Любовь Калистратовна• 11 марта в 12:00

Яка різниця між життям в столиці і обласному центрі?

Светка-пипетка• 11 марта в 12:01
В столиці повітря жахливе.
Та прям багіня• 11 марта в 12:02
Ніякої. Є гроші, то всюди гарно. Нема грошей всюди однаково.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта в 12:02
никакой. все село сюда переехало и не понимают, что такое жить в многоквартирном доме
БоХатая• 11 марта в 12:02
Можливості думаю інші. Більший вибір працевлаштування. Більша заробітня плата в столиці. В усьому іншому плюс, мінус...
БоХатая• 11 марта в 12:04
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А є якісь особливі умови проживання? ´Село´ не дотримується правил?
Патика-мотика• 11 марта в 12:04
чем меньше город тем больше сплетен и слежки друг за другом, терпеть это не могу))) да и сервис во многом так себе, конкуренции не хватает, хамовитые люди в итоге
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта в 12:05
Ответ дляБоХатая
село не понимает, что нельзя ночью двигать мебель, штробить, сверлить, кататься на табуретках, подниматься по лестнице, будто забивают сваи и т д. они думают, что живут в селе на первом этаже.
Бойцовская• 11 марта в 12:06
Судячи по всьому різниця в часі добирання на роботу.
Мені в Херсоні 15 хвилин маршруткою вже далекувато було.
Бойцовская• 11 марта в 12:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вам би замінити слово ’село’ на ’бидло’
БоХатая• 11 марта в 12:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А звідки вам відомо що саме ці люди, з села? І чому село у вас звучить, як щось принизливе? Серед містян хамів, невихованих людей, пох....Ів не існує?
Жертва интернета• 11 марта в 12:08
Могу сравнить Киев и город 28 тыс населения.
В маленьком городе : прекрасная экология, никаких пробок, отличные продукты под боком, активный образ жизни, очень доброжетельное общение, дешёвые услуги, общее ощущение расслабленности после Киева и ощущение, что в сутках стало больше часов.
Но это всё при удаленной работе и нормальных доходах.
БоХатая• 11 марта в 12:08
Ответ дляБойцовская
Вам би замінити слово ’село’ на ’бидло’
Вона не може, її так навчили. Виховання обмежує.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта в 12:08
Ответ дляБоХатая
это известно, откуда они
Света С Приветом• 11 марта в 12:09
Ответ дляЖертва интернета
А 28 тыс это обл центр?
БоХатая• 11 марта в 12:09
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это известно, откуда они
Ви паспорти перевіряли, прописку?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта в 12:09
Ответ дляБойцовская
Вам би замінити слово ’село’ на ’бидло’
ну, какие нехорошие с-ки)
Вам телефонограмма• 11 марта в 12:09
Ответ дляБойцовская
Переїхала в Миколаїв з Київщини, ледве звикла,що до роботи 7 хвилин повільним темпом
Ответ дляБоХатая
Ви паспорти перевіряли, прописку?
прописка у них местная, если купили квартиру здеся)
Бегущаяпо• 11 марта в 12:10
Ответ дляТа прям багіня
Моя сестра саме з цієї причини переїхала з обласного центру у столицю. Бо гроші були , а витрачати ніде 🤷‍♀️. Пару років їздили з чоловік то в Харків, то в Київ , то в Одесу погуляти, потів вирішили переїхати в Київ.
БоХатая• 11 марта в 12:10
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
То чому вони село? Це ваші, містяни
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта в 12:10
Ответ дляБоХатая
То чому вони село? Це ваші, містяни
по своему рождению и поведению
Бойцовская• 11 марта в 12:11
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну, какие нехорошие с-ки)
Ту поведінку що ви описали, можна віднести до невихованності.
Але ви називаєте селом.
Але ж напевно не всі жителі сільської місцевості поводяться не виховано, так само як і корінні містяни не всі поводяться виховано
Вам телефонограмма• 11 марта в 12:11
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Прям здеся...це зовсім не по столичному
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта в 12:11
Ответ дляБойцовская
Але ви називаєте селом.
ну, они оттуда приехали. что с вами не так?
БоХатая• 11 марта в 12:11
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
по своему рождению и поведению
Ще раз запитую в селі якісь інші, другосортні, невиховані люди? Звідки цей снобізму?
ПадаюВреверансах• 11 марта в 12:12
Обожнюю життя в невеликих містах, де без заторів об´їхати можна місто за 30 хв.
Аби тільки робота була і гроші
ПадаюВреверансах• 11 марта в 12:13
Ответ дляБоХатая
Обожнюю сільських простих людей. Вони інші
Бойцовская• 11 марта в 12:13
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Тобто ви вважаєте що якщо людина невихована, то вона з вірогідністю 100 відсотків народилась в сільській місцевості?
ПадаюВреверансах• 11 марта в 12:13
Ответ дляБоХатая
То гарадские собі ціну не складуть.
Сміх та й годі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта в 12:14
Ответ дляБойцовская
я про конкретных людей, заселившихся в наш дом. еще вопросы будут?