Смайликівна• Изменено 11 марта в 18:06

Якась дивна ситуація відбулася в лікарні зі мною.

Отже, ходила я колоноскопію під медикаментозним сном у Києві, величезна міська клінічна лікарня. Прийшла у зазначений час, мене запросили до кабінету, я в окремому місці перевдягались, вляглась, зробили укол і все. До цього спитали ПІБ, рік народження і місце проживання. Після процедури зайшла до лікаря, голова в тумані, забрала заключення, все ок і пішла.
Вже вдома ввечері почала читати висновок в якому вказано, що пацієнт надав згоду і було зібрано анамнез. І тут я розумію, що ніхто нічого не збирав, і нічого не надавала і навіть не запитали вагу, групу крові тощо.
Питання: це так і відбувається з мед сном, чи це я на таких лікарів дивних натрапила?
Полтавська галушка• 11 марта в 18:13
Ответ дляСмайликівна
Ну да. Я просто в тій лікарні планувала операцію роботи.
Так що там в заключні, потрібно операцію робити?
автор Смайликівна • 11 марта в 18:14
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
То хтось же вам це сказав.
Укол хто робив?
Була у проктолога.
Він направив на колоно. Дав номер лікарки. Я їй дзвонила потім спілкувались у Вайбер. Вона мені скидувала інструкцію як пити той препарат.
Катетер ставила медсестра, а от ту рідину (білу великий шприц) вже вводив якийсь певно лікар. Ніхто взагалі не казав що як і чого. Тільки типу не хвилюйтесь це звичайна процедура.
автор Смайликівна • 11 марта в 18:14
Ответ дляВ шоколаде
Стандартом проставили, вы подписались. У них там конвеер.
Так я взагалі нічого не підписувала.
автор Смайликівна • 11 марта в 18:15
Ответ дляПолтавська галушка
Ні, все норм по колоно. Я хочу прибрати геморой бо вже років 6 то запалюється, то норм. Вирішила розібратися з ним.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 марта в 18:17
Ответ дляСмайликівна
А для чого колоно, якщо турбує геморой?
jabka ya• 11 марта в 18:17
Робила в Медікомі. Кардіограма, заг аналіз крові + гемоглобін, група крові. Вага і зріст вимірювали перед процедурою, щоб підібрат наркоз. Після наркозу голова не боліла, проснулась і відразу пішла, жодних симптомів що щось взагалі було.
автор Смайликівна • 11 марта в 18:17
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А для чого колоно, якщо турбує геморой?
))) Навіть не знаю, що відповісти. Лікар хірург направив.
Помогалочка• 11 марта в 18:18
Это все зависит от медперсонала. Есть пофигисты - не собирают анамнез, не делают пробы на аллергии, не требуют никаких анализов.
автор Смайликівна • 11 марта в 18:18
Ответ дляjabka ya
Ну у мене теж нічого не боліла, тільки трішки наче туман в голові. А яка у вас вартість? Я заплатила 4000 грн + якщо щось на аналізи беруть.
Та_все_ок_будет• 11 марта в 18:18
Ответ дляжінка незаміжня
Как скучно я живу.... Вы думаете, аппарату колоноскопии требуется указание вашего веса, роста и группы крови?

До последнего абзаца ждала в ожидании прочитать: пока спала, меня изнасиловали, поняла это дома....
Аналогично, ждала чего-то такого, ну или пока спала, почку вырезали))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 марта в 18:18
Ответ дляСмайликівна
В цій історії прекрасно все.
Треба ще трохи мати свій розум і консультуватися не з одним лікарем.
автор Смайликівна • 11 марта в 18:19
Ответ дляПомогалочка
Я трішки шокована від того, що дівчата пишуть… я вже не певна що хочу туди на операцію йти.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 марта в 18:20
Ответ дляТа_все_ок_будет
Тобто дати людині наркоз без анамнезу - це нічого такого?
Тільки не про гроші• 11 марта в 18:20
Ответ дляСмайликівна
Після слова колоноскопія підвисли чи що? Мова про медичний сон.
Немає медичного сну!!!

