Ms. Сама прямота• 08 марта в 16:47
Дивна ситуація на роботі
Я керівник відділу.
Моя підопічна полаялась з транспортувальником,накричали один на одного.
Вона сказала,що зробить все щоб його звільнили.
На наступний день,мене викликає мій керівник,і каже,до нього поступив сигнал,що транспортувальник ворує.
Хто сказав,він не каже,але
Він 100 процентно довіряє людині,що сказала,і його треба звільнити.
Я кажу що гляну по камерах, бо слово це не факт
Із всього що я знайшла-це поклав ручку в карман,і все.
І от я повинна звільнити людину ні за що.
І я то розумію,хто сказав цю інфу вищому керівництву.
Я потім озвучила,що знаю,хто чам сказав,мене попросили не чіпати і не говорити з цією людиною.
Це жесть якась
Хто сказав,він не каже,але
Це жесть якась
Кашка-маняшка• 08 марта в 16:50
ваша подчиненная через вашу голову пошла к вашему руководителю стучать?
Я такая - жду трамвая• 08 марта в 16:52
Покривати таке не слід. Я теж керівник. Ваша задача не жувати соплі а піти до вищого керівництва і сказати все як є з прізвищами. Що посіварились.що ви чули як ваша підопічна казала що все зробить щоб звільнили людину. За що? Я б її зжерла так щоб вона сама пішла. Підставила б. Але таких гнид покривати не можга. Бо завтра вона полається з вами.наговорить гімна і на вихід підете ви. Бо це стерво відчуло безнаказанність. Захищайте підпічного. У вас камери. Інакше копійка вам в базарний день. Що ви за керівник. І ви ж розумієте що з таким падлом працювати не можна.
Р.с. якщо підопічна стрибає через голову вашу до керівництва то вона вас має ні за що. Ви там ноль. Таких треба садити на місце і дуже жорстко. Я б пішла з нею до керівництва і вимагала б докази. У вас докази є. А у неї нема.
Мої дії.
1. Жорстка розмова з підопічною. Аби не стрибала через голову і не брала юагато на себе. Бо наступна будете ви на вихід.
2. Пішла б до керівництва на захист і все .б розказала.
3. Пішла б нею і вимагала б доказів привселюдно
Мої дії.
Сижу_и_плачу• 08 марта в 16:54
они любовники? ваш шеф и ваша подчиненная? бывшие-в процессе-или шеф заглядывается на подчиненную? ну в общем - вы не все знаете... если что, по сути вопроса. просто так уволить человека сложно. так как если он упрется и пойдет в суд, то суд его оправдает и восстановит с выплатой заработной платы... без юриста увольнять в таких случаях нельзя. иначе вы же и будете виноваты. шеф ваш скажет, что вы сами так решили, а он ни при чем.. и слово вашего шефа будет весомее, чем ваши возражения... я бы пошла или к юристу (если точно была уверена в честности увольняемого) или к вышестоящему шефу...
Прагматик флегма• 08 марта в 17:09
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мої дії.
Ох и бред написан. Интересно вас там кто то слушает или слышит вообще?
Христя в тiстi• 08 марта в 17:10
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мої дії.
Всё супер. Кроме одного неучтенного варианта: у этой подчинённой есть свои связи с руководством. Она может быть родственницей, любовницей, подругой детства. И тогда, прицепом к транспортнику и Вы пойдёте.
Малая Налегке• 08 марта в 17:16
Як на мене, тут лише по совісті вчиняти. Тобто, іти до керівника і казати як є: був конфлікт, людина сказала, що зробить все, аби його звільнили. Більше ви нічого тут не зробите.
Я такая - жду трамвая• 08 марта в 17:18
Ответ дляПрагматик флегма
Ага. Только я довольно успешно руковожу 560 людьми и за каждого глотку порву. Выбила всем подчин.мч брони. И такие номера у меня не проходят. Вы думаете у меня в корпорации нет любовниц? Я вызывала к себе и просила не путать личное и рабочее. У меня такое не проходит
ВундерКИНГ• 08 марта в 17:19
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мої дії.
💯
І додати немає чого.
Вся така шо куди там• 08 марта в 17:34
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мої дії.
+ 100000000000000
согласна, тут сопли жевать не нужно !
Вся така шо куди там• 08 марта в 17:37
Ответ дляХристя в тiстi
тогда нафига такая работа
Білка в колесі• 08 марта в 17:43
Як я Вас розумію.
Що у Вашої підопічної щ директором?
По темі - як Ви можете звільнити працівника без доказів? Він на вас подасть в суд, виграє і будете його поновлювати, виплачувати за простій + перевірка держпраці
Що у Вашої підопічної щ директором?
Білка в колесі• 08 марта в 17:53
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А як Ви доводите, що любовниця?
У мене така є свариться з колегами, зі мною, директор її покриває, вона йому жаліється на усіх, хто посміє їй перечить, він її підтримує, виставляє перед вищим керівництвом як жертву і супер перспективного працівника, ті влаштовують мені розборки...
От як їм пояснити, що вона спить з директором? Я ж свічку не тримала, буде , як плітки
Я такая - жду трамвая• 08 марта в 18:48
Ответ дляБілка в колесі
А як Ви доводите, що любовниця?
Я так і говорю. Вона коханка. Зращу все стпє зрозуміло
Білка в колесі• 08 марта в 19:55
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А вони кажуть - брехня, наклеп.
В нашому випадку, це коханка директора. То кого звільнять?
Ms. Сама прямота
• 08 марта в 20:28
Ответ дляКашка-маняшка
Да,это ужасно,знаю
Ms. Сама прямота
• 08 марта в 20:30
Ответ дляМалая Налегке
Я казала,він меня сказав,що транспортувальник не мав права кричати,це не доаустимо і типу він винний.
Я казала пио конфлікт
Ms. Сама прямота
• 08 марта в 20:30
Ответ дляМалая Налегке
На жаль керівник взагалі не на моїй стороні.