Істеріомама• 10 марта 2025
Контроль з боку чоловіка
Чоловік мене надмірно контролює. Перевіряє телефон (навіть історію переглядів) електронну пошту, соцмережі. Якщо мені прийде якесь сповіщення, він часто перший бере мій телефон та дивиться. Цікавиться скільки в мене є власних грошей, яка зп. Забирає мене з роботи, при цьому постійно заходячи до мене на роботу (часто чекає мене в мене на роботі і по пів години). Вчора я була на роботі, він мені подзвонив, а тим часом підійшла моя колега запитати чи підемо ми з нею на обід, сказала чоловіку, що перенаберу його. Так він почав мені 10 разів телефонувати, коли я була вже з клієнтами нашої фірми. Та говорити з пред´явами: а з ким ти вже ідеш на каву. Вирішує чи брати мені додаткову роботу, бо я йому мало уваги приділяю. Мені морально дуже погано через це, кажу йому про це, а він мене просто душить такою своєю поведінкою. Я чоловіку ніколи не зраджувала, навіть не думала про це. Що порадите робити?
буреЛОМКА• 10 марта 2025
Выше прекрасный рабочий для вас совет дали))) Вы терпила и ничего не измените.
Істеріомама
• 10 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Я постійно говорю з чоловіком на цю тему, але не допомагає, чоловік ще зробить мене винною
буреЛОМКА• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Он вас имел ввиду, конечно же) Терпите дальше, говорите. Можете станцевать.
В кого тако було• 10 марта 2025
Я б з таким просто не змогла бути.
Сестра була майже рік за таким заміжня, то навіть істерики з його боку були, що вона забагато з мамою по телефону говорить.
Закінчилося погано - прийшов п´яний з роботи, погрожував їй пістолетом (він охоронець, є дозвіл на зброю), побив вдома техніку тим пістолетом, вона втекла до сусідів.
Чому? Була пробка, їхала маршруткою з роботи довше на 15 хвилин, ніж він планував.
Сказав, що з кимось тягалася.
Подала на розлучення, то він у той самий день їй весь одяг порізав і виніс на смітник.
Сказав, що з кимось тягалася.
Дую на вітер• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Скільки років ви з ним?
Вапщета• 10 марта 2025
пораджу навчитись писати, пройти якісь курси
на сьогодні ваш копірайтинг на 3 бала з 12.
Алина-1240• 10 марта 2025
А зачем вы разрешаете? Нет вася, телефон не дам, это мой личный, нет не надо меня подвозить/забирать, будешь на работе мне калатать,буду блокировать
Істеріомама
• 10 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Чоловік не запитує мого дозволу, може взяти, наприклад, вночі, коли я сплю
Мастер Пис• 10 марта 2025
Не буває таких дій на рівному місці. Або він таким був завжди (тоді потрібно тікати), або ви спровокували його своєю поведінкою.
Алина-1240• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Пароль поставьте
Істеріомама
• 10 марта 2025
Ответ дляВапщета
До чого тут копірайтинг?
Істеріомама
• 10 марта 2025
Ответ дляМастер Пис
Ревнивим був завжди
размахер• 10 марта 2025
Поставить пароль на телефон, послать назрен с отчетами?! Я в 12 лет с дочкой не общаюсь так, а вы женщина взрослая!
Как показывает опыт, те, кто вот так нос пхают, сами рыльце в пушку имеют!
Бурундучиха• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Поставьте пароль
Конфиденциальность• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Істеріомама
• 10 марта 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Так
Видна міленіалка• 10 марта 2025
Так вы сами это разрешаете изначально рамки нужно ставить или слать далеко и надолго , а сейчас уже ничего ему не поможет
Невгамовна шахиня• 10 марта 2025
я пішла від такого....бо вже невроз назрівав, якщо я випадково телефон не чула, ну його нах, все життя таке терпіти. Аж крила потім виросли
Невгамовна шахиня• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Ревнивим був завжди
о так він не зміниться, далі вам вирішувати
Невгамовна шахиня• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
авторе, навіть мій колишній до такого не дійшов....але все рівно мені вистачило того контролю, що був, щоб я пішла
Бурундучиха• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Так
Автор,выше правильно написали-он Вам не доверяет.Тут или прошлые отношения были не очень,что он выводы такие сделал,либо он сам по себе такой.У меня похожая ситуация была,но не до такой степени.Зачем накрасилась,зачем это платье надела,а собери волосы и прочий бред.Но мой бывший кобель,пробы негде ставить)
Фісташкова кава• 10 марта 2025
Це ж скільки в людини вільного часу.... займіть його роботою для різноманіття
spart-5037• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Ревнивим був завжди
Это вообще не о ревности.
Человек хочет контроля и власти над вами.
Творог для розжига• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Автор, просыпайтесь! У него серьезные ПРОБЛЕМЫ психологические которые он удовлетворяет повышенным контролем над ВАМИ, проблемы серьезные (!!!) потому никакие разговоры, уговоры, просьбы, жалобы НЕ дадут никакого результата. НЕ ДАДУТ! Слышно меня? У него большие проблемы и пока их не решить (а вы их решить не сможете! ) будет так как сейчас + еще хуже..
Істеріомама
• 10 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
Така сама у нього мама
Істеріомама
• 10 марта 2025
Ответ дляspart-5037
Это вообще не о ревности.
Йому потрібно знати, скільки у мене грошей, скільки я витратила (це ті, що сама заробила, не його)
Творог для розжига• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Така сама у нього мама
И что? Это уже раздел психиатрии.. не психологии.. он контролирует как рабыню, как рыбку в банке... Жить хотите? Тогда дистанция!