кнопкодав• 14 марта 2025

Як змиритись з тим, що ти не гарна?

Я об´єктивно не гарна. Маю надмірну вагу, грубоваті риси обличчя (ніс картоплиною), як сміюсь, схожа на коника.
Доглядаю за собою- чистоплотна, зачіска, манікюр, депіляція, сучасний одяг.
Але це не покриває зовнішності. Зі мною не знайомляться на вулиці або в кафе. Я цього хочу не просто для мужчінки, а для свого его, відчути себе гарною і бажаною.
Якщо хтось спілкується довше і взнає мене краще, то тоді потрошки з´являється симпатія, т к я маю легкий і веселий характер. Але до цього дійти майже нереально, так як треба пройти перший крок- сподобатись візуально відразу.
Мадам Подлинник• 14 марта 2025
Ответ дляНе гоню
З красивими знайомляться тільки наглухо відбиті, а нормальні думають що не достойні.
А потім всі такі дивляться на цих гарних дівчат і кажуть, де вона знайшла цього психа.
Точно блин 😂
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляРозбійник
а де в моєму повідомленні мужик?
не пам ятаю пардон(
Мадам Подлинник• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Думала про це, але зміна форми носа кардинально змінить мою зовнішність, а я цього не хочу.
Картошку вашу отлично исправит косметолог за один сеанс
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
як вона його може схопити? в очі не дивиться, але руки використовує вправно аби затягти? 😂
Захоче мужика, наловчиться)
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляМадам Подлинник
И что ? Кому-то да понравитесь, сделайте красивые фото, только без перебора с фотошопом
Я бы хотела создать страницу на сз шоб с фото в маске Крика или Годзиллы 😁🤣🤣🤣
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Можливо не всі можуть або навіть не хочуть підтримувати зоровий контакт.
так
автор кнопкодав • 14 марта 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Яким чином? Маєте рекомендації?
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляНе гоню
о, значить я потворна 😏
бо багацько чоловіків чиплялось
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Сча начнётся...
Не почнеться, я пошликала вже і не збоченка
Мадам Подлинник• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Яким чином? Маєте рекомендації?
Инъекционная ринопластика погуглите фото
Зашла на 5минут• 14 марта 2025
ну я считаю себя красивой
но со мной не каждый день знакомятся на улице
бывает да но редко

вы пишите про лишний вес - а почему не скинете ели считаете его лишним?
Бойова• 14 марта 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не міняйте кардинально, можна трішки звузити чи горбитку прибрати...так щоб не змінило вас повністю. Але в першу чергу полюбіть себе такою як ви є, а потім і щось в зовнішності міняйте. Зробіть себе сміливою і легкою в спілкуванні. І головне, щоб очі світились позитивом...
Для чего? Для начала похудеть и спорт. Может и лицо изменится.
Не будь КакСвета• 14 марта 2025
Знайти чоловіка, який буде вважати тебе гарною.
От мій позавчора
Я вийшла з ванної, з червоними плямами на обличчі, намазана кремом
А він -ти в мене така гарнюня
Ашотакоя• 14 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
Я гарна, але зі мною також ніхто майже не знайомиться
то може не така ви вже і гарна? вибачте
Ашотакоя• 14 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
о, значить я потворна 😏
бо багацько чоловіків чиплялось
блін, і я))))))
Творог для розжига• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Я об´єктивно ставлюсь до своєї зовнішносиі, а не хворобливо.
Зробила блефаро, так як бачила показання до неї, зміна носа призведе до зміни зовнішності, це різні речі.
автор может вам в страну где мужчин много?
Греция Испания Италия лечат всех от сомнений в себе
Попразендовна• 14 марта 2025
Я худая и с носом все в порядке. Есть недостатки но ничего ужасного.
И нам улице со мной знакомились пару раз в жизни, а мне уже 35.
Нос можно операцией исправить
Коко Шанель• 14 марта 2025
Зі мною на вулиці знайомились тільки мужики років на 15 старші від мене, зовнішність у мене звичайна.
Якщо ви уникаєте зорового контакту, то люди не будуть з вами контактувати, це ж очевидно
автор кнопкодав • 14 марта 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
ну я считаю себя красивой
бывает да но редко

2 роки тому скинула 15 кг, грудей немає, попи немає, все висить.
Набрала назад )
автор кнопкодав • 14 марта 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
От мій позавчора
А він -ти в мене така гарнюня
Є 2 , що кажуть, але це не те. Знаю, що люблять за характер
Не будь КакСвета• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Ага ага

Ну продовжуйте в тому ж дусі
Не любить себе
Ваше тіло, ваше діло
Холодная каша• 14 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
то може не така ви вже і гарна? вибачте
Не вибачайтесь. Вихованість або є, або немає
Не гоню• 14 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
о, значить я потворна 😏
бо багацько чоловіків чиплялось
Думаю ви звичайна)
Ашотакоя• 14 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
а до чого тут вихованість? Це логічний висновок)
автор кнопкодав • 14 марта 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Ага ага

Ну продовжуйте в тому ж дусі
Не любить себе
Ваше тіло, ваше діло
Продовжувати не любити себе? Чи що?
Не будь КакСвета• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Продовжувати не любити себе? Чи що?
От ніяк ви без таблички САРКАЗМ не можете зрозуміти про що це я.

А я про прийняття себе і свого тіла.
Припиніть шукати в собі недоліки, і казати чоловіку ´ти брешеш´ коли він каже, що ви гарна
Зашла на 5минут• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Набрала назад )
ну груди від тренування не будуть
мої покинули мене після годування доньки

набрати знову дуже дуже боюсь
зараз ще вагітна
а свої кг якраз набрала під час першої вагітності - 30 кг капецьььььььь
Вумна, аж страшно• 14 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
А сколько вам сейчас лет, что ви досі «не змирилися»?
Всегда можно себя украсить женщине - волосы, макияж, одежда, физнагрузка по вашей душе + немного с самооценкой поработать.
И плюс работа. Когда работаешь - это всегда плюс к самооценке
Смотря какая работа . Если работа дворником или грузчиком то это только минус к самооценке((
Вумна, аж страшно• 14 марта 2025
Ну я такая же ,но я хорошо зарабатываю и у меня густые длинные волосы. А так, внешность обычная .
автор кнопкодав • 14 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Не працюю