Я-ваш шанс• 09 марта в 10:42
Аміак хто знає більше про вплив?
Якщо наприклад висіло всю ніч прання і теоретично мін би бути витік аміаку, то допоможе полоскання чи краще викинути речі?(
Тоскующая• 09 марта в 11:15
У мене сильна алергія на аміак. Фарби для волосся які з аміаком печуть як вогонь. 🔥
Я-ваш шанс
• 09 марта в 11:32
Ответ дляРассказница
Автор, це в якому місті?
Я ж написала теоретично, такого не було.
Клевотница• 09 марта в 12:21
Ответ дляЯ-ваш шанс
Аміак не накопичується в білизні. Він надто легкий і леткий. Все нормально там було, не переймайтеся, до населення не дістало.
Я-ваш шанс
• 09 марта в 12:29
Ответ дляКлевотница
Тільки чому відчувався в повітрі. Спасибі за відповідь
Клевотница• 09 марта в 12:36
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не знаю, ви в х...х живете, чи що? Вітер навіть приблизно не в ту сторону. Це по-перше. Всі вікна були настіж всю ніч. Ні я, ні інші не чули. Падлюка, опалюють що скажені