Кривая спроса• 13 марта в 13:04
Як можна підтримувати здорову вагу без дієт і тренувань?
Вредняжка• 13 марта в 13:04
збалансованим харчуванням і щоденними фізичними навантаженнями, хоча б пішими прогулянками.
Значит надо• 13 марта в 13:05
Здоровим харчуванням , це ж не дієта)
і прогулянками довготривалими. І спати лягати вчасно, а ще після 19:00 не їсти
Бджолина королева• 13 марта в 13:07
Никак. Нужен дефицит калорий. Если Вы будете без ограничений есть пп и не двигаться, Ваш вес понесется вверх.
Ответ дляЗначит надо
Здоровим харчуванням , це ж не дієта)
Не згодна про не їсти після 19. Немає значення коли їсти, має значення що і в яких кількостях. Тобто споживати прийнятну кількість калорій в адекватному співвідношенні БЖУ, тоді нема різниці, вдень це їсти, чи вночі. У всіх свій режим та розпорядок дня.
Значит надо• 13 марта в 13:09
Ответ дляDasik_
Точно. Написала свій приклад, мені так підходить. Але все індивідуально
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 марта в 13:11
одни знакомая говорила ’тут тренажер нужно’. а я говорю, что можно делать гимнастику на улице. оказалось, что она имела ввиду любовника))