Королева Сарказма• Изменено 13 марта 2025

До теми про заначку

Якщо особиста заначка, про яку чоловік не знав є, і раптом виникла потреба потратити її на сімейні справи. Як ’легалізувати’ її перед чоловіком?

Ну не казати ж ’я тримала гроші в ничці на випадок якщо ти виявишся поганою людиною і мене раптово покинеш, а все майно забереш’.

Як пояснити, що через 10-15 років шлюбу виявляються ’неучтьонні’ гроші?
Ранковий базар• 13 марта 2025
В жодному разі не легалізовувти. Або сказали в куми позичила
Папина дочка• 13 марта 2025
Даже не поняла о чем речь 🤔
какая заначка, на кой хрен вам мужик что вас не обеспечивает?
Шаманю второпях• 13 марта 2025
Сказати, що в кріпту колись вклалися і забули, а тут випадково знайшли старий гаманець і шок шок
Папина дочка• 13 марта 2025
Все семейные, несемейные траты на нем. Все
И таких проблем нет.
Кукарачка• 13 марта 2025
Скажите что одолжили у подруги, мамы и тд... И потом верните всё обратно)
Ранковий базар• 13 марта 2025
Ответ дляПапина дочка
Даже не поняла о чем речь 🤔
Так тема ж не про забезпечує. А про чи є у вас свої гроші на випадок якщо чоловік втече з грошима
сЛАдКОежКА• 13 марта 2025
Хтось позичив, яка сума? Може ви заробили? Чи такого не може бути? Я отримувала велику суму на роботі інколи пару разів на рік, то могли або відпочити з дітьми або ремонт робили в кімнаті повністю, меблі нові купували
Ранковий базар• 13 марта 2025
Ответ дляКукарачка
З процентами
Кукарачка• 13 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
З процентами
А то)))
Папина дочка• 13 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
Так если делать заначку с денег что он дает, это нз, не надо ее и доставать
пьЯНА• 13 марта 2025
Я бы сказала, что одолжила у подруги. Или, что родители дали.
Грабля• 13 марта 2025
Ні, заначка - це всратися, але не віддавати.
Папина дочка• 13 марта 2025
Ответ дляГрабля
отож
зачем в принципе доставать деньги при мужике?
он есть, он платит
Точка
Бавовна• 13 марта 2025
Никак, если бы я такое сказала,что у меня бац и деньги с воздуха взялись, муж бы не поверил и у него больше бы не было доверия ко мне.
ШанельКуКу• 13 марта 2025
родичі дали
4есотка• 13 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
До речі, так.
Я своєму казала, що взяла безвідсотковий кредит на п-ві (до війни у нас такі давали робітникам), то він потім мені щомісяця допомагав його ’виплачувати’))
Папина дочка• 13 марта 2025
Столько гемороя, какие то тайны, отчеты.

Да просто с начала отношений не платите ни за что, он должен знать что все траты и обеспечение на нем, и не надо тайн, придумывать что-то.
Вкаблучках• 13 марта 2025
купила лотерею...
всі депутати так багатіють ))
Папина дочка• 13 марта 2025
Перечитала еще раз стартпост и все равно не ’въехала’ в суть.
Ну есть заначка у женщины, зачем ее в принципе доставать? это на черный день.
Тем более (!) если это даже не с денег мужика, а с ее заработанных.
Зачем их доставать? говорить о них?
автор Королева Сарказма • 13 марта 2025
Ответ дляПапина дочка
Зачем их доставать? говорить о них?
если все же наступит в семье ’черный день’ и его денег не хватит
Папина дочка• 13 марта 2025
Ответ дляГрабля
отож.
Это же как раз на случай расставания, 10 лет вместе не гарантия что навсегда, да и в отношениях мужчина может охладеть
Ранковий базар• 13 марта 2025
Ответ дляПапина дочка
Зачем их доставать? говорить о них?
Якщо в чоловіка буде рак, то не достанете на лікування?
Папина дочка• 13 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Он достанет еще
Папина дочка• 13 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Временно поэкономить тогда пока он не заработает сколько нужно
Паспортний стіл• 13 марта 2025
Про яку суму йдеться.
Тут кілька місяців тому була тема, що з´явився варіант підходящої квартири, сімейних коштів не вистачало, а в дружини була солідна заначка, що могла б потрібну суму докласти і ще й на ремонт вистачило б. І дилема - зізнатися і купити чи не зізнаватися і відкласти покупку.
Папина дочка• 13 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
Это зависит исключительно от того, обеспечивал ли он ее до этого, и давал ли ей деньги на лечение всегда?
Был ли хоть один эпизод измен или абьюза.
автор Королева Сарказма • 13 марта 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Про яку суму йдеться.
О, памʼятаю цю тему. І по ходу справді нереально ’засвітити’ таку заначку і не втратити довіру чоловіка
Папина дочка• 13 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Довіра пополамщика, не здатного забезпечити сім´ю нічого не варта, як і відносини з ним.
Папина дочка• 13 марта 2025
о, уже поставил кто то фейспалм.
Повторюсь, естественно здоровье мужика который хоть раз абьюзил или изменил или не обеспечивал/не оплачивал ранее ей лечение - это его личные трудности.
Бутербродница• 13 марта 2025
Ответ дляПапина дочка

А представьте у вас есть вопрос либо его решаете вы либо он не решается.

Ну например поездка. Вы едете за ваш счёт либо не едете вовсе , время тоже деньги