Мелочунь• вчера в 17:24
Вагініт, покрасніння та печіння. Вікове?
Інфекцій точно немає, на молочницю не схоже, немає виділень. В гінеколога бкла пів року тому, все було в межах норми, мазки, пап тест теж.
Є невелике почервоніння малих губ, зуд, сухість, печіння в середині.
Білизну ношу бавовняну, прокладками не користуюсь щоденними, цукор в нормі, з нового нічого не купувала(
43 роки, можливо це скоро клімакс, не знаю
До лікаря записалась аж через 5 днів!
Не уявляю як витримати ці дні!😪
хотіла почути ваші думки, хто як лікував
До лікаря записалась аж через 5 днів!
Не уявляю як витримати ці дні!😪
Мелочунь
• вчера в 17:26
Такий стан вже три дні, ромашку заварювала поки без змін, підмиваюсь поки що просто водою.
Хочеться чухатись(
Пупуговка• вчера в 17:26
Если сможете без рецепта - купите Полижинакс. Хотя бы 6 капсул. На ночь по одной капсуле внутрь.
Мелочунь
• вчера в 17:27
Ответ дляПупуговка
Почитаю, дякую
Борець за гаманець• вчера в 17:27
Засіб для прання не змінювали?
Навряд чи це з віком пов´язано.
Пупуговка• вчера в 17:28
Ответ дляМелочунь
Почитаю, дякую
Только не пейте, а вставляйте как тампон внутрь)) Знаю случаи, когда пить собирались)
Мелочунь
• вчера в 17:28
Ответ дляБорець за гаманець
Засіб для прання не змінювали?
Навряд чи це з віком пов´язано.
Та ні, все те саме, ще і після основного прання завжди ставлю на швидке, щоб додатково полоскало.
Мелочунь
• вчера в 17:28
Ответ дляПупуговка
Дякую)))
Mrs.Sexuality• вчера в 17:28
Ответ дляПупуговка
Его по рецепту продают?
Мелочунь
• вчера в 17:29
Ответ дляБорець за гаманець
Засіб для прання не змінювали?
Навряд чи це з віком пов´язано.
Та вже почитала що знижегня естрогену може давати таке, хто знає.
Не знаю вже що думати
Борець за гаманець• вчера в 17:29
Спробуйте попрати трусики господарським милом коричневим, страшним тим, 72% на якому написано. І пропрасувати ластовицю.
Якщо це алергія, має допомогти.
Пупуговка• вчера в 17:29
Ответ дляMrs.Sexuality
Его по рецепту продают?
Я покупала очень давно по рецепту, и на Таблетки юа видела что продают по рецепту, но не знаю. Может можно без купить.
Мелочунь
• вчера в 17:30
Ответ дляБорець за гаманець
Якщо це алергія, має допомогти.
Дякую, спробую. Мило таке є
Пупуговка• вчера в 17:30
Ответ дляБорець за гаманець
Якщо це алергія, має допомогти.
Кстати да автор, подмойтесь хозяйственным коричневым мылом.
Мелочунь
• вчера в 17:30
Ответ дляПупуговка
Боюсь) якщо пектиме ще більше
Борець за гаманець• вчера в 17:31
Ответ дляПупуговка
Це ж від молочниці. Автор каже, що не схоже на неї.
Пупуговка• вчера в 17:31
Ответ дляМелочунь
Боюсь) якщо пектиме ще більше
Нет. Гинекологи его советуют вместо всех этих гелей для подмывания. Оно антибактериальное самое.
Mrs.Sexuality• вчера в 17:31
Ответ дляМелочунь
Почитаю, дякую
Потерпите до приема врача. В Полижинаксе есть антибиотик, после него придется ждать 10 дней, чтобы сдать анализ у гинеколога.
Вместо ромашки используйте содовый раствор
Пупуговка• вчера в 17:32
Ответ дляБорець за гаманець
Ну оно не помешает. Пусть один раз подмоется и смотрит на реакцию.
Mrs.Sexuality• вчера в 17:32
Ответ дляПупуговка
Я покупала без рецепта
Борець за гаманець• вчера в 17:33
Ответ дляМелочунь
Боюсь) якщо пектиме ще більше
Ні, воно не пече. Я колись від молочниці так робила, щоб дожити до прийому лікаря.
Намилити руку трохи і піною замість звичайного засобу. Змити водою.
Відчутно легшало.
Мелочунь
• вчера в 17:34
Ответ дляБорець за гаманець
Відчутно легшало.
Дякую
Мелочунь
• вчера в 17:35
Ответ дляAllemagne
43 года - возрастное??? Капец.
Та хто зна, вже всяка фігня в голову лізе
Мелочунь
• вчера в 17:36
Ответ дляAllemagne
Гоните эту фигню нах, никакая вы не возрастная.
Дякую)
Весёлая морковка• вчера в 17:39
В мене була проблема з жкт. Дуже довго і багато пила енерожерміну, йогурти і тд
Допомогло , але намучилась страшне
західний_діалект• вчера в 17:41
5 днів я б не чекала. Або в перший день, або свічки тержинан або ліварол та й усе. Ще й фуцис бахнула б. Терпіти таке точно не буду.
Мелочунь
• вчера в 17:45
Ответ дляВесёлая морковка
Допомогло , але намучилась страшне
Ого, ну може і так, не вистачає бактерій
Мелочунь
• вчера в 17:47
Ответ длязахідний_діалект
Тержинан десь в мене був пару таблеток, колись ще роки 4 тому призначали, може і протерміновані вже
Ліварол не знаю що це, почитаю
Цідило правди• вчера в 17:56
Какой климакс в 43?? Идите к врачу. Пейте лактобактерии минимум 3 месяца (на айхербе возьмите, дешевле выйдет)