Марічка• 15 марта в 14:54

Чи можуть мене ошукати якщо я надам ці данні?

Виконала ну дуууже легке тестове завдання з накрутки переглядів на тріпадвізор. Відразу пропонують зробити першу виплату і просять таку і, як на скріні.
У мене є пуста дебетова карта Моно, але ще і їх кредитка. Знаю що не можна давати інформацію зі звороту карти.
Що ще не можна?
Про лоха і мамонта чула. Про сир і мишеловку теж 🤭 але тут дівчата часто писали, що заробляють дріб´язок на переглядах і відгуках. Та сама ситуація мене якось напружує.
Алина-1240• 15 марта в 14:55
Чу Ча• 15 марта в 14:56
Я давала номер інтернет карти, все ок. Їм не потрібні дані зі звороту.
Margaret Rose• 15 марта в 14:57
Не довіряйте таким речам, було вже безліч платформ, котрі пропонували лайкати-коментувати-репостити, а потім схлопувались як бульбашки і ніяких виплат.

Сам по собі номер карти - це ще доволі невинно, але будьте обережні
Борода• 15 марта в 15:00
Автор, а як ви планували отримати оплату без цих даних?
Докладальниця• 15 марта в 15:02
А де ви заробляете?
Шкідлива молекула• 15 марта в 15:04
вы можете получить эти 150 гр, но это приманка, потом будут просить вас вкладывать деньги, уже на это вестись нельзя
Margaret Rose• 15 марта в 15:10
Ответ дляШкідлива молекула
Погоджуюсь,теж років три тому назад вляпалася з поради знайомої - ззовні начебто серйозна платформа, працюєш тільки з серйозними відео і постами, але потім пропонують купити пакет для більших можливостей (більше дій в день можна виконувати). На той час мені вже виплатили мінімальну суму і я купила пакет за 200 грн(. За 4 дні платформа закрилася. Та знайома купила кілька пакетів плюс ще віп-акаунт, шкодувала, що ми так попалися, слава небесам, що я не надумала купити чогось більшого
автор Марічка • 15 марта в 15:13
Ответ дляЧу Ча
У мене теж віртуальна.
А що потім у вас було?
Ну, не було що ще пару завдань і а тепер дайте те і те, і пришліть оте 🤭
После шести ни-ни• 15 марта в 15:15
Ответ дляMargaret Rose

ну тріп-адвізор це не бульбашка)
автор Марічка • 15 марта в 15:15
Ответ дляШкідлива молекула
Ось, саме про це я і думала.
Бо щось таке бачила. Ми вам дамо доступ до бази і ви будете заробляти овердофіга, але оплатіть...
автор Марічка • 15 марта в 15:17
Ответ дляПосле шести ни-ни
ну тріп-адвізор це не бульбашка)
Ну, хз д чи то дійсно представник тріпадвізора чи якась компанія, що виконує замовлення, чи Вася, що сидить на зоні 😏
Україна наше все• 15 марта в 15:21
Ну Ви ж розумієте що Вас обдурять в результаті
Губи до вух• 15 марта в 15:22
Це звичайні платіжні реквізити, нормально.
ЗараZara• 15 марта в 15:28
Ответ дляМарічка
У мене теж віртуальна.
А що потім у вас було?
По одной из схем: эти 150 выплатят, потом предложат задание: что-то выкупить недорогое, для раскрутки якобы сайта, и вернут вам деньги+кэшбек. Позже , на дорогом товаре, с заманчивым кэшбеком - кинут.
Margaret Rose• 15 марта в 15:30
Ответ дляМарічка
Саме так, якщо вам хтось написав в якийсь месенджер і запропонував лайкати перевірений сайт - це ще зовсім не показник надійності
Перша леді колгоспу• 15 марта в 15:30
Відкрийте окрему карту (не кредитку, для виплат)з нульовим рахунком. Її давайте
Кофр для ноги• 15 марта в 15:38
Поки ви на власному досвіді не лохонетесь, ви не повірите і не зупинитеся, тож вперед
всемВсёИмного• 15 марта в 16:41
Ответ дляМарічка
Так що скинули гроші?
Чи сказали що за віком не проходте
автор Марічка • 15 марта в 17:35
Ответ длявсемВсёИмного
Так що скинули гроші?
Чи сказали що за віком не проходте
Кинули 😳😳😳
Цікаво що буде далі
автор Марічка • 15 марта в 17:38
Ответ длявсемВсёИмного
Так що скинули гроші?
Чи сказали що за віком не проходте
Запросили в робочу групу
Хто зна що далі.
Подивлюсь.
Навіть якщо далі треба буде вкладати щось, то просто заблокую
всемВсёИмного• 15 марта в 17:42
Ответ дляМарічка
Запросили в робочу групу
Хто зна що далі.
Подивлюсь.
Заплатии то вже добре

В мене тоже було якось опитування про соуси всякі, за перше опитування скинули на мобілу 20грн а за наступні ніфіга
автор Марічка • 15 марта в 17:50
Ответ длявсемВсёИмного
Заплатии то вже добре

Мені присилають опитування, але дууууже рідко. І там реально платять, але вірт валютою і я її потім на сертифікати Сільпо обмінюю. Але там копійки. Чисто малому на піцу і тд.