Бабка-байкерша• 14 марта 2025
Прогулки Carello Bravo, Vista, Astra, яка між ними різниця?
Обираю прогулку для дитини, зупинилася на Carello, але не можу визначитися з конкретною моделлю, може є власники таких колясок, які рекомендуєте, а які ні? І чому?
Ласкове телятко• 16 марта 2025
Різниця в розмірі коляски, у вазі, у колесах. У нас браво 2022року, задоволена нею.
Альфа мені візуально дуже подобалась, вона легка, з реверсивним блоком але у неї маленьке спальне і відповідно посадочне місце і ще між сидінням і капюшоном по висоті теж.
На ютубі є відеоогляди та порівняння моделей. В ідеалі поїхати у фізичний магазин, якщо є така можливість.
Бабка-байкерша
• 16 марта 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую! Так і зробила, правда в магазині виключно Браво скрізь, де ми були, або взагалі малесенькі, не Віста і не Альфа навіть.. Взяла Браво вчора, мені наче сподобалось...