Трамп нас зливає беспощадно і шукає умовного турчинова який би підписав з росією позорний мир зі здачею запорізької і херсонської обл. Для путіна. Потім буде Естонія, Литва, Латвія і частина Польщі шоб перекрити поставки зброї Україні.
Берлінська стіна вздовж вісли. Путін залякує Європу, трамп продає європі зброю. Ми трампу нецікаві бо нам нема чим платити за зброю, а гроші росіян уже ясно - ніхто не конфіскує
Усю Європу путіну не треба, бо проти того буде Китай.
Європейці ніц робити не будуть. Їхня головна зброя протягом століття - саміти і конференції
Клементина• 09 марта в 13:17
При чому тут Турчинов?
В 2014, він єдиний на засіданні РНБО був за те, щоб дати рашці збройну відповідь. Це є в протоколі, який було оприлюднено.
Голубом миру на тому засіданні була Йуууля
Sova splushka• 09 марта в 13:24
Ответ дляOlvia1987
Польша всех спасёт
Та наче ж французи були вже кумирами, а перед тим китайці.
Киев_Елена• 09 марта в 13:32
Ответ дляlilu1990
Плани путіна перший раз зламали пасіонарії в зсу
Чому ви думаєте що в Польщі не буде так само? Про нас теж думали шо ми вся розбіжимось
Не будет так в Польше
Юлия Крамарева• 09 марта в 13:35
Та будь-ласка,хай ідуть через Білорусію тільки,там Лукашенко їм близьку дорогу покаже.
Одуванчик number one• 09 марта в 13:38
Брєд, Європа не по зубам путіну, сучасна авіація, танки, ППО, проти металобрухту радянського.
Одуванчик number one• 09 марта в 13:46
Ответ дляlilu1990
Трамп його заманює чергову війну, щоб продавати європейцям зброю
путін не такий дурний, щоб починати війну завідома програшну, з нами то він думав, що нам ніхто допомагати не буде, по-тихому забере як Крим.
ReintTycha• 09 марта в 14:27
Не буде у них війни. Не нагнітайте.
І нічого вони не бояться.
Цей міф, що Україна рятує ЄС, лише роздувають в Україні
І нічого вони не бояться.
ReintTycha• 09 марта в 14:36
Україна- не в НАТО і не в ЄС. Безядерна попрошайка, з туалетний папером’ меморандум будапештський’.
Плацдарм - не більше.
На жаль
Плацдарм - не більше.
На жаль