Смайликівна• Изменено 11 марта 2025
Якась дивна ситуація відбулася в лікарні зі мною.
Отже, ходила я колоноскопію під медикаментозним сном у Києві, величезна міська клінічна лікарня. Прийшла у зазначений час, мене запросили до кабінету, я в окремому місці перевдягались, вляглась, зробили укол і все. До цього спитали ПІБ, рік народження і місце проживання. Після процедури зайшла до лікаря, голова в тумані, забрала заключення, все ок і пішла.
Вже вдома ввечері почала читати висновок в якому вказано, що пацієнт надав згоду і було зібрано анамнез. І тут я розумію, що ніхто нічого не збирав, і нічого не надавала і навіть не запитали вагу, групу крові тощо.
Питання: це так і відбувається з мед сном, чи це я на таких лікарів дивних натрапила?
Смайликівна
• 11 марта 2025
Ответ дляjabka ya
Вартість 8 500 грн, але сюди входив у вартість стаціонар кілька годин. Процедуру робив лікар, було 2 медсестри та анастезіолог. Є днешевші Приватні клініки, наприклад Адоніс, то там до 5 тисяч грн.
Та я би і 10 заплатила… якби знала, що тут такий жах буде… сиджу в шоці.
Метелики на душі• 11 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Після слова колоноскопія підвисли чи що? Мова про медичний сон.
На днях теж робили.
Перед цим здавала світлі аналіз крові, сечі, цукор і кардіограму. Інші аналізи були в клініці вже.
Анестезіолог незважаючи на те, що в січні мені там же робили операцію, і вона ж була анастезіологом, ще раз запитала про алергію, операції, потім подивилась записи з попередньої, перепитала про пульс, який раніше був підвищений.
Лікар ендоскопіст розпитав про причину направлення на процедуру, симптоми, скарги. Розповів можливі варіанти розвитку подій, спитав чи видаляти якщо щось знайдуть, чи брати біопсію, розповів що потім робити з результатами в різних випадках.
Після процедури сам прийшов в палату, розповів результати, дав заключення. Спитав як самопочуття, в чкрщав що йти можна коли буду себе добре почувати.
Робили в п´ятницю
Метелики на душі• 11 марта 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Не в курсе статистики, сколько происходит изнасилований во время медицинского сна? Почитайте на досуге. И ваш вопрос с анкетой уйдет на десятый план.
Там принаймні двох людей - ендоскопіст і анестезіолог
Смайликівна
• 11 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
На днях теж робили.
Робили в п´ятницю
Капец! А що це за клініка?
Боже! Оце я на якихось ідіотів потрапила.
Метелики на душі• 11 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Капец! А що це за клініка?
Я робила в ’Гармонія здоров´я’
Ціна за колоно+ гастроскраія+ наркоз 8800 грн, це з палатою.
Але у мене там сімейний в цій клініці. Тому там і робила.
Смайликівна
• 11 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я робила в ’Гармонія здоров´я’
Мені теж подобається Гармонія здоровʼя. Інколи звертаюсь туди. Блін… Шкода, що я потрапила на таких пофігістів.
Метелики на душі• 11 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
У мене прокт. проблема не один рік, не один лікар радив позбавлятися цього. Але… ну типу по відгуках вийшла на лікаря…
Щодо операції тут пошукайте теми. Дівчата наче радили 18 лікарню, і конкретних лікарів.
Метелики на душі• 11 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Створю на днях тему, хай дівчата порадять когось перевіреного. Туди я точно не піду.
Пошукайте спочатку в пошуку. Точно радили тут.
Метелики на душі• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
А на эту диагностическую процедуру сейчас очень модно посылать направо и налево, и чем чаще, тем лучше. Правильно выше кто-то написал, что у них там целый конвеер, настолько заняты, что не парятся даже про вес, чтобы точно рассчитать дозировку для анестезии, и сбора других данных на случай возможных осложнений.
Справа не в модно.
Зараз дуже багато онкології кішківника, яка дає симптоми лише на останніх стадіях. Тому при хоч малих підозрах направляють на колоно. Плюс частіше всілякі СРК, Крона, Дівертикули, політи - які теж під час колоно виявляють.
Раніше так часто не направляли, бо якщо є спайки, це капець як боляче і без наркозу лікарі не могли і частково перевірити кішківник. А тепер ліг, встав і обстежений.
Просто без показів не чула, щоб направляли, хоча після 40 років типу показано проходити всім. Ну як мамографію жінкам.
Метелики на душі• 11 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Доречі, я теж незрозуміла для чого колоноскопія, якщо турбує геморой, бо я теж була у проктолога Батина щоб видалити вузли, а він каже що спочатку обовʼязково треба зробити колоноскопію, а якщо я не хочу чи забовʼязана я її робити хтось знає?
Він оперує на червоному хуторі і відгуків в інтернеті зовсім не має , можливо в ці темі хтось порекомендує оперуючого проктолога з Києва…. Я вже думала піти в Оксфорд медікал поруч з домом є
Для того, щоб зрозуміти і виявити причини кровотеч, або ускладнень. Бо причина може бути не в самому геморої
Фісташкова кава• 11 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
В мене немає кровотеч розумієте і не має скарг на кішнивник.
Є варикоз, слабкість клапанів і після пологів вилізли вузли, які мене вже давно турбують і останнім часом нічого не допомагає і я не хочу робити колоноскопію лише тому що так хоче проктолог Батина
Буду шукати іншого проктолога
Гл. Амурная• 12 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Справа не в модно.
А я знаю такі випадки. До речі, у автора показів не було - ані скарг, ані віку, який передбачає планове обстеження. Хоча процедура, як і будь-яке ендоскопічне діагностичне втручання, сама по собі не є абсолютно безпечною і безнаслідковою, як нам її намагаються презентувати. Довго розписувати деталі після відвертої бесіди з лікарем з величезним досвідом практики у стаціонарі. Цікаво, що поліпи є майже у всіх по досягненню відповідного віку, але не всіх їх потрібно видаляти.
В іншому згодна, краще перестрахуватися, але без фанатизму.
Фісташкова кава• 12 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Київська міська клінічна лікарня #1.
А Ви у Батини були за направленням безкоштовно чи платний прийом був?
Смайликівна
• 12 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Платний. Але тоже якась дурня. На док.юа наче від 750 грн консультація, а в ітоге питаю типу скільки з мене? А він такий, ну давайте 500 грн. Таке щось.
Фісташкова кава• 12 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Тому він з Вами був привітний, я не просто так запитала))
А я була за направленням безкоштовно, то справив неприємне враження, якось неохотно спілкувався, але коли мова зайшла за операцію, то вже і цікавість прокинулась… якось так)
Смайликівна
• 12 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
А знайшли вже іншого лікаря? Бо я певно схожу до Пугача, але він в якійсь поліклініці #1 приймає…
Фісташкова кава• 12 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
На жаль , ні( ще шукаю…
Смайликівна
• 13 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
На жаль , ні( ще шукаю…
Я за останні кілька років впевнилась в тому, що лікарі з інстаграм і тікток - найгірші. Я не знаю чого так, але якщо піду до когось через соцмережі, то це обовʼязково буде якась шкуродерня з ціллю побільше бабла викачати.