Не люблю натовп• 15 марта 2025
Чоловік постійно бреше
Дівчата-порадниці, хтось стикався зі схожою ситуацією, коли чоловік постійно бреше. На кожному кроці ловлю за брехнею. При тому, що брехня може бути елементарною. Було купа розмов, обіцянок і тд. Все коту під хвіст. Реагую на брехню емоційно, відразу ж виникає скандал. І вже не вірю жодному його слову. Йти від нього не хочу, по причині, що боюсь нікому не буду потрібна з дитиною. Можливо, є якісь лайфхаки як ви боролися з патологічними брехунами?
ЛолитаНеРазлита• 15 марта 2025
вот потому и чхать на вас хотел, меньше надо бояться потерять всякое брехливое гавно
Не люблю натовп
• 15 марта 2025
Ответ дляМоторошні троянди
То нащо ви разом?
Кохаю, не хочеться руйнувати сімʼю, до того ж пояснювати дитині, що батько брехло…
Жертва интернета• 15 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Вы лучше ребенку не жалуйтесь на человека с которым живёте. Это не логично.
Сколько лет ребенку ?
Кофе в лобби• 15 марта 2025
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Є лайфхак. Розлучення. Навіщо вам поряд така людина?
Почему?
У меня был такой коллега-водитель, мы едем , а он балаболит, и брешет, и постоянно брешет, брешет. Лет 30 ему тогда было. И вот врёт, и, я так подозревая, что сам верит в своё это враньё.
ПодругаМужа• 15 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Діти дуже добре зчитують оточуючих, а з батьків беруть приклад. Ваша дитина буде точно так брехати у підсумку. Бо це модель поведінки батька. Вам це потрібно?
Кусюче сонечко• 15 марта 2025
Никак
Был такой, врал всегда и везде.
И с фейка мне писал и брехал что это не он, и с бабами спал а говорил что нет. Ехал куда-то а утверждал что он дома
Был такой, врал всегда и везде.
Соня-сонятко• 15 марта 2025
А як ви такій людині можете довіряти, планувати життя? На нього розраховувати? Ще й дитина... ви себе поважаєте? З таким чоловіком і ворогів не треба
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 марта 2025
это трудная тема и плохо заканчивается. патологический лжец очень склонен к травмированию себя. а начинается все с сотрясения мозга в раннем детстве.
Моторошні троянди• 15 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
На емоціях не проживеш
Моторошні троянди• 15 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
Почему?
То вже псиіхатрія
Ответ дляКофе в лобби
Почему?
О, у нас теж такий був, брехав на рівному місці, неможливо було зрозуміти з якою метою. І чому його тримали досить довго.
Кофе в лобби• 15 марта 2025
Ответ дляsim_sims
Так а что с ним делать? Это суть такая у человека. Папа его зам директора был. А он взрослый парень симпатичный, женат. Но вот такой фантазер