З бісиками• Изменено 12 марта в 20:37
Можете поміряти у себе і допомогти з ремонтом?
Скільки у вас см займають карнизи + штори від вікна?
БезникаЯ• 12 марта в 20:38
не було думки що дуже різної ширини можуть бути карнізи або взагалі потолочні, різна ширина підвіконня та розташування батарей
Обнемашечка• 12 марта в 20:39
Автор, ви там з перфоратором зараз стоїте і чекаєте на правильну відповідь?
БезникаЯ• 12 марта в 20:43
Ответ дляФрекенБок
Потолочный карниз от стены до стены, 3,5 вроде
її не це цікавить. хоча толку від будь якої відповіді їй буде НУЛЬ
З бісиками
• 12 марта в 20:44
Ответ дляВсех в сад
Автор, розумію про що ви.
Карниз стельовий?
Ні, натяжні потолки
Всех в сад• 12 марта в 20:46
Ответ дляЗ бісиками
Ні, натяжні потолки
А карниз куди буде кріпитися?
БезникаяЯ• 12 марта в 20:58
Ответ дляФрекенБок
Метра
Рожки-да-ножки• 12 марта в 21:02
в мене панорамне вікно, і немає батареї і підвіконня.
карниз десь см 10 від вікна причеплений.
навряд чи вам це допоможе 👀🙈
Вічний двигун• 12 марта в 22:25
Ответ дляЗ бісиками
На стіну
Якщо карниз стіновий, то навіщо взагалі вам ті параметри? До карнизу є крепіж. Карниз з ним і буде формувати відстань.
З бісиками
• 13 марта в 09:29
Ответ дляВічний двигун
тому дуже близько встановлений кондер до вікна і не влазять штори тепер
Вічний двигун• 13 марта в 11:33
Ответ дляЗ бісиками
А , знайома ситуація). Коли стелю натягували, то я була впевгена що буде стіновий карниз. А потім, через певний час зрозуміла що не врахувала монтаж кондіціонеру. Визивали знов майстрів по стелі, встановили стельовий карниз.