Неваляшкина• 14 марта 2025
Почему TikTok делает нас тупее? Или это миф?
120-120-120 (не худею)• 14 марта 2025
Звісно, міф. Раніше були примітивні книги та серіали для тупих, зараз теж є різний контент. Але темп життя прискорюється і час лонгрідів проходить як для розумних, так і для тупих.
Латексне альтер ЕГО• 14 марта 2025
Алгоритм ТікТок видає те, чим ви цікавилися, що коментували, дпвцкали, переглядали до кінця. Він не робить когось тупішим, він відображає інтереси користувача. Там можна знайти досить непогані короткі відео з найрізноманітніших тематик. Можливо, хтось цікавиться трешом або саме так відволікається, тоді стрічка і формується відповідно
Большой секретик• 14 марта 2025
Він не робить тупим, він зупиняє розвиток бо час на нього тратиться а не на саморозвиток
Цветов Мне срочно• 14 марта 2025
Ну не тикток, а тот контент который в нем смотрят.
Кто то смотрит как кот на свечку пукнул, а кто-то как акрилом рисовать или печенье печь. Кто на что подписан.
ніколи такого не було• 14 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
а ну поделитесь с нами сакральным знанием
как вы саморазвиваетесь?
Большой секретик• 14 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
как вы саморазвиваетесь?
Аленький носочек• 14 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
как вы саморазвиваетесь?
Дает умные советы на советчице
ніколи такого не було• 14 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Дает умные советы на советчице
так она самоутверждается
Аленький носочек• 14 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
так она самоутверждается
А она считает, что саморазвивается.
Vita_Nikolaeva• 14 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Дает умные советы на советчице
Вы забыли кавычки для слова умные
Муууумие• 14 марта 2025
Ну, хто що дивиться. Я знайшла там рецепти помідорів і огірків на зиму, смачний рецепт запеченого м´яса, млинців. Лайфаки миття вікон і дзеркал, догляд за обличчям, ну і днями я там теж не сиджу.
ніколи такого не було• 14 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
Все что вы освоили в процессе саморазвития - поиск статей из Википедии?
Большой секретик• 14 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
А она считает, что саморазвивается.
Ну так самооцінка це тоже не останнє в досягнені житеєвих цілей/мети
Аленький носочек• 14 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
С самоутверждением растет самооценка саморазвития
Непогодка• 14 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
вы написали мой ответ 👏
ааторке не понравился мой ответ.
Быстро подтерла , чтоб не дай бог кто-то не заподозрил ее уровень iq по уровню вопросов которые она задает
Большой секретик• 14 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Поясніть чому трава зелена і я поясню як саморозвиваюся
Большой секретик• 14 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Самовпевненість/впевненість в собі це головне в досягнені цілей....бо як є сумніви ти немає дій і немає руху вперед
ніколи такого не було• 14 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
в школе рассказывали, что из-за хлорофилла
ваш ход
Непогодка• 14 марта 2025
Ответ дляКрошка Енот
Тю я там фильмы ищу интересные , рецепты, анекдоты слушаю)
это всё развлекательный контент
Большой секретик• 14 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
ваш ход
Так але вона не для усіх зелена....то може вона і не зелена....як ви довидети що вона зелена
ніколи такого не було• 14 марта 2025
Ответ дляБольшой секретик
Если это месиво из слов - продукт вашего саморазвития, то пойду-ка я лучше смотреть Тик-Ток.
Большой секретик• 14 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Ви праві, краще туди йдіть, а то як почнете влазити в тему хто як і що сприймає/бачить то так і мозок закипить
Коленная ложечка• 14 марта 2025
Не міф. Формат кількасекундних відео, він від початку розрахований на не дуже розвинених людей. Для навчання потрібна концентрація і наполегливість, тікток не дає цю навичку. Але дає впевненість, що можна все зрозуміти за кілька секунд. А потім молодняк, який на це спіймався, сидить в депресії і не може зрозуміти, де його намахали.