Істеріомама• 10 марта 2025
Контроль з боку чоловіка
Чоловік мене надмірно контролює. Перевіряє телефон (навіть історію переглядів) електронну пошту, соцмережі. Якщо мені прийде якесь сповіщення, він часто перший бере мій телефон та дивиться. Цікавиться скільки в мене є власних грошей, яка зп. Забирає мене з роботи, при цьому постійно заходячи до мене на роботу (часто чекає мене в мене на роботі і по пів години). Вчора я була на роботі, він мені подзвонив, а тим часом підійшла моя колега запитати чи підемо ми з нею на обід, сказала чоловіку, що перенаберу його. Так він почав мені 10 разів телефонувати, коли я була вже з клієнтами нашої фірми. Та говорити з пред´явами: а з ким ти вже ідеш на каву. Вирішує чи брати мені додаткову роботу, бо я йому мало уваги приділяю. Мені морально дуже погано через це, кажу йому про це, а він мене просто душить такою своєю поведінкою. Я чоловіку ніколи не зраджувала, навіть не думала про це. Що порадите робити?
Мюллерная• 10 марта 2025
Я майже як ваш чоловік, ну на роботу не ходжу і не питаю з того що ви написали, але телефон перевіряю повністю весь