Клевотница• 10 марта в 19:13

Дивні, милі чи смішні звички ваших улюбленців

Давайте поговоримо про наших улюбленців. Хоч трошки позитиву. В мене киця може мурчати , коли псіхує. А собака вночі будить мене поглядом)))) А ще одна киця фанатіє від молодшого сина, може лежати вночі і мурчати коло нього, а якщо він у ві сні ворухнеться, вискакує і лащиться, тулиться, ніби заколисує.
Алина-1240• 10 марта в 19:14
Мой ночью ресницы мне на одном глазу вырвал, зашло ему что то))))
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 19:14
Котик мой трогает меня лапкой по носу или губам, когда я утром сплю, а он хочет кушать.
Еще он очень переживает за меня, если я заболела. Не отходит от меня, лежит и лечит меня
вАлнуюся сильнА• 10 марта в 19:16
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Може він не переживає, а чекає, коли ви помрете тоді вже можна буде вас з´їсти
автор Клевотница • 10 марта в 19:17
Ответ дляАлина-1240
Ого! Може подумав, що то метелик))
Алина-1240• 10 марта в 19:17
Ответ дляКлевотница
Ого! Може подумав, що то метелик))
))))не,он буйный нравом у меня
автор Клевотница • 10 марта в 19:17
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Милашка
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 19:18
Ответ длявАлнуюся сильнА
Очень смешно. Не судите по себе 😁☺️
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 19:19
Ответ дляКлевотница
Милашка
Очень милый. Только к сожалению взрывов очень боится.
Один раз разбудил меня за 10 минут прилета шахида через дорогу от нашего дома….(((чувствовал
Залатавая• 10 марта в 19:20
Не мої, але мамині.
Стафиня, їй вже більше 14+, інтриганка, вміє закатати істєріку, іноді показати, що хромає на одну ногу, але в мить хромота проходить, коли на горизонті з´являється солоденьке. Диванна, навіть пледікова собака, вміє закутатися самостійно в плед, ковдру, наволочку. Любить щоб її наряжали, одягали, бантики, намисто. Масаж любить.

Хаскі молода дворічна . Повністю протилежна стафні. В будці має бути повна чистота, одні дошки, все інше повикидала. Дуже добра і щира, але шкодлива як кішка. Ловить мишей і горобців легко і просто.
Прокачую сідниці• 10 марта в 19:20
Мой из под Мейн Куна так он не мурчит а переливы такие мурмяукающие. Каждое утро эти два кота мордой тычутся, чтобы быстрее вставала и кормила. Ну и естественно перед походом в туалет мауууу потом сходили потом мауууу и побежали тыгыдыки.
Прыгать с шифонера на кровать.
Есть любимая´игрушка не успеваю заряжать, с зарядки снимают. Шариться открывать ящички дверцы
Залатавая• 10 марта в 19:22
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Хаскі не звертає увагу на роботу ППО, а стафиня побудить всіх, щоб виходили з будинку. Недавно вперше злякалася вибухів, вискочила на двір і знову застрибнула в будинок. Тоді до нас щось нове прилетіло, так казали фахівці. До цього часу не боялася.
ЛЮБА• 10 марта в 19:22
Хардик приходит утром под одеяло, но их высочество сам залезть не может или не хочет - лапой нежно по лицу щупает - пусти мать ! И так каждое утро )))
Бася когда хочет кушать усаживает свою кучерявую попу возле монитора мешая сыну играть )))
Собаки когда нас ждут то сидят на окне , видя нашу машину радостно бегут встречать )))
автор Клевотница • 10 марта в 19:22
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Наш йорік, якщо на вулиці і чує тривогу, усіх в будинок. Теж боїться вибухів (((
100%• 10 марта в 19:23
Моя киця коли їсть полює на корм, викидає з миски по одній сушці на підлогу воно летить і вона за ним, ловить наче здобич, якщо я на кухні- торкається моєї ноги лапкою, біжить до миски, потім знову до ноги та до миски, так бігає туди-сюди, ще якщо їй щось потрібно, наприклад, іграшку знайти чи смаколик хоче- шкрябає свій лоток, таким чином викликає
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 19:24
Ответ дляЗалатавая
У меня две собаки. Так мы под сбитие шахидов гуляем. И они вообще не боятся. У сожалению иначе нельзя. У нас летает почти 24/7 ((((

У всех животных разная психика и восприятие
автор Клевотница • 10 марта в 19:25
Ответ дляЗабежАЛОЧКА

