Творческий типаж• 12 марта 2025
Не адекватна охорона на роботі
У нас на підприємстві працюю дуже не адекватна охоронниця, практично кожен з моїх колег мав або періодично має з нею конфлікти. Вона може давати зауваження, якщо у когось зайва вага, не вчасно робився, не так став, не так дихнув. Кілька днів тому ішли з колегою на обід, а колега каже: о, на провідній поміняли клавіатуру, на що ця охоронниця відповіла: що її не цікавлять чиїсь розмови, закрили роти. Сьогодні я іду з колегою на каву, я працюю на двох відділах, а колега на одному. Ми взяли пропуск на каву, все як положено (хоча багато хто навіть не бере) і тут вона мене відмовляться випустити тому, що я працюю на двох відділах (але конкретно сьогодні я працювала на одному, від якого і взяла перепустку) хоче, щоб я їй принесла дві перепустки (хоча це абсурд, так як я працюю день там, а день там) відповідно де працюю звідти і пропуск. Сказала, що зараз вилиє мою каву, коли їй зробили зауваження відпустити мене, то вона відразу крикнула: ідіть звідси, я на Вас зараз заяву напишу. Я була просто в шоці, ішла додому, то вона вже до якогось чоловіка причепилась. Про таку поведінку її всі знають, але чомусь нічого їй ніхто не каже. Що порадите робити в такій ситуації?
Творческий типаж
• 12 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы уверены, что это не в тюрьме?))
Впевнена) теж в шоці, ніде такого не бачила.
Творческий типаж
• 12 марта 2025
Ответ дляСанта Барбара
Удалено администрацией...
Це на роботі
Творческий типаж
• 12 марта 2025
Ответ дляСиренькая
Завод? Кадровик у вас есть, идите к нему коллективом
Є, але її керівник - начальник охорони.
Пригощаю кашею• 12 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Є, але її керівник - начальник охорони.
И что?
Напишите начальнику охраны докладную на эту даму. Или официальное письмо по предприятию с просьбой разъяснения подобного поведения.
Цідило правди• 12 марта 2025
Скаржитись без кінця, усім, писати доповідні. Що це за бидло, взагалі?
П.с. з охоронниками ніколи проблем не було, тільки прибиральниці скрізь припадочні
Мамкиня доця• 12 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Аврора ?
Хома з пастою• 12 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Є, але її керівник - начальник охорони.
так за*бывайте его
Хома з пастою• 12 марта 2025
Ответ дляПригощаю кашею
И что?
не знаю, поможет ли докладная, письма и прочие служебки, а вот высказать в лицо ее начальству - точно поможет
Стебель березы• 12 марта 2025
Скоріш за все, чиясь родичка. Треба було неадекватку пристроїти, щоб не нашкодила особливо.
Неместная Я• 12 марта 2025
Вы какой то бред написали! Все терпят унижения и молчат? Вот не верю!
Я работаю в продажах, очень редко, но бывают коллеги идиоты, но никто ни разу не молчал! Будут переходить границы, то и при клиенте могу послать, себя унижать не позволю, а вы размазывайте, глотайте, вам видимо ок, вы ж еще ищите куда обращаться, вам точно не 10 лет?🤦♀️
Творческий типаж
• 12 марта 2025
Ответ дляНеместная Я
Можете не вірити, але так є. А хто щось проти неї вискакує, то до звільнення доходить
Неместная Я• 12 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Извините, не верю))) прям компания охранницы тирана)))
Пиу!Пиу!• 12 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
згачит такие вы работники. заебисты специалисты.
Цідило правди• 12 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Вона чиясь