Не гавкаю- но охраняю• 09 марта 2025

Куди діваєте косметику, яка не підійшла?

Почну з себе. Тонери, сироватки, маски для волосся викидаю, шампунь використовую як рідке мило, крем для обличчя стає кремом для п´яток.
Света С Приветом• 09 марта 2025
Вам лайФфаки))) заміну підказати?
Просто не зрозуміла тему
Віддаю, викидаю, використовую для інших цілей
Маску для волосся можна для гоління використовувати
В шампуні шапки і светри які в пралці не можна
Царевна_несушка• 09 марта 2025
Віддаю дитині, 13 років дівчатка дуже люблять такі всякі штучки)
ПотеряласЯ Я...• 09 марта 2025
Отдаю маме, продаю или отдаю бесплатно в группах
Мрії у вирії• 09 марта 2025
Доглядову чи декоративну косметику віддаю подругам, шампуні татові, він їх для всього тіла використовує.
вре_Динка• 09 марта 2025
Віддаю мамі, сестрі або подругам? Кому підходить 😝
Пригаю-цибаю• 09 марта 2025
Було 3 палетки, тональний, міцелярна вода. Намагалась віддати через сайт, то попросили привезти під дім, на іншому кінці міста. Плюнула і викинула.
Гарні диньки• 09 марта 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
предел наглости.
Нафаня Маня• 09 марта 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Охренели люди окончательно
Все возможно• 09 марта 2025
Отдаю либо продаю.
Десь так, але...• 09 марта 2025
Продаю на шафі
Щас ухожу• 09 марта 2025
Декоративную выбрасываю, делиться микробами негигиенично. То, во что руками не лезут, могу отдать или использовать не по назначению
мадамГрицацуева• 09 марта 2025
Отдаю маме, ей все надо
Стрекоза любви• 09 марта 2025
Купляла Medik8 тонер з кислотами. Не зовсім сподобалась плівка від алое у складі. 1/3 використала. Засіб з помпою. Продала. Сиворотку Ланком половина залишилась - теж продала. Для волосся блиск Бед Хед купувала на один раз на свято, теж продала.
Те, що з більш дорогого сегменту продається добре, особливо якщо ціна солодка.
Шампунь типу Пантін би не продавала.
Твоя космішна• 09 марта 2025
Віддаю. Можливо, іншим підійде.
Гитта Ягг• 09 марта 2025
Уходовую я выбираю тщательно, из-за цены. Если прям дорогое не подошло могу отдать, кому подходит по типу маме или невестке или подружке. Тоже с парфюмом.
Если среднее не подошло то да, крем для лица становится для рук или голеней.

Мицеляркой - отлично чистится белая обувь.
Декоративкой - сухие среды - отдаю дочке подружки ( предварительно прохожу антисептиком для кистей), жидкое без дозатора, помады - выкидываю.
Завжди з рушником• 09 марта 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Підкажіть, будь ласка, в яких групах можна віддати речі.
Донька подруги• 09 марта 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
На ФБ у групах вашого міста. Налітають аж бігом.
Ирина-61a8• 09 марта 2025
Стараюсь не покупать лишнего , ненужного. Но все равно много собирается, а выкидать жалко.
ПотеряласЯ Я...• 09 марта 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Тут отдаю
https://t.me/rechibes
https://t.me/wanttohelp_ua
Завжди з рушником• 09 марта 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Тут отдаю
https://t.me/rechibes
https://t.me/wanttohelp_ua
Дуже дякую !
NastYulya• 09 марта 2025
Девочки , а куда деть штук 100+ мужских рубашек , 50+ галстуков , и штук 15+ мужских костюмов ?
Если кому-то нужно - пишите , подберу.
Костюмы от Нины ониловой до Воронина , Кардена , Армани . Рубашки тоже все из недешевых. Все на размер М .
ЯблокоРаздора• 10 марта 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Шампунь типу Пантін би не продавала.
А який саме тонер Медік? Бо їх там два. Збираюся його як раз брати, але плівка на шкірі мені точно не потрібна, бо вона в мене дуже жирна.
Стрекоза любви• 11 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
З блакитним відтінком. Насправді, може це моє уявлення таке,хз.
Звичайний фреш мені більше подобається.
ЯблокоРаздора• 11 марта 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Звичайний фреш мені більше подобається.
Зрозуміла, дякую. Я теж чутлива до всіх тюнерів і мало який мені добре відчувається на шкірі - майже всі липкі як мінімум. Впевнена, що і цей буде таким.
Мені дуже подобається їх балансуючий тонік у білій непрозорій банці. А фреш - це який? Щось не пригадую такого в них.
Стрекоза любви• 11 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Цей що балансуючий
Стрекоза любви• 11 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
В мене зараз такий. Без плівки. Приємний