Області пітьми• 11 марта в 20:39

Что я военная путешественница буду чувствовать, когда Европа прекратит защиту

Навеяно темой выше. Отвечу. Наверное ужас от того, где в Украине я найду деньги. Где я найду работу, как заплатить коммуналку и сборы в школе, как оплатить врача или срочную операцию и в таком духе. А вы? У всех есть хорошая работа?
Радикальная• 11 марта в 22:19
Ответ дляЯ Головна
Роботодавець дзвонить, щоб дізнатися що йому за це буде)
Не кожен роботодавець згоден платити додатковий податок. Більшість відмовляються.
Цікаво, як ви збираєтесь працювати, поки новий роботодавець буде папери робити) Титр буде анульовано, ви не зможете по ньому робити на іншого роботодавця. Як ви орендуватимите житло без роботи? Бо легально працювати не зможете у цей проміжок. У нас крупна компанія, відділ кадрів відсторонить від роботи з наступного дня після закінчення дії титру. Бо нема титру - нема дозволу на роботу. Я це вже проходила, як не було рандеву на подовження сежур.
Там маленький податок і по факту він і не сплачується живими грошима, а просто мінусується в декларації ПДВ. Я купила житло, з роботи раптово звільнятися не буду, все це регулюється заздалегідь.
Блакитна устриця• 11 марта в 22:21
Ответ дляНаша взяла
А кто их оставит в Германии?? За чей счёт жить собираются, если не работают? Выплаты же не пожизненные.
Ну не знаю) они уверенно заявляют что останутся по любому
Я Головна• 11 марта в 22:23
Ответ дляРадикальная
Бачите, ваш не проти, а чийсь проти. Статистика по зміні титру говорить про те, що це насправді важко. Бо працюючих багато, а з робочим титром ні.
Ви, напевно, не в курсі, що для того, щоб виповнити оту атестасьон, роботодавець має звернутися в Франс травай і лише якщо протягом трьох тижнів йому не пришлють жодного кандидата на співбесіду, то він може виповнювати на вас папери. Якщо прислали, навіть якщо людина не підійшла - суши весла. Це я пишу за звичайний СДІ, не паспорт талантів. Може там інакше. А звичайний титр де сежур, на жаль лише отак.
Чарівне зіллячко• 11 марта в 22:24
А кто вам запрещает учить местный язык и работать так, чтобы без пособий могли себя обеспечить?
Наша взяла• 11 марта в 22:24
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Им могут дать беженство, возможно. Но не факт, конечно
Война закончится какое беженство?
Радикальная• 11 марта в 22:25
Ответ дляЯ Головна
Я в курсі всієї процедури , бо робила все власноруч разом з своїм роботодавцем. У Франс травай не потрібно звертатися, оскільки це зміна титру (обов´язково потрібно вказувати при заповненні), і моєму контракту вже було майже 2 роки на момент подачі запиту
Люблю ВалЄру• 11 марта в 22:25
Ответ дляНаша взяла
Война закончится какое беженство?
Ещё непонятно, когда она закончится. Пока это все просто разговоры
Я Головна• 11 марта в 22:26
Ответ дляЧарівне зіллячко
Значна частина українців давно працюють. Пасобія то як скумбрія по 8 грн, в голові у декого. А по факту не так багато країн де вони були.
Але робота є лише поки є дозвіл на проживання. Нема дозволу на проживання і роботу - немає роботи. І отримати той дозвіл у деяких країнах реально, а в деяких дуже важко.
Я Головна• 11 марта в 22:28
Ответ дляРадикальная
У вас не потрібно, в нашій префектурі потрібно... Моєму контракту рік, але з Франс травай завжди когось пришлють, хай і зовсім не підходящого. Може, на ві фамільяль буду пробувати. Роботодавець наче й не проти мене залишити, але ж Франс травай не обійдеш, на цьому і стопоримся.
Радикальная• 11 марта в 22:29
Ответ дляЯ Головна
Це не має прив´язки до префектури, вимоги однакові, ви подаєте запит через ANEF і в примітках обов´язково вказуєте, що це зміна титру
Я Головна• 11 марта в 22:33
Ответ дляРадикальная
Буду говорити ще раз з директором. Він сам дзвонив у префектуру. Я ж консультувалася у префектурі при подовженні захисту. Сказали однаково нам з директором. Він теж обурюється бюрократією місцевою і тим, що Франція спонукає не працювати. У нього свій інтерес - мені можна платити менше, ніж французу за кращу роботу. Мій інтерес був СДІ. Тепер навіть не знаю, зайшли в глухий кут.
Душа компанії• 11 марта в 22:38
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А что мне перепрыгивать, я давно не по докам временное убежище
Радикальная• 11 марта в 22:45
Ответ дляЯ Головна
Та не потрібно йому нікуди дзвонити, виглядає як відмазка з його боку. Все робиться онлайн
Мать драконов• 11 марта в 23:44
Ответ дляРоза в вазі
Бідося, злиняв за кордон, зараз пожалію. Треба було не їхати, а працювати в Україні
У моего мужа нет украинского паспорта
Так что никуда он не «слинял».
Это помимо того, что у нас много детей. И даже украинцев выпускают официально с таким удостоверением многодетных, как у нас
Мать драконов• 11 марта в 23:47
Ответ дляРадикальная
Я теж одразу виїхала, але, якщо країна не підходить, то ви могли її змінити давно
Кто сказал, что страна «не подходит»
Страна нам нравится.
Мы сейчас говорим только о возможности перейти на рабочую визу. В этой стране ее нет. Я НЕ выбираю страну по этому признаку.
Выбираю по комфортности для жизни, знанию языка и «нравится/не нравится» (в том числе детям)

И тем более НЕ выбирала по размеру пособия.
Лукава Кішка• 12 марта в 02:02
А до війни ви що робили?