Плакулька• 13 марта в 13:32

Прееклампсія

Чи було в когось таке що після прееклампсіі тиск так і не прийшов в норму ?
Після пологів уже пройшло пів року , тиск так і скаче , постійно погано
До другої вагітності ніколи не було підвищеного тиску а зараз відчуваю себе незсилою і хворою
очки_ннадо• 13 марта в 13:37
У меня был гестоз.
На последних неделях до 170/100 поднималось.
Но отеков и белка не было.
3 недели до родов пролежала в больнице. В родах ещё давление повышалось сильно, сбивали. После родов сразу 125/75 было. Месяц контролировала ещё, не повышалось больше.
Вы допегит не принимаете?
автор Плакулька • 13 марта в 13:49
Ответ дляочки_ннадо
У меня был гестоз.
Но отеков и белка не было.
Вы допегит не принимаете?
Допегіт приймала останні місяці вагітності
Після лікар призначила енап і через місяць відмінила
Зараз кардіограма і УЗД серця в нормі
Лікар проблеми не бачить каже що це через втому
Я тільки що знову збивала тиск 150 на 100 і пульс 134 це ж не нормально
І так щодня
очки_ннадо• 13 марта в 13:50
Ответ дляПлакулька
Зараз кардіограма і УЗД серця в нормі
І так щодня
Ну, пульс точно ненормален. Может, вы в глубоких дефицитах и гипоксии? Железо принимаете, ферритин сдавали? Калий и кальций принимайте?
автор Плакулька • 13 марта в 13:56
Ответ дляочки_ннадо
Феритин останній раз раз здавала ще під час вагітності був 40 пила залізо і повторно пила після пологів але більше не перездавала
Інше не здавала взагалі
Тримаю свічку• 13 марта в 14:23
Автор, у вас может быть стресс или депрессия. Они дают и скачки давления и тахикардию.
Червона ікорка• 13 марта в 15:33
Автор, а на каком сроке навчалась преэклампсия у вас?
автор Плакулька • 13 марта в 16:48
Ответ дляЧервона ікорка
Так щоб сильно то після 34 тижнів