Стервочка• 06 марта в 13:34
Засоби догляду для обличчя ваших доньок-підлітків
Особливих проблем немає, типу чорних цяток і приців. Але лущиться шкіра, точніше ніс. Також потребує зволоження, іноді бувають поодинокі маленькі прищики. Підбираю тонік і крем. Був ля рош, жахливо... Зараз Алое гель від холіки, ну наче нормально. Ось такі засоби на мейкапі і по чату gpt наче непогані, але можливо хтось ще щось порадить
Кукусик• 06 марта в 13:47
Skin 1004 якось забагато за таку якість.
Гелі «алоє» для холодної гідрації перед чисткою або після засмаги, але не для зволоження.
Користується або аптечними біолерма, урьяж, свр, або моєю сесдерма. Пробували клінік, кларанс, пайо - не дуже.
Зупка_цем• 06 марта в 13:47
Крем я б не купувала для лиця без консультації дерматолога. Спробуйте змінити умивалку. Моя вмивається милом для атопічної шкіри LIPIKAR — це лінійка засобів La Roche-Posay. Це можу порадити, гарно зволожує шкіру
Стервочка
• 06 марта в 13:50
Ответ дляКукусик
я теж сьогодні біодерму розглядала, але проаналізувавши кілька складів чат жпт на біодерму найбільше був незадоволений((((
Skin 1004 - що Ви маєте на увазі дорого чи погана якість? відгуки наче непогані, і ціна там не висока
Стервочка
• 06 марта в 13:51
Ответ дляЗупка_цем
умивалки змінювали, але проблема з носом в певній мірі залишається
Кукусик• 06 марта в 13:54
Ответ дляСтервочка
Дорого. Я не знаю де ви дивитесь, але кремчики по 1000 і вище
Кукусик• 06 марта в 13:54
Ответ дляСтервочка
Вона його не давить? Типу чистить? Бо досить дивно
Кукусик• 06 марта в 13:56
Спробуйте sesderma hidraven тонік і гель для вмивання, а крем sespantenol. Там досить великий обʼєм вмивання і крему. От прям і в 10 років і в 40 підходить.
Стервочка
• 06 марта в 13:56
Ответ дляКукусик
та ні, мейкап 267 грн, правда доставка з ЄС
Стервочка
• 06 марта в 13:56
Ответ дляКукусик
ні, не давить, там нічого давити, шкіра чиста, але дуже лущиться
Зупка_цем• 06 марта в 13:58
Ответ дляСтервочка
В мене таке було колись. Дуже гарно допоміг крем ланком, але він шалено дорогий
Кукусик• 06 марта в 14:03
Ответ дляСтервочка
Ось такий крем відновлює
Bioderma Cicabio Restor Protective Soothing Care
Є і на мейкапі, але можна в аптеках пошукати.
Треба підробіток• 06 марта в 14:23
Ответ дляКукусик
++++ Підтримую !
Ашотакоя• 06 марта в 17:12
Ответ дляСтервочка
В нем 30 мл, это миниатюра
Хороший базовый увл/крем -
Skin1004 - отличный бренд, просто цены в Украине не понятно как рисуют.
Поддерживаю коментарий за Сесдерму - гидравен умывалка и крем-гель сеспантенол - отличный вариант
Хороший базовый увл/крем -