Хочу на Балі• 09 марта 2025
А що буде з ЗСУ та ветеранами в разі капітуляції?
От припустимо що здалися, як путін мріє. Що буде з діючими та колишніми військовими нашими?
Ответ дляAntiprom
Ви на фронті? Впевнена ні..тоді не маєте права обговорювати наслідки такого
миру .
А взагалі такого це якого? По вашому краще хай продовжується те що зараз?
Ви ще не знаєте і ніхто не знає, чим для українців обернеться такий мир. Можливо, буде ще гірше, ніж зараз
Ответ дляCoffee is Love
А ви маєте право обговорювати?
Я обговорюю.. ще раз, якщо ви так хвилюєтесь за військових наших то допомагайте їм реально а не це лицемірство з заламуваннями рук влаштували..до речі, саме ті хто підтримує потужника зараз і є винною того як йде війна, що наші військові вчергове потрапили в оточення.. можливо якби більшість вимагала мирних перемовин то хоча б загиблих не було стільки
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляеліт
Так вони ж не афіширують цей факт, бояться,
Хто? Я знаю де вони всі працюють. Там, де і до війни працювали.
Кудесница полесья• 09 марта 2025
Ответ дляVika-N
Що може вже бути гірше?
Ирина-bbd0• 09 марта 2025
Кацапня гнойная прилезла в Украину убивать и разрушать.а украинцы ’если не виновен.пусть не боится’))))
О логика у кацапни)))
Фашня гебэшная))))
О логика у кацапни)))
Фашня гебэшная))))
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Хто ні в чому не винен - це в чиїх очах? Військові наші в чомусь винні чи ні?
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Странно, как такое здесь может происходить? Ведь это форум где можно высказать свою точку зрения, не боясь быть оскорблённым, где запрещено агрессивное отношение к юзерам, даже если их мнение не совпадает с толпой.
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
А на руках військових часто є кров ворогів, які прийшли на нашу землю вбивати. Захищалися вони так. Винні? В чому?
Тут же тема не про вас, і не про мене. А про ЗСУ
Кудесница полесья• 09 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 09 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 09 марта 2025
Ответ дляAntiprom
А яке ви маєте право обговорювати таке, якщо ви не на фронті?