Крошечка-хаврошечка• 13 марта 2025

Як звикнути до звичайного життя без особливих радощів …

Без подорожей , без гарного одягу , оновлення ремонту , без подарунків… Раніше в більш молодому віці вірила в щось краще , зараз і віра полишила.
автор Крошечка-хаврошечка • 13 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Чим саме?
Психічний розлад. Ледве хожу , живу останнім часом з сильними болями .
СережкинаЯ• 13 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Звісно , не було хорошого життя …
Так а до чого тоді Вам звикати, якщо таке погане життя завжди було?
Скільки Вам років? Що зробили для того, щоб покращити власне життя?
Поросенка• 13 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ліки приймаєте?
Небоброїдка• 13 марта 2025
Ответ дляПоросенка
Про те, що гроші не головне говорять ті, хто їх мають
А як почуватись людям, котрі все життя працювали, але все одно жили в ніщеті? Звісно можна людей звинуватити, що вони мало старались і тд, але це проблема України, рівня життя...
Зрозумійте одне - це почуття несправедливості , заздрощі і.т.п. ще ніколи і нікому нічого доброго не приносило . Вони поїдають людину зсередини, самобичування призводить до депресії , неврологічних проблем і системних захворювань , онкології. Власні відчуття і емоції стають вже проти самої людини. Що в цьому хорошого?Дружинам мобілізованих, мамам дітей- інвалідів , живим , але скаліченим воїнам , дітям прикутих до ліжка батьків - їм всім ненавидіти цей світ і нас з Вами ? Чи краще для свого ж самозбереження , психічної стабільності триматися і знаходити прості радощі в міру своїх можливостей . Простий приклад - не всі , але багато з нас вже пройшли стадії прийняття війни в нашій країні . Дуже важким є шлях - заперечення, гнів, компроміс, депресія та прийняття. І лише в стадії прийняття , вимотаний попередніми відчуттями, розумієш , що варто ЖИТИ в обраних умовах : хто виїхав , хто лишився . Жити своє звичне життя , робити те, що можеш і повинен , радіти дрібницям , не заздрити іншим - то їхнє , і Ваша доля до Вас може бути лагіднішою . Ви зараз зі мною ,звісно ж , не погодитеся , але , коли людина на якомусь етапі свого життя приходить до таких висновків , вона стає трішки щасливішою.
75В• 13 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Проблемы других не делают личные проблемы человека менее значимыми
А по сути какая у человека проблема , что не может позволить финансово что раньше могла ? так тут можно что то с этим делать, а не плакать . Сменить сферу найти подработку, но проще же сидеть и ныть. Она же не смертельно больная не умирающая
Біле пальто• 13 марта 2025
Ответ для75В
Это неважно какая проблема, ее значимость для человека и влияние на него не меняется от того, что кому-то хуже
75В• 13 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Я имела ввиду посмотреть на настоящие проблемы, чтоб можно было сравнить со своими мелочами
Біле пальто• 13 марта 2025
Ответ для75В
Опять же, это ничего не меняет.
Смерть вашего хомяка , скорее всего далеко вас больше, чем чужого ребенка.
Небоброїдка• 13 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Важка депресія . Як Ви її лікуєте ?
Цікавий писочок• 13 марта 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Сходити до госпіталю. І допоможете, і розвієтеся. І підлікуєтеся
Как сотрудник хосписа, скажу: хватит давать эти дибильные советики ’Ой, сходи в госпиталь, в онкоцентр, если тебе плохо, посмотри’... это вам не цирк, не музей и не зоопарк, елки!!!! Там люди и нечего на них пялиться в поисках своего смысла жизни.
Да Щас же• 13 марта 2025
Ответ дляНебоброїдка
Це підміна понять і взагалі не припустмо на кожному кроці виставляти як взірець поведінки і світосприйняття матерів батьків інвалідів, травмованих воїнів і усіх, кого ще включають в цей список. Бо вони не в зоопарку, щоб усі інші прийшли, подивилися і похвалили їх за те, що вони пізнали цінність життя, простих речей і відреклися усього матеріального.
