В шоколаде• 10 марта 2025
Акция в Сильпо на консервы
Что брать будете?
Король дивана• 10 марта 2025
Ответ дляБезсовісна кума
То за прикол?
В корзине не на все скидка идёт?
Как эта скидка считается ?
В корзине не на все скидка идёт?
Как эта скидка считается ?
Оформите все разными заказами, по 2 банки одной цены
заварний look• 10 марта 2025
Ответ дляКороль дивана
Минимальный заказ от 200 грн, не получится
Само_достаточная• 10 марта 2025
Ответ дляКороль дивана
Тільки так спрацьовує акція, була у Сільпо на касі пробивала все окремо по дві баночки однієї цінової категорії, якщо все разом скидка тільки на найменшу ціну пробивається по 19 коп., це вони так спеціально зробили))))
Гірчинка• 10 марта 2025
Ответ дляКороль дивана
печень трески классная в красной банке, если кому нужно
Это акция в магазине или на доставку?
Латвийские_Номера• 10 марта 2025
У сільпо все стабільно. Хотіли як краще, вийшло як завжди.
Через самовивіз - щось порахували повну ціну, а деякі позиції дві штуки за 38 копійок. Вийшло з таким підходом на 500 грн дорожче від того що було б, якби все порахувалося правильно.
Відмовилась від самовивозу і пішла в магазин. Там своя система - кожен товар має бути окремим чеком. Тобто дві банки помідорів, наступний чек - дві шинки... Трохи муторно, але купила все що хотіла, і так як і мало бути - 1 консерва за повну вартість, інша - за 19 копійок.