Тваринки вже як і люди, звикають(((
И.О. человека• 10 марта в 19:25
Мой ходячий прикол. Очень умный и делает разные умные вещи как человек. Ему почти 18. Но самая смешная привычка- проверять уровень воды в миске перед тем как пить)) садится, загружает лапу. Вытаскивает, облизывает и так раза четыре. А потом уже пьет
автор Клевотница • 10 марта в 19:27
Ответ дляИ.О. человека
Оооо, моя теж так робить. А ще під настрій може лапою воду на стінку бризкати)))
автор Клевотница • 10 марта в 19:29
А ще одна киця любить чай))) сьогодні принесла собі чашку з чаєм і забула. Вона вже пів чашки видудлила. А собака обожнює свіжий болгарський перець, а не можна ж.
автор Клевотница • 10 марта в 19:29
Ответ для100%
😂
ЛЮБА• 10 марта в 19:31
Мои полюбили фонтанчик для воды , и из других видов плошек , кранов и так далее не пьют , когда нет света , срочно подключаю павер банк , так как у всех моих животных нападает приступ жажды и потеря сознания от обезвоживания )))
100%• 10 марта в 19:32
Ответ дляКлевотница
В мене в дитинстві був кіт, який фанатів від сирої картоплі, тільки візьмешся чистити- біжить наче до м´яса, сидить та гіпнотизує
Техноложка• 10 марта в 19:33
Ответ дляЗабежАЛОЧКА

Мои тоже дрыхнут под взрывы, голов не поднимут. И собаки, и кошки.
И.О. человека• 10 марта в 19:33
Ответ дляКлевотница
Тревогу чувствует, зовет всех в коридор, нервничает если не идем. Мужа любит безумно. Как только тот с работы придет, сразу на ручки и обниматься, а потом вместе в туалет, вместе в душ и ужин, не дай бог закрыть двери- вынесет. И все, ложится на руку, обнимает и спит)
Забобонний фрукт• 10 марта в 19:39
Кіт. Носить в зубах все, що влазить йому в рот - кришечки, серветки, трубочки коктейльні. Вчора було море щастя - я впустила на кухні одну спагетті - гордо носив хв 10 поки не зламав. Краде ручки і олівці, ховає їх під диваном, скидає з полиць все, до чого може дотягтися, а дотягується далеко. Відкриває всі дверцята у шафах, якщо там є щось для нього цікаве. Все, що носиться в зубах потім топиться ним у мисці з водою. Вранці і після того, як я закінчу працювати - несеться бігом на один конкретний стіл і вкладається там, я маю йти слідом і його старанно нагладити хв 5-10 і тільки тоді йти у своїх стравах. Замість нявчати - пищить і ’чірікає’ як пташка, дуже тихо. Коли нудно - може рознести пів квартири. Коли близько збивають шахеди (24/7) - ми біжимо в коридор до вхідних дверей, знає і біжить туди першим.
Булькаю• 10 марта в 19:55
Ответ для100%
Мій один з котів так по капусті фанатів свіжій
Тільки я ріжу на салат чи на борщ, де б він не був, щоб не робив, через секунду біля мене з криком Дай
Ще одна кішка (сфінкс) спить виключно біля мене на сусідній подушці і лапкою вночі перевіряє чи я на місці, інакше іде шукати
Собака вміє сама вкриватися ковдрою або пледом і любить в наволочку залазити і спати так типу під подушкою
Булькаю• 10 марта в 19:58
Ответ дляЗабобонний фрукт
Мій кіт як чує сирену, то біжить в ванну перший і кричить і всіх зве
Собака будить часто за 5-10 хвилин до вибухів
Василина Семеніч• 10 марта в 20:15
Моя рыжая агрижопа засовывает мне лапу в рот, если не проснусь его покормить в 12, 3 и 6 часов утра))
маминаБубочка• 10 марта в 20:26
Наша киця обожнює воду, ввечері знає коли син іде до душу вона біжить поперед нього, дивиться як заворожена на воду.
Ми в приватному будинку живём, то влітку, коли поливаєм вона теж завжди поруч.
Коли приходим додому з школи, син лягає і голову їй суне, а вона його лиже як свою дитину, і вранці теж будить його лижучи йому голову, ну точно мамка
Булькаю• 10 марта в 20:33
Ответ дляВасилина Семеніч
О, на нашу теж схожа
Я її мамі віддала, бо вона мені квартиру просто тупо громила