Зліпок ступні• Изменено 15 марта в 17:05
Мені 38 років і здається я старію.. здається, що раніше все було краще
Завжди себе вважала людиною сучасною.
Сучасна мода, тренди, музика, кіно..
Я думала, що це все у нас в голові, і головне бути відкритою до всього.
Гнучкою.
І наче все було супер, нові фільми, нова музика, мода Зара. Ми навіть Венздей дивилися з донькою разом.
А в 38 мене переклинило.
Найхітовіша пісня «АРТ»??!
Оскар за Анору?!
Бейбі гьорл з Кідман найобговорюваніший фільм??!
І ще скрізь читаю коментарі «Демі Мур і субстанція заслуговують Оскара»
Субстанція??
Серйозно?
Анора?
Отакий вибір?
Записала в авто Хуліо Іглесіаса, Альбано і Раміну і думаю.. чи то реально зараз німають і записують лайно? Чи старість стукає у двері? І я досягла того моменту коли кажуть «от раніше знімали краще»
І до речі.. мами в класі обрали образи для дівчаток джинсові спідниці з стирчачими типу «трусами» ..
Пошукаю фото
Я цьої моди не розумію..
Поговоріть зі мною
Сучасна мода, тренди, музика, кіно..
Гнучкою.
А в 38 мене переклинило.
Найхітовіша пісня «АРТ»??!
Оскар за Анору?!
Субстанція??
Серйозно?
Анора?
Отакий вибір?
Пошукаю фото
Я цьої моди не розумію..
Поговоріть зі мною
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:06
Ответ дляЗабризкана водою
Удалено администрацией...
Ще не починала
Забризкана водою• 15 марта в 17:06
Ответ дляЗліпок ступні
Ще не починала
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 15 марта в 17:07
Ответ дляЗабризкана водою
Удалено администрацией...
Где вы прочитали, что автор пила? Или так, лишь бы темы со срача начать?
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:07
Ответ дляЗабризкана водою
Удалено администрацией...
Так, де ота нова фукція ресурсу? Зараз потестуємо
Жена аллигатора• 15 марта в 17:07
Ответ дляЗліпок ступні
Забризкана водою• 15 марта в 17:07
Ответ дляЖена аллигатора
У вас там молоко на плите убежало
Заюшка_хозяюшка• 15 марта в 17:07
Уявляєте, молодь слухаює ту ж музику, що і ми в юності))) вони старіють😂
Жена аллигатора• 15 марта в 17:08
Ответ дляЗабризкана водою
У вас там молоко на плите убежало
Так вы за своей черепицей лучше смотрите
А я кумедна• 15 марта в 17:08
Ну как бы мой подросток тоже не смотрит вами перечисленное. Так что расслабьтесь.
Цветочница• 15 марта в 17:09
Ну от про фільми можу сказати, що раніше реально знімали краще - там були і картинка, і зміст, і сюжет якийсь, характери персонажів. Зараз все якесь пусте і ні про шо. Одна пуста картинка. Нема шо дивитись.
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:10
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ні. Ви знаєте, я наприклад Джексона обожнюю. Мій улюблений виконавець. Але ніколи не вважала себе старомодною, бо і нове подобалося.
Це я замислилася зараз.. що я не розумію нового. Зовсім..
і настав момент «а от колись… вміли знімати/співати/писати»
Забризкана водою• 15 марта в 17:10
Ответ дляЖена аллигатора
Гав гав, ой, страшно
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:11
Ответ дляПозитивна
И куда они в таких юбках, можно фото?
На лінійку. Я запропонувала щоб всі були в джинсових, але фасони дівчата самі обирали собі.
Шукаю фото
ПлюшкамиБалуюсь• 15 марта в 17:12
Мне 45 , слухаю шо хочу , одягаю шо хочу , нарешті це не Zara та не HM , купляю собі люксову косметику та дороге вино . Без всяких шкодувань . Діти мої носять шо хочуть , це їх вибір .
Самохвалова• 15 марта в 17:12
Мир меняется, тренды, течения.
Вы просто привыкли к чему-то одному.
И война в стране.
Не до бейбигерлов (ненавижу Кидман, кстати, сухая и противная).
Кидман и Мур из последних сил стараются казаться молодыми и вахвах, и Мадонна туда же. Да никому они не нужны.
Это просто дань уходящей эпохе. Как и их поклонники. Никак бабульки не могут смириться, что вот пора амплуа менять и не смешить молодежь.
У вас не старость, автор, у вас зрелость. А зрелость не в тренде нынче )
Забейте )
Вы просто привыкли к чему-то одному.
И война в стране.
Забейте )
Мне 38. И я кайфую от прогресса.
В машину вы записали то, что слушали наши мамы. Это песни не нашего поколения.
Я купалась вчера под челинтано, а в машине могу и под аааа паци пациии, ааааа паци паци. А могу и под сииииилааа птаааахааа, білокрила на тополоолюююю.
Адаптируюсь под моду, не вызывает у меня это дискомфорт.
Посмотрите фильм поток. Который выграл сколько наград.
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:14
Ответ дляПозитивна
И куда они в таких юбках, можно фото?
Таке во. Кілтка мам зацінили. Яким 30
А мені 38 і я це не зрозуміла
Погортала Зару, нема такого. Ну, Зара не еталон моди
А мені 38 і я це не зрозуміла
Забризкана водою• 15 марта в 17:16
Ответ дляЗліпок ступні
Таке во. Кілтка мам зацінили. Яким 30
А мені 38 і я це не зрозуміла
Вострые пожмаканые коленки, безвкусица типа сзади пионер - впереди пенсионер. Цици тоже думаю не фонтан
МУСЯкомарова• 15 марта в 17:18
Ответ дляЗліпок ступні
Таке во. Кілтка мам зацінили. Яким 30
А мені 38 і я це не зрозуміла
Є таке в Зарі. Мої улюблені брюки Зара теж з імітацією трусів зверху) Мені 39. А пісня ця АРТ ну реально ж качає, ну чому ні. Не дуже розумію що саме вам не подобається
пАлАвинкА• 15 марта в 17:18
Я не считаю, что вы стареете, а подходите ко всему здраво. А не по принципу, что в тренде туда и побежал. Да и в мою юность я не все одобряла. Всегда сколько людей столько и мнений, не надо сомневаться в себе и считать, что если вам не нравится современное кино или музыка, то это плохо. Это нормально, у вас есть свой вкус основаный на вашем опыте, это лучше чем просто как зомби хавать всякий шлак. даже не зная что в большинстве случаев это дикие ремейки безвкусные)
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:18
Ответ дляМerida
Мне 38. И я кайфую от прогресса.
За рекомендацію фільму дякую.
З нового до речі, обожнюю Айліш і мрію на концерт.
Є ще щось молодіжне в мені))) не все втрачено)
А от «а паци» це для мене жесть) Хоча пісні Бруно Марс гарні. Особливо зіт з Гагою
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:19
Ответ дляSo_so
Мне на носу 45, описанное Вами проходит мимо меня без эмоций.
APT дочка в садике танцует, мне нравится, с остальным не сталкивалась.
Наоборот, сейчас всё стало так спокойно, так плавно. Хочу посмотреть Конклав, не видели, как Вам?
Не бачила, дякую. Гляну
Зліпок ступні
• 15 марта в 17:20
Ответ дляМУСЯкомарова
Серйозно? Є таке? Я не бачила..
Я дітей в цьому не уявляю на лінійці)