Злюсь до кипіння• 10 марта в 17:57
аптечка в село
Порадьте що має бути в аптечке в селі.. аптек там нема. можу тільки з собой щось привезти
Злюсь до кипіння
• 10 марта в 17:59
Ответ дляБрюлик в стразах
Для взрослого или для ребенка?
Для дорослих...
Фрикаделька• 10 марта в 18:00
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Для дорослих...
Алергія, рани, опіки, укуси комах. Все інше можна в разі потреби поїхати та купити.
Крошечка-хаврошечка• 10 марта в 18:00
Від алергії, проносу, парацетамол, бинт, вата, перекис, хлоргексидин, від сонячних опіків, пінцет, від тиску
Брюлик в стразах• 10 марта в 18:00
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Для дорослих...
Смотря кто чем склонен болеть.
Обязательно должно быть от давления, обезбаливающее, противовирусное, от горла, кашля, поноса, Хлоргексидин, перекись, успокоительное итд
язззззь!!!• 10 марта в 18:02
Можно погуглить. Этих аптечек в гугле хватает на все случаи жизни и любой кошелек.
Брюлик в стразах• 10 марта в 18:02
Ответ дляЗлюсь до кипіння
а які краплі в очі можете порадити?
Флоксал, Тобрекс
Злюсь до кипіння
• 10 марта в 18:02
Ответ дляязззззь!!!
а навіщо форум якщо все в гуглі є?? -)))
Ниф_ниф• 10 марта в 18:03
Ответ дляФрикаделька
Жаропонижающие , обезбаливающие, от диарея?
Перевязочные( бинты, пластырь и тд)
Антисептики( хлоргексидин, перекись и тд)
Обезболивающие
Пару пакетиков-чаев при простуде
Капли в нос, что-то от горла
Спекта, бускопан, что-то от изжога и вздутия
От аллергии
Пантенол
Какая-то мазь с гормоном( от зуда)
Градусник
А дальше уже по хроники каждого едущего в село члена семьи
Обезболивающие
Пару пакетиков-чаев при простуде
Капли в нос, что-то от горла
От аллергии
Пантенол
Какая-то мазь с гормоном( от зуда)
Градусник
Брюлик в стразах• 10 марта в 18:04
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Можете открыть сайт таблетки юа и глянуть у них по пунктам все расписано в каталоге. Распределено на разделы. И вот в каждом разделе глянуть что Вам нужно.
Например : простуда
Успокоительные
ЖКТ итд
Например : простуда
Успокоительные
ЖКТ итд
язззззь!!!• 10 марта в 18:05
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А потому что там будет собрана аптечка, а тут вам накидают все по капле. Вот на пример пишут флоксал- тобрекс, а попроще окомистин- отлично работает и дешевле. И так можно по всем препаратам пройтись.
Злюсь до кипіння
• 10 марта в 18:05
Ответ дляБрюлик в стразах
Например : простуда
Успокоительные
ЖКТ итд
Например : простуда
Успокоительные
ЖКТ итд
ага. вже відкрила і не розумію як вибрати -))
Мизимец• 10 марта в 18:05
У меня это обязательно от отправлений - сорбент, раствор для питья и Лоперамид, Нифурлксазид, Обезбол типа Ибупрофена, от горла пастилки и спрей. На случай очень высокой температуры Нимесил. На случай проблем с жкт Креон или Панкреатин
Фрикаделька• 10 марта в 18:05
Ответ дляНиф_ниф
Так, дійсно, знеболювальні пропустила, бо вони в мене перманентно в сумочці. Діарею, вважаю, в селі можна пережити :) темпа не настільки терміново, та й в дорослих вона буває рідко.
Злюсь до кипіння
• 10 марта в 18:06
Ответ дляМатьЧасть
В селі все самогоном лікуюють
а якщо я не пью самогон
Мизимец• 10 марта в 18:06
Ответ дляФрикаделька
Не согласна, отравления сильно недооценены по степени возможной тяжести.
Ниф_ниф• 10 марта в 18:07
Ответ дляФрикаделька
Диарея в селе -особый кайф, когда туалет на улице. Про температуру не поняла. У вас орви без температуры? Или с 38+ вы сядьте за руль?
Фрикаделька• 10 марта в 18:08
Ответ дляМизимец
Я все літо останні 20 років проводжу на дачі, там з аптеками ще гірше, ніж в селі. Кажу зі свого досвіду.
Злюсь до кипіння
• 10 марта в 18:09
Ответ дляФрикаделька
у мене дрібне село. до маршрутки йти 40 хв. і ще маршрутки в сусідне більш меньш більше село кілька разів на день. це не киевська область. а я мешкаю в місті, де хоч можна щось купити і привезти
Фрикаделька• 10 марта в 18:10
Ответ дляНиф_ниф
Приєно, що ви так сильно переймаєтеся моєю скромною особою, але не варто.
Фрикаделька• 10 марта в 18:13
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я вас прекрасно розумію, моя дача в Київській області, і ситуація з маршрутками в сусіднє село, до якого ще теліпатися 40 хв, така сама, 3 рази в день в одну сторону. Я ж вас не умовляю, написала, як роблю я. Я перші 5 років теж з собою таскала все, що тільки можна. Мінімалізм прийшов з досвідом.
Ниф_ниф• 10 марта в 18:14
Ответ дляФрикаделька
Вы себе льстите
МатьЧасть• 10 марта в 18:16
Ответ дляЗлюсь до кипіння
а якщо я не пью самогон
В селі, а якому навіть аптеки немає, почнете
Злюсь до кипіння
• 10 марта в 18:16
Ответ дляМатьЧасть
не почну -)) там навіть водку не продають
Відкушу все що стирчить• 10 марта в 18:16
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Для дорослих...
Залежить від того, який вік і на що страждають, чи є амбулаторія,скільки до райцентру.
Згадайте що з хвороб було за останній рік, які ліки купляли в село за останній рік і зробіть аналогічні запаси
Злюсь до кипіння
• 10 марта в 18:17
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я тільки купила будинок.. все роблю вперше. я ніколи не мешкала в селі
Відкушу все що стирчить• 10 марта в 18:23
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Добре. Що ви купляли за останній рік в місті? Ви ж знаєте до чого схильні? На приклад в мого чоловіка легко загострюється панкреатит, тому завжди вдома креон або мезім. А я схильна до алергії, тому вдома дексаметажон в ампулі (був набряк Квінке), очні краплі з дексаметазоном, мазь гормональна та антигістамінні в таблетках. І нурофен з но-шпою та назік на випадок застуди. Хлоргексидін, перекис, пластирі та траумель. Все. Ось і вся наша аптечка