Белая и пушистая• 15 марта 2025
О котрій обід у дитини в рік?
Мамочки, допоможіть порадою
Дитині рік
Розпланувала собі такий режим для нього
8 сніданок
10 перекус
14:00 обід
17:00 перекус
19 вечеря
Ніби зручно, щоб з прогулянками і снами співпало. Але мама давно працювала в яслах, то каже обід для такого віку треба в 12, 14 це пізно. Що скажете? Як у вас?
Бо не розумію як планувати, зазвичай 11-12:30 спить на вулиці
Дитині рік
Розпланувала собі такий режим для нього
8 сніданок
10 перекус
14:00 обід
17:00 перекус
19 вечеря
Секс-Бомба• 15 марта 2025
Перекус що. В себе включає, якщо одне печеня чи яблуко то моя б вже хотіла їсти коло 13
Белая и пушистая
• 15 марта 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Зараз от читаю, які перекуси краще, щоб повноцінно і ситно. Можливо, щось порадите
Ласунка• 15 марта 2025
Ответ дляБелая и пушистая
У нас после завтрака не было перекуса, был только полудник.
В год дочка спала один раз, где-то с 13 до 15.30 - 16.00, обед перед сном, перекус после сна.
Не обижаюсь• 15 марта 2025
Делайте, как удобно вам и ребенку. Мой ребенок утром, после сна не хочет есть, где-то через два часа только
В моїй хаті моя правда• 15 марта 2025
Дивне харчування як для річної дитини. Зазвичай в рік 4-5 разове харчування без перекусів і два денних сна.
Белая и пушистая
• 15 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А навіщо стільки перекусів?
2, між сніданком і обідом і між обідом і вечерею
Белая и пушистая
• 15 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну то й робіть як вам зручно
А не як ’мама каже’
Питання ж не в тому, що мама нау каже, я просто думаю чи дійсно і такому віці 4 голини без їжі то норм
Белая и пушистая
• 15 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У нас 2 денних.
Можливо, я неправильно сформулювала, назвавши перекусами ще 2 харчування дитини
Бо всього за день і виходить 5 разів
сладкий_ноябрь• 15 марта 2025
Ответ дляБелая и пушистая
А чому ви вирішили, що це не норм?
Чи без їжі не можете прожити 4 години?
А безкінечні скачки цукру через кількість перекусів вас не бентежить?
Чи без їжі не можете прожити 4 години?
Невгамовна шахиня• 15 марта 2025
Ответ дляБелая и пушистая
А будити дитину серед сну - нормально?