любименькая• 14 февраля в 21:13

Я не красива(

Важко це усвідомлювати, але це так. В мене такий типаж, що я в свої 14 виглядала на всі 20. І зараз в 25 виглядаю старше. Така структура шкіри пориста+наче по окремості все норм очі, губи, ніс, а як все разом взяти то фігня якась. Навіть подруга якось мені сказала, що я не красива. Як з цим змиритися?
дамаБезСобачки• 14 февраля в 21:14
От жеш щучка такая...
Новорічна пальма• 14 февраля в 21:14
Красота понятие очень относительное
Запасная спина• 14 февраля в 21:14
Можно сделать идеальную фигуру. С лицом тоже можно поработать. Нет не красивых. Есть недофинансированные
Мэри Попкинс• 14 февраля в 21:15
Змінити подругу.
Знайти собі хорошого чоловіка.
Як варіант адекватно себе оцінювати.
І не слухати ’заклятих друзів’.
Запасная спина• 14 февраля в 21:15
Если пропорции костей норм, то реально очень многое
Гигиенишвили• 14 февраля в 21:15
Ви красива, готова закластися. Тягніть сюди фото, що вам втрачати?
Скоро_вчера• 14 февраля в 21:16
Скоро качкодзьбы распухнут окончательно и Вы будете самой красоткой по итогу
Кондуктор трамвая• 14 февраля в 21:17
Все ок, ви просто ще не сформували свій імідж
автор любименькая • 14 февраля в 21:20
Ні не ок, я просто не гарна, і це видно всім, не лише мені+ якийсь тяжкий погляд( зі мною ніхто ніколи не знайомився, чоловіки завжди сприймали як друга, а жінки ніколи й конкуренткою не вважали
Кружите меня,кружите• 14 февраля в 21:21
Не бывает некрасивых, бывает мало денег. Посмотрите на Лесю Никитюк например
Аноним с кешбеком• 14 февраля в 21:25
Ответ дляКружите меня,кружите
Мені Леся Никитюк красива й видна.
Кружите меня,кружите• 14 февраля в 21:26
Ответ дляАноним с кешбеком
Мені Леся Никитюк красива й видна.
Це зараз. А була страшко з села
Аноним с кешбеком• 14 февраля в 21:26
Ответ длялюбименькая
Розвивайте харизму
ТебеОноНадось• 14 февраля в 21:26
Для меня красивый человек, это не о внешности.У каждого есть свои негативные и позитивные стороны.Учитесь любить себя такой, какая вы есть.
Перша скрипка• 14 февраля в 21:26
Ну об´єктивно я теж не айс..
Єдине що струнка
Але саме обличчя ..словом все не те...такий знаєте тип обличчя не жіночний,як мужик
Але по молодості мала успіх у чоловіків..сама інколи думали як так
Але разом з цим особисте життя не склалося..
Останнім часом думаю що це як лотерея знайти чоловіка чи що..
А ще з віком зрозуміла що та зовнішність нічого по життю не дає..
Мені вже головне це здоров´я
Аноним с кешбеком• 14 февраля в 21:27
Ответ дляКружите меня,кружите
Це зараз. А була страшко з села
Не буває страшків.
vitamin-bd22• 14 февраля в 21:28
Ответ длялюбименькая
зачем вы об этом думаете?
автор любименькая • 14 февраля в 21:28
Ответ дляПерша скрипка
Ну об´єктивно я теж не айс..
Єдине що струнка
Мені вже головне це здоров´я
В мене подруга гарна, видна дівчина. Фігура пропорційна , підтягнута , зовнішність. Її постійно кличуть на побачення, дпрують квіти(вона на тіндері постійно сидить)
Анонім Перший• 14 февраля в 21:28
Ответ дляКружите меня,кружите
Так она и осталась некрасивой, с грубыми чертами лица, просто стала более ухоженной
Что еще раз доказывает, что действительно красивым можно только родиться, а сделать себя можно только чуть лучше/ухоженнее
Ну що ви, мамо!• 14 февраля в 21:28
Я тоже некрасивая, и шо? Принятие)
автор любименькая • 14 февраля в 21:29
Ответ дляvitamin-bd22
зачем вы об этом думаете?
Бо так воно є. Приїхала з роботи, подивилась на себе в зеркало, і це я ще з макіяжем гарним, і якось задумалась
Атятя_тётя• 14 февраля в 21:29
Ответ дляКружите меня,кружите
Звичайно бувають некрасиві, їх повно. Повно типажів і фігур бочок, де гроші дуже мало, що можуть зробити. Я коли потрапляю в село до рідні, кожен раз жахаюся від кількості товстих квадратних жінок, молодих. І що там зробиш? А широкі обличчя з маленькими очма, що там зробиш?
Коротше, по темі. Автор, робіть собі опори в іншому, не в зовнішності. Розвивайтесь як професіонал. Прийде віра в себе і тоді заспокоєтесь.
Змиріться з розкладом, всім чогось не додали, розвивайте переваги.
Морская свинка• 14 февраля в 21:30
і шо з того
не треба на це дивитися, є внутрішня краса
автор любименькая • 14 февраля в 21:30
Ответ дляАтятя_тётя
Ви мене описали( квадратна, безформенна бочка, з грубими рисами обличчя, зайва вага, через це широке обличчя, з маленькими очима
Анонім Перший• 14 февраля в 21:33
Меня несправедливость этого расклада так бесит, многое можно прокачать-ум, навыки, моральные качества некоторые, а настоящая красота это по большей мере чистая рулетка
Менее Более• 14 февраля в 21:33
Ответ длялюбименькая
Кому це коли заважало?
Я теж некрасива. Але все ок. Не було недостатка уваги. І заміж вийшла за гарного чоловіка. Купа друзів.

Ну не залежить це від красоти.
Працюйте над собою. Над самооцінкою. Не будьте занудою і нитиком і все буде добре.
дамаБезСобачки• 14 февраля в 21:34
Ответ дляАтятя_тётя
Не поняла, а почему маленькие глаза это некрасиво? А что должны быть как блюдца у всех?
Менее Более• 14 февраля в 21:35
Ответ длялюбименькая
А чому вона сидить на тендері?
Це як раз говорить не на її користь
автор любименькая • 14 февраля в 21:35
Ответ дляАнонім Перший
От і я про це. Є жінки, які і без косметики дуже гарні, а косметика їх лише прикрашає. Мене косметика переробляє повністю, я стаю іншою людиною, трішки гарнішою , але *фундамент* все видає
Перша скрипка• 14 февраля в 21:35
Ответ длялюбименькая
Ну Ви ж знаєте,що в житті на побачення кличуть різних і це факт..
Якби тільки красуні ходили на побачення та одружувались це був би капець...але це ж не так