кнопкодав• 14 марта 2025
Як змиритись з тим, що ти не гарна?
Я об´єктивно не гарна. Маю надмірну вагу, грубоваті риси обличчя (ніс картоплиною), як сміюсь, схожа на коника.
Доглядаю за собою- чистоплотна, зачіска, манікюр, депіляція, сучасний одяг.
Але це не покриває зовнішності. Зі мною не знайомляться на вулиці або в кафе. Я цього хочу не просто для мужчінки, а для свого его, відчути себе гарною і бажаною.
Якщо хтось спілкується довше і взнає мене краще, то тоді потрошки з´являється симпатія, т к я маю легкий і веселий характер. Але до цього дійти майже нереально, так як треба пройти перший крок- сподобатись візуально відразу.
Kapitoshka7• 14 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Зрительный контакт это очень важно.
Попробуйте его потихоньку освоить
Если вы постоянно отводите глаза это говорит о вашей незаинтересованности, равнодушии
Попробуйте его потихоньку освоить
Можливо людина сором´язлива, чого ви зразу наїжджаєте?)))
Kapitoshka7• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Думала про це, але зміна форми носа кардинально змінить мою зовнішність, а я цього не хочу.
Ви і самі не знаєте чого хочете. ))))
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Зрительный контакт это очень важно.
Попробуйте его потихоньку освоить
Такий поглчд треба ще потренувати, щоб не почати дивитись істомно 🤭
Мадам Подлинник• 14 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
Я гарна, але зі мною також ніхто майже не знайомиться
Сейчас в реале вообще мало кто знакомится, может только на работе и мероприятиях всяких , а так все перешли в онлайн .
На машинах разве что всякие сбочинцы останавливаются и предлагают подвезти
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Не має гарних чи негарних. Є прибабахнуті з тараканами, які співпадають з тараканами якогось чоловіка і йому це заходить. Ви думаєте у вас лице не гарне, може ц нього піс@н короткий або волосся там до коліна, або жирний в районі стегон, а під штанами це не видно, може у нього ноги криві... Та що завгодно...
Волосся на чоловіковій дупі та піські то сексі, але недоліки дійсно є у всіх, може він любить спати під відео чи телевізор чи музон (ось це справжній крінж)
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Зрительный контакт это очень важно.
Попробуйте его потихоньку освоить
Схопила мужека за яиця и тащи до хати, там розберемось шо почем
успокойте_Меня• 14 марта 2025
Сбросить лишний вес, подобрать подходящую вам причёску, макияж. Избавляться от своих комплексов, поднимать самооценку и уверенность в себе. И жизнь наладится.
Kapitoshka7• 14 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Це відхили у психіці спати з музикою. Тут недавно одне таке дике було знайоме. Музика оре, воно хропе, печаль. Потім прокидається, дико агресивне, неадекватне, знову оре.
Я не знаю що ви у волоссі знайшли сексі???
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Ви і самі не знаєте чого хочете. ))))
Я об´єктивно ставлюсь до своєї зовнішносиі, а не хворобливо.
Зробила блефаро, так як бачила показання до неї, зміна носа призведе до зміни зовнішності, це різні речі.
Vita_Nikolaeva• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
у чому саме «наїзд»?
Kapitoshka7• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Ви станете гарніша)
Жена_КотораяСтена• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Не міняйте кардинально, можна трішки звузити чи горбитку прибрати...так щоб не змінило вас повністю. Але в першу чергу полюбіть себе такою як ви є, а потім і щось в зовнішності міняйте. Зробіть себе сміливою і легкою в спілкуванні. І головне, щоб очі світились позитивом...
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Тут как посмотреть.
Я сама такой была да и есть.
Всегда думала что стеснительность, но! ведь мне и правда не нужны отношения и никогда не были нужны, просто мне навязывали что надо их иметь и замуж и всю эту дичь 😮💨
Я сама такой была да и есть.
Kapitoshka7• 14 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
у чому саме «наїзд»?
Можливо не всі можуть або навіть не хочуть підтримувати зоровий контакт.
Kapitoshka7• 14 марта 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну да.
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
истомно это похотливо шоле? 🤔
Vita_Nikolaeva• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
ну вам видніше як його тренувати
А що ви саме подумали б про людину яка ніколи не дивиться в очі? Вона відкрита до спілкування? Погляд це ініціатива до спілкування без слів
Не гоню• 14 марта 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ви думаєте, що знайомляться лише з красивими?) я Вам більше скажу, часто з красивими і не знайомляться)
Справа далеко не в зовнішності)
З красивими знайомляться тільки наглухо відбиті, а нормальні думають що не достойні.
А потім всі такі дивляться на цих гарних дівчат і кажуть, де вона знайшла цього психа.
Мадам Подлинник• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Думала над цим, але сз теж починається з фото
И что ? Кому-то да понравитесь, сделайте красивые фото, только без перебора с фотошопом
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Так сейчас и общение онлайн и работа у людей и учеба и покупки. Отношения это уже прошлый век, атавизм
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
ну вам видніше як його тренувати
Ви праві, така відкритість, це дуже важливо
Vita_Nikolaeva• 14 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
як вона його може схопити? в очі не дивиться, але руки використовує вправно аби затягти? 😂
Мадам Подлинник• 14 марта 2025
Ответ дляЖменятко
Может глупое выражение ,но оно правильное -на каждый товар есть свой покупатель
И на каждую кастрюльку своя крышечка
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Це в мене колишній чоловік і його батя так спали, це жесть. Спати неможливо бо десь грає той сраний відос з телефона чи новини по тв. Таке шось, я люблю спати в тиші
Vita_Nikolaeva• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
я там написала «потихеньку»
це не вища математика щоб його не можна було освоїти , при бажанні
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Щодо волосся не знаю, просто подобається, а ось на грудях у чоловіків не подобається бо нагадує батька та чоловіків похилого віку
Червона ікорка• 14 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Ви станете гарніша)
А навіщо ставати гарнішою чи гарнішою для когось? 🤔
Коленная ложечка• 14 марта 2025
Радила б на зовнішності якраз і не зациклюватися. Скільки б чоловіків не було, якщо ви невпевнена в собі, то жодним їхнім словам про те, яка ви гарна всеодно не повірите. Щоб вас хотіли і бажали можна зробити вдалі фото на які будуть облизуватися. А чи воно вам треба? Знайдіть свої сильні сторони, якості які вам в собі подобаються, повірте в себе. А оце побачив, переміг, шалений роман, то тільки в кіно, життя - воно інше