення виключене вже кілька тижнів, в хаті +25 і відкриті вікна. Вночі спала без ковдри, махрове простирадло. Мої сусіди, у яких квартира на 2 сторони мають літню і зимову кімнати :))
Альфасамка• 08 марта в 12:50
поставила кондиціонер за 1000 доларів, до літа готова
Аноним ФЕЯ• 08 марта в 12:50
А я всім серцем хочу. Для мене +30°, краще ніж -5°
Зараз на дієті• 08 марта в 12:50
Цікаво, чи будуть вже кордони відкриті?!!
Вареничніца• 08 марта в 12:51
Тоже ненавижу жару. Благо квартира на втором этаже, везде деревья. Но все равно прошлое лето вспоминаю с ужасом. Мне лучше зима
Аноним ФЕЯ• 08 марта в 12:51
Ответ дляЗараз на дієті
Вони закриті на роки. Це ґетто на довго(
Завжди мало• 08 марта в 12:53
И я прошлое,как кошмарный ад вспоминаю тк у меня без кондея жопа в квартире и понимаю,что опять твари устроят вторую серию, зима мне пофиг я морж и живу с выключенными батареями
Завжди мало• 08 марта в 12:54
Ответ дляВареничніца
У вас помилка, на віки..
Завжди мало• 08 марта в 12:57
Ответ дляАльфасамка
А электрику вы из опы добудете, хотя вы же особенная у вас все есть, как у
Мани, какие волшебные таблетки интересимаете с ней чтно вы принимаете?
фан L.O.S.T.• 08 марта в 12:58
Наоборот хочу лето. Любимое время года
фан L.O.S.T.• 08 марта в 12:59
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мне лучше и чем +15
Шалена красуня• 08 марта в 13:02
спешиал фо ю - на след неделе мороз будет
Ло Шарик• 08 марта в 13:03
Жду лето. Обожаю лето. Жару, солнце, длинные дни)
Прошлым летом в жару гуляла по улице со стаканчиком айс-латте.
Люблю выйти на улицу и чувствовать как солнечные лучи впитываются в мою кожу.
Я летом и выгляжу лучше, и чувствую себя лучше.
Осень и зиму - ненавижу!
Кидстаффовна• 08 марта в 13:04
Ответ дляАльфасамка
кондер на сонячных батареях?
Вакцениро Вона• 08 марта в 13:05
Я тоже. Будет адское пекло
Щебетуха• 08 марта в 13:06
А я жду. Очень хочу,люблю жару
Щебетуха• 08 марта в 13:07
Ответ дляШалена красуня
Не будет
Шалена красуня• 08 марта в 13:09
Ответ дляЩебетуха
Не будет
да
уже нет по прогнозу, еще два часа был
ну и хорошо