Кому там слова не давали• Изменено 14 марта 2025

Фарба для ванної/кухні

Привіт
Треба пораду з практики:
необхідно частково (в сухій зоні) в ванній кімнаті пофарбувати стіни, частково на кухні і повністю коридор.
Надстійка, що миється… буду білим малювати.
Дивлюсь на Sadolino Bathroom& Kitchen… Хто використовував, яку фарбу ще порадите (не найдорожчу), дякую!
дожену і ощасливлю• 14 марта 2025
Tikkurila для ванной ок!
Наверное, она дороже садолин(
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 марта 2025
в мене на кухні Sadolin EasyCare щось не скажу, що вона надто стійка. я її не шатирила правда, але виникають в мене сумніви, що вона витримала б агресивне миття.
Prervana• 14 марта 2025
Церезит для ванных - отличная. И Аура тоже. За Садолином смысла особо гнаться нет, я считаю. Он принципиально дороже
автор Кому там слова не давали • 14 марта 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Tikkurila для ванной ок!
Наверное, она дороже садолин(
думаю, що так, але яка саме
Забула про стелю: туди можна щось дешевше, того ж бренду
Prervana• 14 марта 2025
А из тиккурилы - Луя 7. Но опять же, дорогая. Но может по акции увидите
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
О, ще одна жертва маркетингу, як я… (((
Бюст Березуцкого• 14 марта 2025
Тиккурилу использовали.Не пожалели за цену.Нам нужно было белый цвет.
Сколько лет прошло-он идеально белый.Холодильник пожелтел со стороны окна,а краска нет
Prervana• 14 марта 2025
А еще есть прям железобетонная, рассчитаная на промышленные объекты и места общего пользования Caparol Amphiboline (надеюсь правильно написала)
Ответ дляPrervana
Дякую)
Капарол я теж розглядала
дожену і ощасливлю• 14 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
думаю, що так, але яка саме
Лучше посоветуйтесь с их консультантом 🙏
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
О, ще одна жертва маркетингу, як я… (((
ні, мені порекомендував майстер, які робить комплексні ремонти. ремонту вже 4 роки, вона непогана, але не знаю як на рахунок добре мити. ціна в 1200 грн за літр мене аж розбудила)))
Prervana• 14 марта 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У меня весь дом открашен этими красками, разными брендами. Уже неоднократно мыла прям щетками с моющим (в кладовке пакет с соком апельсиновым взорвался и обосрал белые стены, к примеру) - моется как дети в школу.
Ответ дляPrervana
Це ви за які саме? За Tikkurila?
Prervana• 14 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Це ви за які саме? За Tikkurila?
Там вообще Церезит у меня. В прачечной красила Аурой. Дома плитку красила Тиккурилой, в офисе стены катали в Кондор из Леруа Мерлен. Разницы в эксплуатации не вижу. Вся держится, вся моется
Ответ дляPrervana
Ця?
Я дивлюсь, що ціна майже як в Садолін і об‘єм, але витрати 5-8 кв. м., а Садолін 1л /10 м. В Луї я не розумію - то витрата з 1 л, чи з банки (там 2,7). То мабуть треба з консультантом говорити. Бо тоді так, набагато дорожче виходить, в 2 рази десь.
Prervana• 14 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Ця?
Я бы вообще не ориентировалась на эти расчеты. Они оооочень приблизительные и сильно зависят даже от стороны света, на которой у вас стена эта находится. От освещения. Где-то достаточно 2 слоя, а некоторые помещения захочется и третьим, и четвертым перетянуть.
Ответ дляБюст Березуцкого
Яка саме назва? бо їх безліч там))
І варіант колорування який?
Бюст Березуцкого• 14 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Яка саме назва? бо їх безліч там))
І варіант колорування який?
Не вспомню так.Попробую на сайте поискать.Мы у них в салоне на м.Берестейской в Киеве покупали,если не ошибаюсь.Там были образцы по каждой краске.Плюс консультанты спрашивали куда нам она и какие свойства хотим получить
У нас просто белая была,бежевая,и кофе.
Ответ дляPrervana
Я думала - чим більше слоїв, тим краще зносостійкість, за це і переймаюсь…
Мені, якщо чесно, головне заїхати, нанести ще раз шар фарби, чи десь підмалювати - не проблема… Головне, щоб не полущилось від вологи і не відшарувалась, якщо протерти вологою губкою Бо бюджет дуже обмежений, треба созередитися на інших аспектах…
Ответ дляБюст Березуцкого
У нас просто белая была,бежевая,и кофе.
Дякую)
Я люблю дуже колір «слонова кістка», але в інших кімнатах - там вже стіни помальовані від попередніх власників, а підібрати так само колір - це нереально. Тому вирішила білий, його і «відремонтувати» без підбору кольору простіше…. (з практики)), і комбінувати можна з усім. Для бюджетного ремонту, думаю, саме те…
Prervana• 14 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Главное стены подготовить, загрунтовать и выдержать время между слоями. И да, ее нельзя мыть еще 3 недели после покраски. Она полимеризуется. Любая
Ответ дляPrervana
О так…
Ви грунтівку використовували яку? Мені грунтівка від Церезіт рожева (глиб. проникнення і від цвілі) подобалася, не пам‘ятаю назву…
Prervana• 15 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
О так…
Та опять же разная. Весь ассортимент эпицентра перебрала) какого-то откровенного говнеца не попадалось. Грунт себе и грунт. Триора, Церезит, еще какие то
Докладальниця• 15 марта 2025
А як щодо фарбування плитки у ванній? Хтось пробував?
Протру пилюку• 15 марта 2025
У мене triora якась вже 6 років у ванній, все ок. Яка саме не памʼятаю , але якась для вологих приміщень