Хто б що не казав, але на нижніх щаблях піраміди Маслоу таки насущі матеріальні потреби і перевернутою вона може бути тільки у митців або психічно не здорових людей.
З багатьма батьками дітей з інвалідністю доводилося спілкуватися і в реабілітаційному бувала. Так от їм насправді ще більше, ніж здоровим, потрібен відповідний ремонт, підлаштований під їх інвалідність, так само потрібен відпочинок і всі інші матеріальні блага. І навіть нарешті заговорили про те, що і вдягати дітей з інвалідністю потрібно так як і здорових, а не принижувати відчутия гідності колготками і коротким светриком, бо в підлітка ментальні проблеми і він/вона і так нічого не розуміють.
Тому так, ціність життя люди, які стикнулися з труднощами розуміють, дрібним радощам, сонечку і квіточкам радіють. Але не харчуються повітрям і точно так само на прогулянці зрадіють чашці вуличної кави, новому одягу, оновленому ремонту чи поїздці на відпочинок.
Хоча так, це не головне і без цих матеріальних благ теж можуть прожити.
Ответ дляНебоброїдка
Важка депресія . Як Ви її лікуєте ?
Це все повертається 🫣не допомагають ліки , стан погіршується
KristinkaCute• 13 марта 2025
Вы ищете радость в посторонних вещах чтобы отвлечься от своих проблем в здоровье. Это понятно. Я бы вам посоветовали весь труд вложить именно в учулшенич вашего здоровья. Начните делать то, что поможет вам почувствовать себя лучше. Самая большая радость приходит тогда, когда нет болей в теле и здоровье улучшается . Тогда можно без ремонта и вещей. А если хотите подарок, вы можете сами его себе сделать. Подумайте модет у вас есть любимое блюдо, любимая сладость? Можно есть книга которую хотите прочесть?
мадамГрицацуева• 13 марта 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Звільняйтеся, у вас профдеформація
Ответ дляKristinkaCute
Абсолютно нічого. Зараз зберу останні сили , щоб приготувати вечерю , вмовлятиму себе просто. Нічого не радує , бо життя суцільне страждання . Коли краще почувалася , ходила по лікарям , проблему по здоровʼю не вирішила…
Небоброїдка• 13 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Інший лікар-психіатр , інші ліки , посильні фізичні вправи , психотерапевт пропрацювати образи , шукайте підтримку у близьких . Робіть щось потроху , тут важливе бажання змінити ситуацію і це залежить тільки від Вас .
KristinkaCute• 13 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Значит нужны более компетентные врачи, изучайте информацию в том же интереснее касательно вашей проблемы. Порой никогда не знаешь откуда к нам прийдет действие ьная нужна информация.
Очень надеюсь что ужин у вас будет состоять из тех продуктов котрые вы любите) постарайтесь создать для себя уютную атмосферу. Красивые тарелочки, мягкая подушечка на стульчик... Себя нужно любить..
Ответ дляKristinkaCute
Я готую сімʼї… мене не цікавить їжа. Те, щоб я хотіла , я не можу дозволити. Вся проблема у фінансах … просто виживання.
Ответ дляНебоброїдка
Ви знаєте як це виснажує таскання по лікарням і кошти це немалі. Це якесь замкнене коло
младокошкина• 13 марта 2025
понимаю.сочувствую
Ищите подходы к скрытым пластам психики своей.
Цікавий писочок• 13 марта 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Звільняйтеся, у вас профдеформація
Удалено администрацией...
Небоброїдка• 13 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Просте питання : жаліючи себе , заздрячи іншим , морально себе добиваючи , у Вас з’ являться фінанси ? Витягувати себе через не хочу/ не можу , протягувати ніжки по одежці . Не підходить ? Тому змінювати себе , свої погляди , роботу, фінансовий стан , вимагати того ж від близьких ( якщо дозволять). А що ще , як Ви хотіли? Сьогоднішнє Ваше ниття то шлях внікуди , без світла в кінці тонеля з поганим прогнозом . Різко , але чимдалі , тим глибше тонути , зрозумійте нарешті.
Доросла дівчинка• 13 марта 2025
Є інші радощі. Знайти хоббі до душі. Зараз на любий смак можна знайти.