Майор Медуза• 09 марта 2025
Що це за новий прикол у чоловіків? ʼнапиши мені якщо захочеш погулятиʼ
Вже надцятий чоловік проявляє до мене інтерес. І перелякано говорить ʼяк захочеш погуляти, напиши, я приїду в будь-який часʼ
Не знаю, може я лякаю їх своєю серйозністю?
Чи може не дуже були зацікавлені?
Особливо моє улюблене ʼа ти була на виставі …? А хочеш піти?ʼ
Та скажи ти прямо - ʼЛюся, 15 числа о такій-то годиніʼ
Що відбувається з чоловіками?
Чи може не дуже були зацікавлені?
Що відбувається з чоловіками?
Майор Медуза
• 09 марта 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Якого віку ті красені?
По сорокет майже всім
Майор Медуза
• 09 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Это в инсте пишут такое ?
Це в житті кажуть таке
Майор Медуза
• 09 марта 2025
Ответ дляДинамоКит
что-то я не вижу проблемы. Сами предложите
Так не хочу
Сало не люблю• 09 марта 2025
Может это только стелят так в начале, а на самом деле они наглые и изворотливые.
Країна мрій• 09 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Так не хочу
люся! если вам скажут четкую дату и время - вы пойдете? человек с вами советуется чтобы было удобное время и дата и день недели
Техноложка• 09 марта 2025
Так откуда они знают, когда вы свободны и желаете погулять? Или уже всю свою жизнь рассказали? У вас, наверно, работа, может дети, родители. Что значит в 15 приходи? Я в 15 встречаю ребенка со школы и везу на секцию.
Майор Медуза
• 09 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
А яка проблема в питанні про виставу?
Бо він спитав і все
Непонятно• 09 марта 2025
Это ловкий ход. Вроде как была от него инициатива, но он тут же все перевернул.
И получится в итоге, что инициатива от вас.
Это вы его зазываете погулять, а он согласится или нет
И будет выглядеть, что вам нужно больше, чем ему.
Именно такие он планирует строить отношения
Учитесь)
Снегопадка• 09 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Бо він спитав і все
Скажите что он больной на голову, нафиг женщине его обосцаная выстава на четвертом году войны?
Если он не мужчина и не обеспечивает и не решает проблемы, пусть катится или убьется об стену 🙄
Кусачая Я• 10 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Так не хочу
Щось подібне на форумі я вже читала.
Чоловіки такі-сякі не запрошують мене на побачення....
То ви та дама яка вважає, що бути ініціатором знайомства чи запрошенням на зустріч то жалюгідно??🤦
Що треба лише чекати...
А тому вже не перший рік сама, без стосунків?
Що треба лише чекати...
Воленс-неволенс• 10 марта 2025
Недавно знайомий щиро дивувався чому дівчата не пишуть перші. Мабуть, такий час зараз, що требаі самій бути ініціативною або чекати ціле життя принца
Майор Медуза
• 10 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Щось подібне на форумі я вже читала.
Що треба лише чекати...
Звісно сама і без стосунків, бо нікому не подобаюсь 🤷🏻♀️
Прибираю щодня• 10 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Я сижу на сз тик меня есть несколько таких. Щупачков. Проснется,раз в месяц напишет,пощупает почву и назад в нору. Например, если будет желание встретиться,дай мне знать. Или буду рад встрече. Или потеплеет,то снова прогуляемся. Я отвечаю типа,да неплохо бы. И все. Они ничего не предлагают. Я не собираюсь их тащить. Значит, я им неинтересна. С одним встречались несколько месяцев, потом встреч всё меньше,а писанины много. Потом написал,что дважды в неделю трахает одну. Какого ты тогда мне пишешь?? То есть там он раздуплился и предложил ей регулярные встречи,а мне только писанину
Кусачая Я• 10 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Чоловіки не винні що ви їм не подобаєтесь.
Тому і логічно що вони вас не запрошують.
А розмовляти ні про що (театр, виставка, зоопарк, кіно тощо)
можна навіть з тими жінками які не подобаються.
Ви ніби логічно все розумієте, але змиритися не можете
і робите чоловіків винними у ваших невдачах на любовному фронті.
Майор Медуза
• 10 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Жінка, ви хвора
Ваша писанина абсолютно протирічить тому, що ви писали вище)))
Навіщо тоді мені їх запрошувати?))
Кусачая Я• 10 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Жінка, ви хвора
Навіщо тоді мені їх запрошувати?))
Я абсолютно здорова. Чого і вам бажаю.
Особливо емоційного здоров´я бажаю,
щоб не кидатися на людей і не ображати.
І я все правильно написала.
Ви зможете дізнатися чи подобаєтеся ви чоловіку лише якщо буде прямий словесний контакт між вами.
І або він скаже напряму про симпатію і запросить на побачення. Або ви, якщо він вам подобається, запрошуєте і дивитеся на його реакцію.
А поки що і ви, і ваші примарні чоловіки нічого не робите.
Тільки додумуєте за іншого.
Ви зробили висновок що не подобаєтесь їм і комплекси в собі зрощуєте.
А вони вважають вас дивачкою яка не розуміє натяків.
Особливо емоційного здоров´я бажаю,
щоб не кидатися на людей і не ображати.
І я все правильно написала.
Тільки додумуєте за іншого.
Майор Медуза
• 10 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Я абсолютно здорова. Чого і вам бажаю.
Особливо емоційного здоров´я бажаю,
щоб не кидатися на людей і не ображати.
І я все правильно написала.
Тільки додумуєте за іншого.
Особливо емоційного здоров´я бажаю,
щоб не кидатися на людей і не ображати.
І я все правильно написала.
Тільки додумуєте за іншого.
Знову ваша писанина протирічить написаному вище 😆
Ви ж казали що я не подобаюсь нікому
Мамин тріль• 10 марта 2025
А хіба фраза ’а хочеш піти’ це не запрошення?🤔🤦
У відповідь ’так, хочу. Коли йдемо?’
А Люся починає ’ой 15 не можу, я на стрижку записана’ Так?
Здається Люся сама не знає чого хоче....
І дійсно не розуміє ні натяків, ні прямих слів.
У відповідь ’так, хочу. Коли йдемо?’
Кусачая Я• 10 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Ви ж казали що я не подобаюсь нікому
Ви зараз відкрито брешете.🤦 Бо це ваші слова...
’’Звісно сама і без стосунків, бо нікому не подобаюсь’’
Я лише повторила ваш текст.
Доречі скільки чоловіків вам заявили напряму що ви їм не подобаєтесь??
Я лише повторила ваш текст.