Липка-прилипка• 09 марта 2025
Білизна для бабусі
Потрібно купити білизну для бабусі. Нічні сорочки, труси. Їй 85 років, ОБ 150. Може хтось своїм купував? Ніяк не знайду. Треба терміново.
тянитолкайка• 09 марта 2025
Може якась типу роза трикотажна фабрика була
Може сайт пошукайте
Чи ринок якийсь там повинно бути
Може сайт пошукайте
Чи ринок якийсь там повинно бути
Акукарача• 09 марта 2025
На ринку можна щось придбати. В нас в Луцьку є і турецького виробництва, і узбекистанського, здається. Дуже зручні бавовняні.
Не стесняюсь• 09 марта 2025
Я купувала на ринку.
У нас є магазин з трикотажем, там ще постільна білизна, халати.
А труси ’парашути’ (такі замовили, як панталони) купувала теж на ринку у жіночок - там теж сорочки, труси такі як радянські. Доречі гарної якості, узбекські, м´якенькі.
Купувала на Дарницькому ринку.
Акукарача• 09 марта 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Я купувала на ринку.
Купувала на Дарницькому ринку.
Точно, такі труси-панталони дуже любила колись моя бабуся. Вони дуже зручні
Туфли в чешуе• 09 марта 2025
Вбейте в поиск сайт Трикотажный край, наш полтавский производитель, там точно есть все
Тоска в носках• 10 марта 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
И ещё выше Авекс советовали. Это обе фабрики с Горишных плавней