Слоник-тоник• 12 марта в 22:26

Чи може бути грип без температури?

Захворіла в четверг, погане було самопочуття, потім з´явився нежить , у неділю захворів чоловік. Пішов за лікарняним, зробили тест грип. У нього є температура всі дні, ломота , і сильний нежить. В мене ж температури не було, нежить сильний всі дні, боліло горло, хриплий голос і напевно лімфовузли на челюсті воспалилися. І ось думаю це в нас одна хвороба, чи мені ще чекати грип від чоловіка. Дитина поки здорова. Хтось хворів без Т
На паровозе• 12 марта в 22:29
Ні, не може.
Рожайтретьего• 12 марта в 22:30
Для грипу нежить не властива. А температура якраз ого-го. Зі свого досвіду, навпаки, всі слизові в горлі, носі настільки пересушені, що постійно хочеться їх зволожувати.
энциклопУдия• 12 марта в 22:30
Я хворію без температури, завжди так було. Чоловік лежить з 38, я день почхала, день поболіли м´язи і пішла собі далі. грип це дуже індивідуально.
успокойте_Меня• 12 марта в 22:31
Ответ дляРожайтретьего
У папы насморк был,потом темпа,грипп В.
Рожайтретьего• 12 марта в 22:33
Ще згадуйте, який був початок. Якщо різко, прямо тут ще здоровий, а тут вже хворий - грип. А якщо поступово розбирає, за добу-дві - то це ОРВІ звичайна.
ДеньгиНеСдаю• 12 марта в 22:35
Воспаление лёгких бывает без температуры?
Кудлата хмаринка• 12 марта в 22:36
Ответ дляРожайтретьего
Не обов´язково
В мене у дитини починалося як орві, спочатку 37 потім 37,5 і нежить,тільки на 3 день на ніч температура була вже 39,8...
На наступний день зробили тест - грип В
Рожайтретьего• 12 марта в 22:36
Ответ дляуспокойте_Меня
У папы насморк был,потом темпа,грипп В.
Можливо, це саме Б таким буває, він і легше проходить. У мене двічі був А, то саме так, сухість і температура 39-40 і більше, в мене 41,3 була
успокойте_Меня• 12 марта в 22:41
Ответ дляРожайтретьего
Видимо мутируют вирусы.Я тоже думала что не грипп,раз сопли были вначале.
СережкинаЯ• 12 марта в 22:41
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Бывает.
Чарівна патика• 12 марта в 22:47
Ответ дляРожайтретьего
У ребенка постепенно, оказался грипп, а сейчас уже в больнице лежит с пневмонией. Пневмония двусторонняя за 4 дня появилась
Но соплей не было
Ластовиння• 12 марта в 23:18
Ну то зробить тест і собі, узнаєте, є зараз грип, чи звичайна застуда.
Але зараз непоодинокі випадки поєднання двох інфекцій одночасно, грип а+грип б, або грип з ковідом, або накладення грипа на ослаблений організм під час більш звичайного орз.
Іноді організм не дає високих температур, коли є ослабленим, і не може давати нормальну імунну відповідь на збудника. Температурою високою організм намагається вбити вірус, який вище певної позначки не може розмножуватися або існувати, так він вірус й боре.
Тому найкраще для вас зараз купити щось на основі озельтамивиру та тест на грип та ковід (на всяк випадок).
Зробить тест, і якщо негативний результат, починайте приймати озельтамивир в профілактичній дозіровці, бо ви в контакті з хворим на грип. Якщо позитивний, то вже в дозіровці лікувальній, у грипа дуже неприємні ускладнення, воно вам треба?
Ластовиння• 12 марта в 23:20
Ответ дляКудлата хмаринка
Не обов´язково
На наступний день зробили тест - грип В
І у моєй дитини схоже було, але поки вияснили, вже ускладнення пішли, довелося аб капати.
Кудлата хмаринка• 12 марта в 23:47
Ответ дляЛастовиння
В нас теж з ускладненням було на вушко
Без антибіотиків не обійшлося,але в нашому випадку назначили суспензію
Ластовиння• 13 марта в 08:15
Ответ дляКудлата хмаринка
В нас теж з ускладненням було на вушко
У нас обструктивний бронхіт почався, але ще доєдналася бактеріальне щось. Кілька днів намагалися просто капати та знімати інтоксикацію, але температура шпарить, дитина бліда і немічна млява лежить, температура уколами не збивається, то жах був, і це ми в лікарні лежали. Поки врач вже не сказав, що треба антибіотики. А потрапили з невеличкою температурою десь 37.3 та ларингоспазмом, думали пару днів його знімемо й додому, ага(