Буває тільки НАРКОЗ, який має робити анестезіолог і контролювати
Перед втручанням / внутрішніми дослідженнями - обов´язково аналізи і збір анамнезу.
Це елементарно, і пацієнт має це також розуміти, якщо він дієздатний

Якщо Ви повелись на модні слова, але не звернули увагу на невідповідну підготовку - це погано
Не робіть так більше
Хоча б щось доказове почитайте перед процедурою, ну і опис того, що мають Вам виконувати
автор Смайликівна • 11 марта в 18:20
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
В цій історії прекрасно все.
У мене прокт. проблема не один рік, не один лікар радив позбавлятися цього. Але… ну типу по відгуках вийшла на лікаря…
автор Смайликівна • 11 марта в 18:21
Ответ дляТільки не про гроші
Немає медичного сну!!!

Не робіть так більше
Та які там модні слова? То навіть не приватна клініка, але велика і сучасна. Боже! Який я блін лох!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 марта в 18:21
Ответ дляТільки не про гроші
Немає медичного сну!!!

Не робіть так більше
Загальний наркоз без інтубації - це що?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 марта в 18:21
Ответ дляСмайликівна
Вашу проблему видно на огляді проктолога.
Для чого колоно при геморої?
автор Смайликівна • 11 марта в 18:22
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Для чого колоно при геморої?
Не знаю
Alex_Kri• 11 марта в 18:23
Ответ дляТільки не про гроші
Немає медичного сну!!!

Не робіть так більше
Многие люди ведутся. Маркетологи выдумали удачное название.
Помогалочка• 11 марта в 18:24
Ответ дляСмайликівна
Йдіть до іншого лікаря. Цей відправляє до ’своїх’, звідки матиме комісію. На майбутнє треба так -консультуєтесь у гарного лікаря, але подальші процедури (якщо потрібно) робите у тих лікарів, яких знаходите по гарних відгуках. Бо вони всі один до одного відрпвляють, бо мають ’відкат’
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 марта в 18:24
Ответ дляAlex_Kri
Як називається загальний наркоз без інтубації?
автор Смайликівна • 11 марта в 18:25
Ответ дляПомогалочка
Та фіг з ними, що вони там щось мають, мені стало моторошно від усвідомлення, що якщо б щось сталося, вони про мене нічого не знали.
автор Смайликівна • 11 марта в 18:26
Ответ дляПомогалочка
Створю на днях тему, хай дівчата порадять когось перевіреного. Туди я точно не піду.
Помогалочка• 11 марта в 18:26
Ответ дляСмайликівна
Не знаю
Намагайтесь завжди максимально дізнатись про свою хворобу і методи її лікування. Ваше здоров´я - у ваших руках.
Alex_Kri• 11 марта в 18:27
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Парентеральный, внутривенный
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 марта в 18:27
Ответ дляAlex_Kri
Парентеральный, внутривенный
🤣
Помогалочка• 11 марта в 18:29
Ответ дляСмайликівна
Так одне з іншого випливає. Це не питання грошей. Це питання порядності. Вам люди роблять медичне втручання, до якого немає показів і вони про це знають. Як ви думаєте, в решті моментів вони будуть сумлінно виконувати свою роботу?
автор Смайликівна • 11 марта в 18:30
Ответ дляПомогалочка
Жах! Добре, що я написала сюди, бо я до того лікаря хотіла вже записуватись на операцію.
Вимагаю спілкування• 11 марта в 18:31
Ответ дляжінка незаміжня
Не в курсе статистики, сколько происходит изнасилований во время медицинского сна? Почитайте на досуге. И ваш вопрос с анкетой уйдет на десятый план.
Скільки? Медсестри теж участь приймають? А якщо процедуру жінка-лікар робить?