Женщинас• 13 марта в 21:59
Евротур
Девочки подскажите пожалуйста
дочь 12 лет просит на ДР поездку со мной вдвоем в Европу
я как то никогда не ездила в такие путешевствия
как лучше? Что б и интересно было и не сильно тяжело
Воленс-неволенс• 13 марта в 23:53
Я везу в квітні доньку 11річну в парк квітів, Нідерланди. Теж вперше і трохи хвилююся. Автобус зі Львова, 5 днів, без нічних переїздів, сніданки, двомісні номери, 4 оглядові екскурсії входять у вартість. На двох 660 євро. Створювала тут тему, то були відгуки, що цікаво і дитині такого віку не має бути важко. Треба спробувати, щоб мати власний досвід.
Клептоманка• 14 марта в 08:15
Ответ дляВоленс-неволенс
А з якою компанією їдете, що це за тур. Я підбираю якраз собі
Княгиня пітьми• 14 марта в 08:22
Ответ дляВоленс-неволенс
Підкажіть компанію, через яку їдете?
Воленс-неволенс• 14 марта в 08:53
Ответ дляКнягиня пітьми
Підкажіть компанію, через яку їдете?
Наголошую, що це мій перший досвід і особистих рекомендацій чи порад поки що не можу дати. Оператор, з яким я стосовно туру спілкувалася, виходить на зв´язок швидко, відповідає на всі мої (інколи навіть дивні))) питання, вічлива та уважна.
Воленс-неволенс• 14 марта в 09:02
Ответ дляКнягиня пітьми
Підкажіть компанію, через яку їдете?
Компанія ’Adriatik travel’ зі Львова. Їдемо вперше, досвіду не має. Не сприймайте мою інформацію як рекламу чи рекомендацію. Поки що)
Сподіваюся, що все буде добре і ми отримаємо бажані емоції.
Турагенція Tourdream• 14 марта в 09:55
Ответ дляЖенщинас
Ну там несколько стран идет
хотелось бы Прагу ну и еще что то
Обычно туры, в которые входит посещение Праги комбинированные с посещением городов Польши, Австрии, Германии. В таких турах на Прагу, как правило, выделено один день.
Но есть и варианты, именно с посещение Праги и окрестностей на несколько дней. К примеру, из Киева есть тур с прямым переездом прямо в Прагу, 4 дня (3 ночи), проводите в городе + предлагаются экскурсии в Чешский Крумлов, Кутню гору.
Рятівник Малібу• 14 марта в 10:24
Едьте самостоятельно. Мы с дочкой сейчас в Праге. До этого были в Будапеште. Билеты купила самостоятельно, забронировала отели. Почитала что посмотреть.
В своём темпе, не спеша осматривать что хотим.
АБВГДейка• 14 марта в 11:31
Ответ дляЖенщинас
Я хочу с екскурсиями
девочки правы. найдите в поиске аккорд тур. это жесть. много писать. если с ночными переездами - очень тяжело. с дневными - вы ничего не увидите. все время в дороге. ночью спать. + они анонсируют по 5 экскурсий и НИКОГДА их не проводят. дай бог на одну успеть
Княгиня пітьми• 14 марта в 12:21
Ответ дляВоленс-неволенс
А напишіть потім свої враження, будь ласка. Якщо автор не закриє тему
Женщинас
• 14 марта в 21:40
Ответ дляКнягиня пітьми
Мне тоже очень интересно
Воленс-неволенс• 14 марта в 21:42
Ответ дляЖенщинас
Мне тоже очень интересно
З Вашого дозволу буду робити тут невеличкий опис подорожі. Можливо, мій досвід стане в нагоді для когось в майбутньому.
Женщинас
• 14 марта в 21:43
Ответ дляВоленс-неволенс
Конечно,желаю вам хорошего путешествия!
Воленс-неволенс• 14 марта в 21:45
Ответ дляЖенщинас
Конечно,желаю вам хорошего путешествия!
Спасибо за пожелания)
Колупалочка• 16 марта в 12:09
Автор, ось є дешевий тур. Тут нічні переїзди і додаткові екскурсії платні. Я їздила з ними в два тури, в Стамбул, і в Краків-Прага-Париж-Дрезден. Мені все сподобалося, і автобус норм, і отелі зі сніданками. Itravel