ТигрЛьвович• 14 марта в 08:59
Болить горло, є фото місця, зайдіть будь ласка.
Вчора хафукали і все таке.
Син 13 років , від вчора каже болить горло, я подивилась, а там почервоніло біля язичка, як пальцем попробувати, то наче прищ є під шкірою чи щось таке.
Болить лише там. Самі мигдалини і задня стінка горла не червона і не болить, каже болить лише в тому місці де те червоне, я обвела.
Зрозумійте, в нас в класі по 4-7 дітей, в поліклініках аврал з грипом.син температури немає, тому не хотілось би його лишній раз в лікарню вести, бо там ще щось підчепить.
Може хто стикався, що то таке, лише в тому місці і червоне болить, на механічне пошкодження наче не схоже.
Давала септефрил вчора , ну і полоще
За стіл Ки років батьківства перший раз таке, завжди як болить горло, то болить, а тут якась не зрозуміла штука
Давала септефрил вчора , ну і полоще
ТигрЛьвович
• 14 марта в 09:00
Ответ дляПугачиха
А лимфоузлы как?
А при чому тут лімфовузли?
Директриссимо• 14 марта в 09:01
Як вам взагалі вдалося тули засунути пальця і так тиснути, щоб відчути гулю? Ви наносите шкоду власним дітям. Вас треба позбавити батьківських прав
ТигрЛьвович
• 14 марта в 09:01
Ответ дляVita_Nikolaeva
Вам же давали дівчати гарні поради вчора , і багато
Септефрил і полоскати, я то і роблю . Може хтось сьогодні щось нове напише. Лишня думка без зайва.
ТигрЛьвович
• 14 марта в 09:02
Ответ дляДиректриссимо
Яким дітям? В мене дитина одна.
Vita_Nikolaeva• 14 марта в 09:03
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3690180
Автор, перечитайте свою вчорашню тему. Там всі поради вже є. Не насілуйте порадниць
Лгин• 14 марта в 09:03
Ну походить і перестане, для чого лізти туди пальцями і робити проблему ні з чого?
Тримбулька• 14 марта в 09:05
Ответ дляТигрЛьвович
Напуркуа пальці сунути в рот дитині? Викиньте той септифріл, доказові препарати від горла містять бензидамін або флурбіпрофен( тандум верде, стрепсілс інтенсив і т.і), і огляд лікаря
Найщасливіша• 14 марта в 09:07
Ответ дляТигрЛьвович
Ось
Вы не получите ни одного дельного совета от людей у которых не то что нет десятилетней практики работы ухогорлоносом, но даже медицинского образования нет.
Искренне желаю вашему сыну после школы идти поступать в медуниверситет. Иначе ему испортит жизнь мамаша которая будет назначать неправильное лечение по советам из интернета. Он сам должен стать врачом, чтобы понимать всё.
Луноликая Вика• 14 марта в 09:26
Фіренгосепт+інгаліпт+полоскати ромашкою
Того з головою для лікування