Тантрический кекс• 12 марта в 19:26

Ви вітаєте класного керівника з днем народження?

Якщо так, то що даруєте від класу? Це 6 клас
Ворую вкусняшки• 12 марта в 19:27
Так, даруємо квіти та 2 білети у театр або на концерт
Телепузик• 12 марта в 19:27
Квіти.
Але є три окремих сраколизки які ще від себе носять конвертики
Невгамовна Бу• 12 марта в 19:28
От класса дарили 1000 гривен + коробка конфет. От себя поздравляла и поздравляю, хотя ребенок закончил школу несколько лет назад.
автор Тантрический кекс • 12 марта в 19:28
Я не з батьківського комітету
І теж думаю досить квітів, але комітет вимагає ідей подарунку
автор Тантрический кекс • 12 марта в 19:29
Ответ дляТелепузик
Квіти.
Та є таке..
Невгамовна Бу• 12 марта в 19:29
Ответ дляТантрический кекс
Я не з батьківського комітету
Вы имеете право не участвовать в поздравлении.
Не обижаюсь• 12 марта в 19:29
День народження
1 вересня
День Вчителя
Різдво
Новий рік
8 березня
Пасха
Випускний

Я ж нічого не забула наче?
Телепузик• 12 марта в 19:30
Ответ дляНе обижаюсь
День народження
1 вересня
День Вчителя
Різдво
Новий рік
8 березня
Пасха
Випускний

Я ж нічого не забула наче?
Перший і останній дзвінок
Невгамовна Бу• 12 марта в 19:30
Ответ дляНе обижаюсь
День народження
1 вересня
День Вчителя
Різдво
Новий рік
8 березня
Пасха
Випускний

Я ж нічого не забула наче?
А при чем тут Рождество и Пасха?
Сонячний зайчик• 12 марта в 19:30
В прошлом году дарили цветы и сертификат на фотосессию.
Борець за гаманець• 12 марта в 19:31
Ответ дляВорую вкусняшки
Як гарно
А у нас батьки с глузду з´їхали - на 8 березня вирішили, що до квіт і цукерок треба гаманець червоного кольору подарувати
А потім голова батьківського комітету пішла далі - замість обговореної кількості квітів купила меншу кількість (та більш поганої якості) а на залишок купила... банку ікри
автор Тантрический кекс • 12 марта в 19:31
Ответ дляНевгамовна Бу
У нас на початку року збирають по 500 грн з учня на рік на ’все’, тому сюди входить і це привітання
Невгамовна Бу• 12 марта в 19:31
Ответ дляТелепузик
Перший і останній дзвінок
Первый звонок и 1 сентября это одно и то же. )))
Не обижаюсь• 12 марта в 19:31
Ответ дляНевгамовна Бу
А при чем тут Рождество и Пасха?
А я вкурюю? Бачила і таке, що вітають.
От День Конституції та День Незалежності влітку, тож пролітають. А то невгамовні мамочки і на них вітали б.
Ответ дляНе обижаюсь
День народження
1 вересня
День Вчителя
Різдво
Новий рік
8 березня
Пасха
Випускний

Я ж нічого не забула наче?
Та Пасха і Різдво вроді ні😄
Стрекозей• 12 марта в 19:32
Да. Цветы +что-то для души (сертификат в спа, фотосессию , билеты на концерт)
Невгамовна Бу• 12 марта в 19:32
Ответ дляТантрический кекс
Тогда в чем проблема? Все равно уже сданы деньги. Или хотят дополнительно еще собрать?
Борець за гаманець• 12 марта в 19:33
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну я після гаманця і баночки ікри вже подумую, що нафіг воно.
автор Тантрический кекс • 12 марта в 19:33
Ответ дляНевгамовна Бу
Ні, ті хто зверху вже немають ідей
Тож мені стало цікаво, що дарують інші
Лялькодзьоб• 12 марта в 19:33
Мы конверт и цветы. Или конверт и конфеты. В том году была 1000грн
Невгамовна Бу• 12 марта в 19:35
Ответ дляТантрический кекс
Ні, ті хто зверху вже немають ідей
Тож мені стало цікаво, що дарують інші
Мы дарили пакетик с небольшой коробкой конфет и туда же конверт с 1000 гривен на ДР.
На первый звонок, на последний звонок дети дарили цветы, кто хотел. Если что.
МЧСница• 12 марта в 19:38
Понятия не имею когда др у классных детей
автор Тантрический кекс • 12 марта в 19:39
Ответ дляМЧСница
У вас звичайна школа чи приватна?
Альфасамка• 12 марта в 19:40
совкодрочери цілують дупу шодня незалежно від свят
Пліснявілий сир• 12 марта в 19:40
коли в класного керівника в молодшій школі було ДН під час навчання, то дарували квіти і поповнювали на велику суму телефон )) Вона дітей теж пригощала завжди солодким.
В старшій школі - квіти + цукерки, в 10-11 клас в КК ДН припадає на літо - то недаруємо нічого, коли вискакувало в Вайбері що в неї ДН - чисто онлайн листівочка в чат
Пліснявілий сир• 12 марта в 19:42
але я жадний БК - стараюсь по мінімуму і без перегибів. Квіти+цукерки на 8 березня і ДВ, і просто квіти на перший і останній звоник. Один букет від класу
автор Тантрический кекс • 12 марта в 19:42
Ответ дляПліснявілий сир
І це правильно
А в нашої в кінці березня дн
Пліснявілий сир• 12 марта в 19:44
Ответ дляТантрический кекс
І це правильно
А в нашої в кінці березня дн
Якщо ДН припадає на вихідні - листівочка в чат ) Неприйнято вітати на перед, або коли ДН вже пройшло ))
Але це я така протівна ))) ваш БК може бути іншої думки )
автор Тантрический кекс • 12 марта в 19:45
Ответ дляПліснявілий сир
Та в неділю випадає, але наш БК не такий🤦‍♀️
Пліснявілий сир• 12 марта в 19:48
Ответ дляТантрический кекс
то запропонуйте такий варіант, як я писала вище )) В мене колиь були дуже активні мами в класі, але такі що жар чужими руками любили гребти. Я запропонувала, якщо дуже пече - я куплю подарунок від класа, а ви сходіть по людські привітайде додому в ДН вчителя. Якось відразу ця ідея перестала подобаться і вирішили що то занадто )