Всим привіт, дуже довго не можу вибрати стільці на кухню, покажіть будь ласка які у вас. Всим дякую.
Ответ дляElinaH
Лень искать, вот тут немного видно, думаю понятно. С поворотным механизмом. Очень нравятся, в уходе несложные.
Дякую, це юск?
Замовила стільці в інтернет-магазині – залишилася дуже задоволена! Вибрала модель із коричневою тканиною, вигляд стильний, колір насичений, як на фото. Доставка приїхала швидко, за 3 дні, все добре запаковано, без пошкоджень. Збирати було просто, інструкція зрозуміла, впоралася сама за пів години. Стільці зручні, сидіти комфортно, спинка добре підтримує. Матеріал приємний на дотик, здається міцним. Ціна адекватна, якість виправдала очікування.
Ответ дляvkoren73
Якщо не помиляюсь, в моєї сусідки такі стільці. Дуже зручні.
Ответ дляvkoren73
Можна координати магазину?)
Ответ дляvkoren73
Дуже гарні мені подобаються, якщо можна скиньте контакти де ви купляти їх? Дякую
Alyansmkd2012• 19 марта 2025
Доброго дня! Інтернет-магазин сучасних меблів , великий вибір стільців , як м´яких так і пластикових. Багато стільців - це копії дизайнерских моделів, тобто вони дуже зручні для сидіння! Звертайтеся ...допоможемо з вибором!