Вельшановна• 08 марта в 23:08

Навечір кашель посилюється.

Донька хворіє з неділі минулої. Забитий ніс, і сухий кашель.
Двічі слухала лікар. Все ок. Температура 36,6-37 і так цілий тиждень.
Ніс вже набагато краще ніж був , але наніч ще треба судиннозвужуючі.
Кашель був сухий. Пила стоптуссин. Пройшов. Вчора і сьогодні вдень вже практично не кашляє. А навечір кашель посилюється. До лікаря знов піду в понеділок.
Але чому кашель на вечір посилюється, якщо вдень його майже немає.
автор Вельшановна • 08 марта в 23:08
Доньці 13 років
Удачная• 08 марта в 23:23
Ответ дляВельшановна
Доньці 13 років
На вечір завжди всі болячки вилазять
Зубачистка• 08 марта в 23:30
Сына так лечили месяц, легкие чистые, нос заложен без сильных выделений и кашель вечером и ночью. Оказалось гайморит, диагноз поставили по узи. Пришлось пить антибиотик и ходить на кукушки
автор Вельшановна • 09 марта в 00:29
Ответ дляЗубачистка
А УЗД чого? Носових пазух
Зубачистка• 09 марта в 18:27
Ответ дляВельшановна
А УЗД чого? Носових пазух
Так, воно не таке шкідливе як рентген