Пускаю бісики• 09 марта в 10:49
Банки не работают? на кассе не смогла рассчитаться.
Банки не работают? на кассе не смогла рассчитаться. У меня приват. В форе - видмова, и не только у меня. В чем причина, кто что знает. Но при этом банкомат выдал наличку.
Сегодня не целуюсь• 09 марта в 11:22
Ответ дляКозяка-маляка
Я думала у меня много )))
Всего-то 12 шт.
То не всі.Деякі банки не підключаю до Google Pay.Вони лише для зберігання,ніде їх не свічу.А ці для походеньок за хлебушком😃
Луковая• 09 марта в 11:26
Ответ дляБанан-барабан
Про це повідомляли, за декілька днів. буде десь 4 дні така ситуація. Казали щоб знімали. Зняла. Сюди нічого вже не пишу, бо ніхто ніколи не вірить.
Зняла, можно так сказати, інтуїтивно. Бо той треш , що зараз в Одесі, по кілька днів без світла, і де буде наступний блекаут ніколи не знаєш.
П´яна вишня• 09 марта в 11:27
Ответ дляСегодня не целуюсь
Для таких випадків в мене купа карт.Не працює одна-працює інша.
А якщо жодна не працює,то тисяч 5 готівки завжди з собою 😁
Тьоті,що затуляють свої заплакані очі-привіт!Не плачте 🤣
Імхо, то вже занадто.
У мене дві картки плюс готівка з собою, і то навіть друга картка явно зайва.
Вообще не факт• 09 марта в 11:29
Ответ дляБанан-барабан
Ой, вірити тим псевдопророкам- лише шкодити собі. Вже в 2012 затарювалися деякі сірниками і сіллю для кінця світу))
Або мішками гречки втридоррга на початку війни.
Нічого не знімала .Все працює.
Домашня Зюзя• 09 марта в 11:30
Ответ дляБанан-барабан
’Нічого не пишу’ це про шо? Знову все пропало? Тікай-ховайся?
’Казали щоб знімали’. Хто саме казав? Джерело, посилання?
П´яна вишня• 09 марта в 11:30
Ответ дляPerfect look
А еще постоянно говорят о переходе полностью на электронный деньги )
Ну-ну )
Та ніхто не перейде, то в принципі нереально.
Це всім з собою завжди тягати термінал чи смартфон, щоб раптом що можна було розрахуватися в будь-якій ситуації? А якщо в тій точці не буде інтернету чи інші проблеми, то все, нічого не вийде?
Власне, на паперові гроші колись тому й перейшли, що тягати з собою стадо корів, чи й навіть мішок монет, - то незручно було. І тут раптом крок назад?
НичеНипанимаю• 09 марта в 11:31
Ответ дляСегодня не целуюсь
так не работает как раз оплата телефоном.
Домашня Зюзя• 09 марта в 11:31
Ответ дляБанан-барабан
Ну то я і зробила, все зняла.
А солі і туалетного паперу на 10 років вперед вже накупили?
Сегодня не целуюсь• 09 марта в 11:32
Ответ дляНичеНипанимаю
Аваль спрацювала.Приват ні.
Дама с заначкой• 09 марта в 11:32
Знаю так же, что в Казахстане тоже проблемы с банками, не только в Украине.
Дама с заначкой• 09 марта в 11:34
Ответ дляСегодня не целуюсь
Реально стоять и перебирать все карты на кассе? У меня 2 мои карты и 2 мужа и всегда наличка
Дама с заначкой• 09 марта в 11:35
Ответ дляП´яна вишня
Все реально, по факту даже а самолете легко рассчитываюсь картой, когда телефон в авиарежиме, списание просто позже происходит
Вообще не факт• 09 марта в 11:40
Ответ дляPerfect look
Ну-ну )
В Китаї можна розрахуватися відбитком пальця чи скасуванням обличчя. І це круто. Ніяких чіпів. Є роболікарні.робосупермаркети. Але ніхто не примушує жо того. Є і готівка. І живий персонал.
Потрібно жити сьогоднішнім. А не боятися страшилок та масонських змов.
Ще зовсім недавно релігійні люди боялися інтернету, комп´ютерів та робопилесосів, ідентифікаційних кодів та банківських карток.
А так ми кормимо лише усіляких шарлатанів
Сегодня не целуюсь• 09 марта в 11:42
Ответ дляДама с заначкой
Навіщо їх перебирати?Вони всі в телефоні,в каруселі Google Pay.За замовчуванням одна-з найбільшими кешбеками.Якщо треба іншу-гойднув карусель і тицнув на потрібну картку.2 секунди часу.
Фізично всі картки вдома,крім однієї(на всяк випадок)
В телефоні і банківські картки,і на знижки в різні ТЦ,Метро, Сільпо,Епіцентри і т.ін. Дуже зручно.
Перловая Кашка• 09 марта в 11:42
Ответ дляДама с заначкой
А в чем сложность пролистать этот десяток карт в телефоне? У меня тоже порядка 16 или более карт. Что с того? Тут проблемы не в карте а в системах Виза и Мастер
Дама с заначкой• 09 марта в 11:43
Ответ дляСегодня не целуюсь
Та понятно, что физически они дома, но в к равно, ж каждый раз к терминалу телефон приложить нужно, я про это.
Перловая Кашка• 09 марта в 11:44
Ответ дляДама с заначкой
А 2 карты прикладывать не надо?
Сегодня не целуюсь• 09 марта в 11:44
Ответ дляДама с заначкой
Ну не знаю
Мені швидше телефон достягти,чим гаманець з карткою.
Дама с заначкой• 09 марта в 11:44
Ответ дляПерловая Кашка
Ну как минимум быстрее заплатить налом. Я если что в 99% случаев ща безналичный расчет , но задержать все очередь ища ту самую заветную карту, как-то странно , если предыдущие 15-ть не сработает
Сегодня не целуюсь• 09 марта в 11:46
Ответ дляДама с заначкой
А в нас касири люблять безнал.Бо швидше,і вони ті десять секунд,поки спрацює термінал- відпочивають,а не шукають решту.
Налом точно довше.В нас чотири класи,одна суто з готівкою.Та що з готівкою-завжди довше рухається
Перловая Кашка• 09 марта в 11:46
Ответ дляДама с заначкой
Вам никто не запрещает пухлячок с купюрками носить. Мы выбрали другое.
Хвильоватиша• 09 марта в 12:02
В течение часа расчитывалась картами и приватбанк и монобабанк. Все отлично
Невидимка• 09 марта в 12:17
Тоже самое. Терминалы не работают в магазине. Сначала начал сбоить Приват, потом и Ощад
ksusha1155• 09 марта в 12:26
Ответ дляДама с заначкой
Налом довше, ніж телефоном
Я шалунья• 09 марта в 12:27
Ответ дляНевидимка
Вы совсем не понимаете что такое платёжная система?
и причем здесь сначала Приват а потом Ощад?
Міряю від одиниці• 09 марта в 12:30
Ответ дляБанан-барабан
Ну через 4 дня отпустит?
Невидимка• 09 марта в 12:32
Ответ дляЯ шалунья
Да я ж и не спорю. Описала факты. Перестала проходить оплата картой. Судя по Вашему смайлу без разницы - терминал Ощада или Привата. Но вот почему-то один с 10 ти перестал проводить оплату, а второй ещё час работал.