Запасная спина• 27 февраля в 10:48

Дівчата підскажіть по Фоп 2 групи

Дівчата з 1 березня відкриваю магазинчик, оформлюю Фоп 2 групи, мені загальна система не підходить, тільки спрощена.
Ось в Дії видало таке, тобто, це все що я маю сплачувати? Чи мені все одно треба вести облік доходу і ще доплачувати за дохід? Вибачте за тупі питання, але хочу остаточно розібратись щоб потім не було косяків.
І ще дівчата хто працює оффлайн, підскажіть в якому банку краще відкривати рахунок, може ви зі своїм досвідом зможете мені допомогти 🙏🙏🙏
Хочу на Балі• 27 февраля в 10:50
В смысле все это?
Все платят есв, единый и военный
Робот Вертер• 27 февраля в 10:51
Вам еще РРО нужно будет установить:
Із 01.01.2022 обов´язкове застосування у загальному порядку РРО для ФОП 2–3 групи, а також 4 групи, що приймають у розрахунок готівку чи платіжні картки, незалежно від обсягу річного доходу та виду діяльності. Навіть якщо відмовитеся від спрощеної системи оподаткування, це не звільнить вас від застосування РРО.
Николай-b526• 27 февраля в 10:51
Ответ дляХочу на Балі
В смысле все это?
Все платят есв, единый и военный
ей такое не подходит....)
Не худа ні разу• 27 февраля в 10:51
Ваш доход за год не должен превышать указанную сумму.
Платите есв, единый и военный. При том помните, что есть сроки уплаты
САМ_ТАКОЙ• 27 февраля в 10:51
Якщо є основне місце роботи, а ваша робота по сумісництву, то єсв платять лише за основним місцем.
автор Запасная спина • 27 февраля в 10:54
Ответ дляХочу на Балі
В смысле все это?
Все платят есв, единый и военный
Перечитайте,будь ласка, уважніше, що я написала. Я знаю що це треба платити, питання не в тому. Вам як завжди, аби лайно своє кудись злити 🤦🏻‍♀️
Сегодня сержусь• 27 февраля в 10:56
Якщо Ви не переберете годовий ліміт, то більше нічого сплачувати не потрібно. Облік ведіть для себе, щоб розуміти річну суму.
Пирожкиня• 27 февраля в 10:56
Так, тільки це що написано. Додатково за дохід - не потрібно, ви сплачуєте тільки єдиний податок в межах свого річного ліміту.
Спочатку ви будете на загальній, і тільки з 1 числа наступного місяця на 2 групі.
Про РРО теж почитайте, воно обов’язкове.
автор Запасная спина • 27 февраля в 10:56
Ответ дляРобот Вертер
Вам еще РРО нужно будет установить:
Дякую, як раз дивлюсь
автор Запасная спина • 27 февраля в 10:57
Ответ дляСегодня сержусь
Дякую
Свята• 27 февраля в 10:57
С 1 марта магазин а вы еще не открыли фоп? Тогда у меня для вас плохая новость
автор Запасная спина • 27 февраля в 10:58
Ответ дляПирожкиня
Ну, в мене магазин і буде працювати з 1го березня 💗
Обращеница• 27 февраля в 11:00
Ответ дляНиколай-b526
ей такое не подходит....)
Ні, Коля, це просто ти не розумієш прочитаного
Пирожкиня• 27 февраля в 11:05
Ответ дляЗапасная спина
Сьогодні вже 27. Зразу з 1 числа не можна на єдиний 2група, спочатку загальна система.
Треба відкриватися сьогодні, зараз ще і Дія може виснути.
Відкриваєтесь в лютому - єдиний з березня. Відкриєтесь в березні - єдиний з квітня
Осьминожко• 27 февраля в 11:06
Еще подберите правильные КВЕДы и правильно заполните заяву упрощенной системы. И еще нужно верно зарегистрировать кассовый аппарат и проследить чтобы все реквизиты в чеке были правильными. А то потом от штрафов продадите не только свои почки, а еще и почки своего мужа и детей.

А лучше наймите норм бухгалтера на первое время, а то наработаете себе проблем.
ЛісАпетная• 27 февраля в 11:06
Ответ дляПирожкиня
А если 3 группа?
Пирожкиня• 27 февраля в 11:08
Ответ дляЛісАпетная
А если 3 группа?
3гр можна з першого дня. 1і 2 - ні.
Ну шо не так?• 27 февраля в 11:09
А еще и первичка должна быть. На тот фоп которого еще нету
ЛісАпетная• 27 февраля в 11:12
Ответ дляПирожкиня
3гр можна з першого дня. 1і 2 - ні.
Спасибо!
Юлия Крамарева• 27 февраля в 11:16
Надаю послуги з ведення ФОП.Якщо буде потреба, звертайтеся.
Забризкана водою• 27 февраля в 11:23
Ответ дляРобот Вертер
Вам еще РРО нужно будет установить:
Якщо оплата буде на ібан постійно - рро не потрібно

Автор - по цим платежам вірно все - щомісяця до 20 числа я сплачую

Клієнтам даю свій ібан , у мене в приват банку вже 19 років рахунок
Працюю без рро
Печенюшка• 28 февраля в 05:18
Автор, если вы ещё не подали заяву на упрощенку, то бегите подавайте. Т.к. на упрощенку вас переводят с 1 числа нового месяца после подачи заявы.

Люди обычно в конце месяца числа 28 регятся и сразу подают заяву, и те три дня до нового месяца не работают, чтобы не было потом геморроя с общей системой.
автор Запасная спина • 28 февраля в 06:15
Ответ дляПеченюшка

Дякую, я саме так і зробила