Тантрический кекс• 12 марта в 19:26

Ви вітаєте класного керівника з днем народження?

Якщо так, то що даруєте від класу? Це 6 клас
ЭмчЭндЭм• 12 марта в 19:53
Наші дарували квіти , цукерки і чай наче. 5 клас .. в нас класна кльова - вона потім дітям все це роздає , вони разом смакують. На 8 березня щось наче квіти, смаколики і 1000 . Цукерки і наші, і ті що інші дарували роздала класу ))) малий прям в захваті був ))
Альфред Шнитке• 12 марта в 19:53
Поздравляем
Цветы, конверт, кофе и чай
Я сама РК, и с пасхой поздравлять не планирую))) мне хватило 8 марта
МЧСница• 12 марта в 20:03
Ответ дляТантрический кекс
У вас звичайна школа чи приватна?
Обычная
Помеха справа• 12 марта в 21:02
Ответ дляБорець за гаманець
Як гарно
А у нас батьки с глузду з´їхали - на 8 березня вирішили, що до квіт і цукерок треба гаманець червоного кольору подарувати
А потім голова батьківського комітету пішла далі - замість обговореної кількості квітів купила меншу кількість (та більш поганої якості) а на залишок купила... банку ікри
Ну и правильно. Зачем этот веник, который через день завянет. Икра лучше.
Борець за гаманець• 12 марта в 21:06
Ответ дляПомеха справа
Ну да, голова батьківського комітету ще на якесь свято пропонувала м´ясо, ковбасу подарувати Може ви на одній хвилі
Безсовісна кума• 12 марта в 21:14
Ответ дляТантрический кекс
Я не з батьківського комітету
І теж думаю досить квітів, але комітет вимагає ідей подарунку
ну якщо вимагає - значить най і реалізовує. Самостійно.
Є професійний день вчителя, коли ще більш менш прийнятно подарувати презент.
Решта - 8 березня наприклад - виключно квіти від класу.
ДН, НР - взагалі не розумію з якого дива треба вітати.
Незрозуміло з чого викладач таку особисту іно як власний ДН поширює назагал.
Кринжова баба• 29 марта в 17:21
На карту по 350грн з родини